Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas pakuždėtas balto sniego

user posted imageuser posted image

********************************

Žiemai ritantis į antrąją pusę, kai aplinkui tiek daug sniego, skelbiame naują konkursą, kuris, kaip ir mus supantis sniegas bus baltas baltas.

Fotokonkurso tema - "***Balta spalva***"

Laukiame nuotraukų, kuriose pagrindinis akcentas yra baltos spalvos. Gal tai bus sniegas, baltas katinėlis, mergaitė balta suknele, balti debesys padangėje, o gal baltuose pataluose mažas kūdikėlis?

user posted image

Nepamirškite susipažinti su bendromis fotokonkursų taisyklėmis

Paraiškos priimamos nuo 17-02-2012 iki 26-02-2012
Balsavimas nuo 27-02-2012 iki 08-03-2012

********************************

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Primename, kad ši tema skirta konkurso "Balta spalva" aptarimui, todėl prašome joje aptarinėti tik nuotraukų išpildymą, meniškumą, kompoziciją, atlikimo profesionalumą, įdomumą ir pan.
Venkime aptarinėti nuotraukoje esančių žmonių, ypač vaikų (visada prisiminkime, kad kiekvienai mamai, jos vaikas yra pats gražiausias) išvaizdą, taip pat nenaudokime grubių, įžeidžiančių išsireiškimų vieni kitų atžvilgiu.
Būkime vieni kitiems pakantesni ir draugiškesni. Bendromis jėgomis palaikykime tvarką ir švarą šioje temoje. Malonaus bendravimo!
Atsakyti
Balta draugystė - puiki foto. Iš pirmo žvilgsnio batelių net nepastebėjau - maniau - pusnys biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Bet palaukit, palaukit, o tai tinka ramunės žalumoje? Juk žalumos žymiai daugiau. Aš maniau, kad vos vos tik galima kitokios spalvos ir kokios pilkos, o ne žalios unsure.gif Kokia tuomet to pavadinimo "balta balta: prasmė? Vėl prasideda pavadinimų neatitikimai? unsure.gif
Atsakyti
čia reiktų pataisyti. liudesy, o ne liūdesį 4u.gif

šita labai liuks:
user posted image

dėl ramunių sutinku, tikrai su „balta balta“ jokių asociacijų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 17 vasario 2012 - 20:37
jei apie pavadinimus, tai Gėlytė sniege nei į tvorą nei į mietą biggrin.gif nei ten sniegas, nei panašu į sniegą rolleyes.gif

monmorensi, ten turi būti liūdesį, pažiurėkite originalų tekstą mirksiukas.gif
Atsakyti
o kur pažiūrėt? Nedos tekstuose tai kreipinys - o, mano liūdesy g.gif
tada ir rimuojasi, nes kitaip, tai nežinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 17 vasario 2012 - 21:02
QUOTE(Monmorensi @ 2012 02 17, 21:00)
o kur pažiūrėt? Nedos tekstuose tai kreipinys - o, mano liūdesy  g.gif

http://neda.supermuzika.lt/daina/3907
Atsakyti
1. sveikas, mano liūdesy
2. atiduodu tau savo liūdesį

man tai čia esminis skirtumas. pirmu atveju kreipinys. antru galininkas.
nu whatever... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2012 02 17, 20:36)
čia reiktų pataisyti. liudesy, o ne liūdesį 4u.gif


g.gif o as manau kad teisingai parasyta,nes ten kaip kreipinys g.gif
Atsakyti
Liūdesį ar liūdesy, bet čia jau gavosi kaip pavadinsi taip nepagadinsi, nes man ši foto lyderė kol kas, nors iš karto irgi atšokau, kad perdaug pilka unsure.gif cool.gif Na bet matyt čia ir toliau laikomasi tos idėjos, kad dalyvių per maža, tai imam viską biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(areida @ 2012 02 17, 23:25)
g.gif  o as manau kad teisingai parasyta,nes ten kaip kreipinys g.gif

užsiciklinau lotuliukas.gif nuo kada kreipinys su nosine rašomas? tada mokykloj mane ne taip mokė lotuliukas.gif ir F. Sagan su klaida tada išversta smile.gif

taip, Vici, nuotrauka graži 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 18 vasario 2012 - 11:45