Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Susidūriau su problema, mat kartą nuvedusi kavinėje sūnų (4 m.) į moterų tualetą, pamačiau kreivus žvilgsnius. Jis pats vienas neina, reikia lydėti, šiaip drąsus, bet vis tiek, reik padėt kelnytes užsidėt ir pan. Kaip jūs daro tokiu atveju?
Atsakyti
Vis tiek vesdavau, pasikaria tos skersos bobos... O dabar jau pats nueina, tai eina i vyru. Ko cia skersai ziuret, ka, as i vyru tualeta eisiu, kur diedai viesai my*a, savo aparatura issitrauke?! Taigi as ju morale suzlugdysiu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
ash tur but akla ir kurchia, bet jokiu kreivu zhvilgsniu nepastebejau. vedu sunu (3 metu) i moteru tualeta. jeigu moteru uzhimtas - einu su juo i vyru tualeta ir man dzin, kas ka pagalvos. ypach moteru tualete juk kabinos atskiros, o prie veidrodzhio ne viena neishsirengineja...
na tiesa, mano benas smulkaus sudejimo, tai gal atrodo jaunesnis, negu yra ish tiesu.
Atsakyti
MAniškiui jau 5 m. ir vienas neina, tai ir veduosi. Man irgi dzin kreivai žiūrinčios...jų problema, ne mano vaiko ir ne mano wink.gif
Atsakyti
Bea, vienintele iseitis nekreipt demesio i kreivai ziurincias moteriskes wink.gif juk sunelis dar mazas ir tualetai uzdari, nieko ten nesimato, taip, kad dorovingosios poniutes lai pergyvena.
Atsakyti
Pritarčiau visoms, kurios siūlo nekreipti dėmesio. Dažnai tenka vesti sūnų į viešąjį tualetą, niekada net į galvą nešovė eiti į vyrų. Ten juk tie pisuarai gana auktši, tai vaiką ant rankų reikėtų laikyti. Be to, pertvarų ten jokių nėra, tai vyrai turbūt išbėgiotų reikalų nebaigę, jei kuklesni pasitaikytų biggrin.gif
Beje, niekad nepastebėjau, kad kuri iš moterų skersai žiūrėtų. g.gif Arba gal aš tų skersų žvilgsnių nepastebiu.
Klausyk, o gal ten buvo vienuolės kokios? tongue.gif
Atsakyti
anksciau, kai buvau dar netekejusi, pamenu labai nepatiko , kai i moteru tulika akropolyje atvede moteris sunu. o dabar kai pati turiu berna tai vesiu ji kartu su savim. pasikeite poziuris wink.gif
Atsakyti
Ir as saviski tik i moteru veduosi. Bent jau iki siol smile.gif nes dabar jau pradeda protestuoti kartais, kad jam i vyru reikia, tai jei padorus tualetas leidziu ir vienam nueiti.

Tualetas tai tualetu, ten juk kabinos visos uzdaros... O vat baseine duso kabinos tai tik sonuose atskirtos, be jokiu duru ir karta pas mus baseine i dusa mama buvo paaugli sunu atsivedus (gal kokiu 14-os). Nu, susinervinau iejus mad.gif Ale jam tai visos nuogos moteriskes ne motais buvo, prausesi sau ramiai... Po to paaiskejo (is jo kalbos), kad ne visai sveikas buvo... Na ir ka tai mamai tada daryt g.gif Neizoliuosi gi vaiko... Gal viena bijo leisti... Ale man tai vistiek nejauku buvo, moviau kuo greiciau lauk unsure.gif
Atsakyti
as auginu dukras, bet kreivai neziuriu i mazus berniukus su mamom g.gif ,taigi yra kabinos su durim ir jis nieko nemato, o kad pamatys kaip rankas plaunu ar lupas dazausi tikrai nenumirsiu laugh.gif
drasiai veskis savo suneli su savim, o tom bobom kur kreivai ziuri pasakyk ka nors protingo... laugh.gif
Atsakyti
vedžiau visą laiką į moterų tualetą, dabar jau pats vaikšto į vyrų. nors paleidus vieną ir susitarus susitikti koridoriuje prie tualeto - neramu. Kreivų žvilgsnių nemačiau. Gal bevaikės ir kreivinasi, bet tai ne mano, o jų problema.
Mums buvo kita problema. Prieš kelis metus Juodkrantėje prispyrė rimtas reikalas, tai negalėjom rasti padoraus tualeto, nes mano vaikui viešieji pasirodė baisūs, nors ir pinigus už juos ima, o naktipuodį buvom pamiršę.
Atsakyti
QUOTE (vabalas @ 2004 07 05, 15:02)
anksciau, kai buvau dar netekejusi, pamenu labai nepatiko , kai i moteru tulika akropolyje atvede moteris sunu (...)

Nu aišku gyvenimiška patirtis nemaža - taigi akropoliui gal dar tik 2-3 metai laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Jūs turbūt klystate. Tie žvilgsniai tualete dry.gif visai dėl kitos priežasties. Jos pavydi Jums vaikelio! wink.gif
Atsakyti