Įkraunama...
Įkraunama...

Minimalizmas spintoje

Pavasario proga sugalvojau padaryt reviziją spintoje ir savo nuostabai randu tokių rūbų, kurių neapsivilkau kokius metus blink.gif Kilo tokia mintis, kad geriau turėt geresnės kokybės, bet mažiau rūbų. Taigi tokis klausimas: su kiek ir kokių minimaliai rūbų gali išsiverst dirbanti, turinti šeimą moteris, visais sezonais ir įvairiais gyvenimo atvejais (darbas, laisvalaikis, šventės ir pan.) Ką būtinai reikėtų turėt, kad nesijaust nepatogiai, o atrodyt stilingai, gražiai ir tuo pačiu kasdien vis naujai (gal tiksliau, "ne taip pat kaip vakar") biggrin.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 05 balandžio 2006 - 08:26
Aš tokią reviziją spintoj pasidarau maždaug du kartus per metus, dažniausiai keičantis sezonams. Ir kiekvienąkart apie du maišus išmetu doh.gif Pastebiu, kad kai kurių rūbų vis mažėja, bet daugiau lieka tokių universalesnių, labiau derančių prie visko. O kiek moteriai reikia rūbų, turbūt labai individualu. Aš, pavyzdžiui, tikrai neturiu labai daug jų. Bet man ir nereikia smile.gif Nors kita vertus, tai iš kur aš kasmet prirenku po kelis maišus nereikalingų doh.gif
Atsakyti
aš netrukus imsiuos spintos revizijos, nes rūbai nebetelpa doh.gif
turiu daug nebel labai nešiojamų laisvalaikio rūbelių- marškinėlių, kelnių didelėm kišenėm ir pan.
užtat spinta pasipildė darbiniais kostiumėliais, palaidinėm.
manau, kad svarbus ne rūbų kiekis, o jūsų suderinamumas- stiliaus, spalvų. tada daug paprasčiau apsirengti turint ribotą rūbų kiekį.
sumąsčiau, kad pinigėlių negailėsiu darbo rūbeliams, o laisvalaikiui galima ir pigesniais, kad ir iš maximos, tenkintis rolleyes.gif
Atsakyti
Hmm, galima padaryt sąrašiuką be ko nebūtų galima išsiverst.

Bandau surašyt savo variantą smile.gif

Šaltesniam metui:

Žieminis paltas arba striukė
pavasarinis paltukas
lengva pavasarinė striukė
storesnis švarkas
didelis storas susagstomas megztinis
golfas
megztinis
džinsai
juodos klasikinės kelnės
2 ilgom rankovėm bliuzelės
tiesaus kirpimo sijonas iki kelių
švarkelis

Šiltesniam metui:

lininės vasarinės kelnės
5 (?) trumpom rankovėm maikutės
keli marškinėliai (?)
vasarinė suknelė
lengvas ilgas sijonas
....

