Įkraunama...
Įkraunama...

Kėdutės - paukštinimai vaikui nuo 18 kg.

Vaikui tuoj daugiau nei 18 kg, reiktu nusipirki ta paaukstinima - kedute, bet maciau tik vienos firmos. AR buna ivairesniu, ar jos kuo nors skiriasi. KOkias naudojate Jus?
Atsakyti
Man irgi ši tema aktuali-mačiau baby comfort, kaškokį prancūziška be pavadinimo ir lenkiška paaukštinimą-visų kainos skiriasi doh.gif patikimiausia pasirodė baby comfort-bet kaina jos doh.gif nors manau čia tikrai netaupysiu. Dabar ka tik žiūrėjau Crasco firmos kėdutę didesniems, kurios nugarėlė nusiima ir lieka tik paaukštinimas. Apie tokią galvoju, nes kai kelionė ilgesnė-vaikas numigt galės thumbup.gif O labiausiai mane sudomino jos kaina-dabar akcija-tai ši kėdutė 218 lt. Tuo tarpu kai baby comfort paaukštinimas 188 Lt.
Atsakyti
4u.gif Mes turi paprasta paaukstinima,atvazinejom su juo 3 metus,bet vis dazniau sisimastau,kad reikia pirkt su atlosu ....Jei kedute tik paaukstinimas ,tai smugio i sona atveju,vaiko galvyte visiskai neapsaugota blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 04 18, 14:06)
4u.gif  Mes turi paprasta paaukstinima,atvazinejom su juo 3 metus,bet vis dazniau sisimastau,kad reikia pirkt su atlosu ....Jei kedute tik paaukstinimas ,tai smugio i sona atveju,vaiko galvyte visiskai neapsaugota blink.gif

Mano didysis paaukštinimą naudoja tik metus, bet irgi vis dažniau susimąstau, kad jis nepasiteisino. Apie šoninį smūgį pupa_uoga rašė. Keturmečiui net ir sėdint ant paaukštinimo suaugusių diržas yra kiek per aukštai ir avarijos metu gali pažeisti kaklą ("patikrinome" nedidelėje avarijoje - liko mėlynė, tad dabar segame vaiką tik per kojytes). Pagaliau ilgesnėje kelionėje vaikui nepatogu nusnūsti. Išbandėme ir spec. pagalvėles, bet galvytė vistiek nepatogiai tabaluoja. Tad šiuo metu abiems vyresnėliams ieškome 15-36kg svoriui skirtų kėdučių.
Atsakyti
Kaip įdomu pasiskaityti jūsų patirtį, reiškia tikrai neapsimoka pirkti tik paaukštinimą. Tokiu atveju išeitis - kai iš vienos kėdutės galima permontuot į tinkančią įvairioms amžiaus grupėms kėdutę.
user posted image user posted image user posted image
Pagal vaikutį galima orientuotis, kokios jam reikia, tokią ir daryti.
Atsakyti
sveikutrės,
patarkit kur galima būtų surasti patogią (plastikinę) pasilipimo kėdutę, kad mažiukas (2 m.) galėtų saugiai užlipti ir pvz., plauti vonioj prie čiaupo rankytes.
Juk toks nori būti savarankiškas, bet vis to ūgio negana... Kėdutė turėtų būti neaukšta, stabili (geriausia su gumytėm ant kojų pado - kad neslydinėtų) ir, aišku, kaina ne per didžiausia.
Kažkaip nieko gero kol kas neradau
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2007 01 26, 13:56)
sveikutrės,
patarkit kur galima būtų surasti patogią (plastikinę) pasilipimo kėdutę, kad mažiukas (2 m.) galėtų saugiai užlipti ir pvz., plauti vonioj prie čiaupo rankytes.
  Juk toks nori būti savarankiškas, bet vis to ūgio negana... Kėdutė turėtų būti neaukšta, stabili (geriausia su gumytėm ant kojų pado - kad neslydinėtų) ir, aišku, kaina ne per didžiausia.
  Kažkaip nieko gero kol kas neradau


mes turim taip vadinama laipteli, ju buna ir maksimose ir vaiku prekiu parduotuvese. Tikrai labai patogu vonioje vaikui prie kriaukles rankytes nusiplauti ir ant tualeto pasilipti atsisesti. Jis labai stabilus ir neslystantis. Man rodos Kotrynoje ir Babycenter maciau, o mes patys tai man atrodo maksimoj pirkom, kainos dabar nepamenu nes pries kokis 2 m tai buvo, bet tikrai nebrangu. 4u.gif
Atsakyti
Koks geras daiktas turėtų būti bigsmile.gif Aš tai niekur nemačiau unsure.gif
Atsakyti
brangiosios mamytės!
dar sužinojau, kad Thomas Philips parduotuvėse būna, tik nežinau ar dabar yra. Gal kuriai nors netoli ta parduotuvė būtų, o tai man reikia trenktis į kitą miesto galą...
ačiū už naujienas!
Atsakyti

Va radau paveiksleli kaip atrodo tas laiptelis - kedute . Musu lygiai tokia pat tik zydra, ir mokejom panasiai
http://public.fotki..../baldai/12.html
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2007 01 26, 13:56)
sveikutrės,
patarkit kur galima būtų surasti patogią (plastikinę) pasilipimo kėdutę, kad mažiukas (2 m.) galėtų saugiai užlipti ir pvz., plauti vonioj prie čiaupo rankytes.
  Juk toks nori būti savarankiškas, bet vis to ūgio negana... Kėdutė turėtų būti neaukšta, stabili (geriausia su gumytėm ant kojų pado - kad neslydinėtų) ir, aišku, kaina ne per didžiausia.
  Kažkaip nieko gero kol kas neradau

hiper maxsimoje yra siu keduciu pirkti ,tam skyriuje kur prekes leliukams ,toje puseje kur auto kedutes thumbup.gif
Atsakyti
dažnai kėdučių būna parduotuvėse, kurios vadinasi "viskas už vieną eurą", ir net kelių modelių. Ir kaina patraukli, atitinkamai pagal pavadinimą. Tiesa, guminių antkojų ant jų nėra, bet maniškis dar nei karto nenusivertė. Mes ją naudojam WC, prie kriauklės manau būtų mažoka....
Atsakyti