Daugiau iškart nesugalvojau, papildykit arba išbraukit kas jūsų nuomone nereikalinga ar reikalinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 05 balandžio 2006 - 09:04
Aš manau svarbiausia turėti tarpusavyje derančius drabužėlius, jie jų yra nedaug. Ir dar įvairesnių aksesuarų su kuriais gali kiekvieną dieną atrodyti vis kitaip mirksiukas.gif
Aš pavyzdžiui irgi neturiu labai daug drabužių, bet visada įsigyjant naują galvoju su kuo jį derinti, nes tada nereikia pirkti prie naujo sijono ir naujos bliuzelės ir batelių ir t.t. : rolleyes.gif
Atsakyti
mano spintoje tai tikrai minimalizmas rolleyes.gif drabuzius perku beveik identiskus jau sunesiotiems - marskinukai (balti (2), juodi(5), raudoni(1)), 2-3 klasikines juodos kelnes, 2-3 svarkai, 2-3 aptempti juodi megztukai, 3 dzinsai ir kaip ir viskas...niu dar yra apatiniu, kojiniu, maudymukas ir kazkokie 2 retai nesiojami sijoneliai ax.gif ka nors sutrinu, ismetu ir beveik toki pat vel nusiperku bigsmile.gif nuobodybe doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif temelė
Kaip tik pastaruoju metu pradėjau susimąstyti, kad visgi geriau mažiau, bet kokybiškiau. Kai perku brangesnį drabužį, dešimt kart apgalvoju su kuo nešiosiu, ar daug bus progų apsivilkti ir t. t.
Garderobas labai priklauso nuo gyvenimo būdo. Pvz. mano minimumas būtų toks: kokios 4 kelnės, bent 2 sijonai (trumpas ir iki kelių), bent 5 megztiniai/palaidinės/maikutės priklausomai nuo metų laiko, 1 viršutinis rubas (paltas/striukė/švarkas vėl gi žiūrint koks metų laikas), bent 2 poros avalinės (su kulnu ir be) ir daug rankinukų biggrin.gif Bet jei dirbčiau, tai dar plius 3 kostiumėliai ir 3 marškinėliai prie jų g.gif
Vis gi man būtų labai sunku apsiriboti tokiu mažu drabužių kiekiu blush2.gif
Atsakyti
na man cia pamineti kiekiai nelabai suvokiami rolleyes.gif
mano spintoj rubai netelpa, o ismetu retai...kai zinau, kad jau tikrai tikrai neuzsidesiu. ax.gif
taigi nesinori kasdien vienodai atrodyt. doh.gif
ir daznai perku nepamascius, prie ko deres ar nederes ir kiek kartu uzsidesiu... o paskui nezinau, ka su tuo rubu daryt doh.gif
ir visai atvirksciai su batais - uztenka 1-2ju.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 04 05, 15:15)
bent 2 poros avalynės (su kulnu ir be)
QUOTE(freken snork @ 2006 04 06, 17:54)
ir visai atvirksciai su batais - uztenka 1-2ju.
O vat man atvirkščiai. Batų reikia mažiausiai 3-4 porų blush2.gif Va ir dabar... jau 4 poras turiu nusipirkus per paskutinį mėnesį. Visi pavasariniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2006 04 06, 18:54)
na man cia pamineti kiekiai nelabai suvokiami rolleyes.gif
mano spintoj rubai netelpa, o ismetu retai...kai zinau, kad jau tikrai tikrai neuzsidesiu.  ax.gif 
taigi nesinori kasdien vienodai atrodyt.  doh.gif
ir daznai perku nepamascius, prie ko deres ar nederes ir kiek kartu uzsidesiu... o paskui nezinau, ka su tuo rubu daryt doh.gif
ir visai atvirksciai su batais - uztenka 1-2ju.


Pas mane panašiai :rūbų daug, o batų 1-2 poros kiekvienam sezonui ax.gif , sunešioji per tą laiką ir be gailesčio išmeti,o kitą sezoną-ir vėl nauji thumbup.gif .
Atsakyti
Neseniai perskaičiau,kad reikia,kad rūbai būtų 2 pagrindinių spalvų,o kiti-prie jų derantys.Dėl kiekio-tai juodas klasikinis kostiumas(sijonas,kelnės,švarkas),o daugiau-jums tinkamų spalvų bliuzelės,kitokio ilgio sijonas,šalikėliai ar kitokie priedai,kuriuos priderinus kaskart atrodai kitaip.Aš pati paskaitinėjus šią temą užsimaniau peržiūrėt savo garderobą,nes atrodo,kad nebėra ką apsivilkti(nors iš tiesų spinta prigrūsta rūbų).Turbūt daug rūbų teks išmest ar kam atiduot.Juk pavasaris ir norisi atsinaujinti
Atsakyti
QUOTE(dovaira @ 2006 04 08, 17:24)
Neseniai perskaičiau,kad reikia,kad rūbai būtų 2 pagrindinių spalvų,o kiti-prie jų derantys.

mano spinta taip ir atrodo bigsmile.gif juoda-pilka ir ruda-kakavine gamos.
+kelios abiems spalvoms tinkančios palaidinukės, marškinėliai, marškiniai, megztukai...
Atsakyti