Įkraunama...
Įkraunama...

2004m vasario 13d,penktadienis

Viskas prasidejo nuo to,kad pirma karta i ligonine teko gultis 5 nestumo men.Paskui dar karta po menesio.Kai nestumas buvo 28sav. man sedint ant kedes suslapo mano kelnes,striuke, issigandau.Tuoj pat nuvaziavom i priimamaji,pagal visus pozymius mane nuveze is karto i gimdykla,ten nusprende kad gali buti jog prasidejo gimdymas.Kadangi savaiciu nedaug buvo,su greitaja,lasaline,pripumpuota vaistu isvaziavau is klaipedos i kauna.Tai atsitiko likus savaitei iki kaledu,si kelione buvo ilga.Nezinau ar is baimes,ar is streso,bet pajauciau pasikartojancius skausmus, guledama su lasaline apie nieka negalvojau,kaip tik greitai ir sekmingai pasiekti kauna.Lauke labai puste.Nuvaziavome,lengviau atsikvepiau.Deka KUMK gyd. mano gimdymas buvo sustabdytas,nors jie buvo pasiruose viskam.Leido vaistus,kad subrandintu vaikuciui plauciukus.Visas sventes praleidau ligonineje,nes nezinia is kur laikesi visa sav. temperaura,pilvas buvo kietas,kartais paskaudedavo.Pries naujus gryzau namo.Gulejau,ilsejausi,kad tik kuo ilgiau pavyktu isnesioti vaikuti.Po men.kai nuejau eilines apziuros vel atsiduriau kauno klinikose,nes mano akusere itare,kad greitai gimdysiu,kadangi 2men. jau vaiksciiojau su praviru 3-4cm gimdos kakleliu.Pagulejau sav. ir mane isleido,nes akivaizdziu gimdymo pozymiu nebuvo.Kadangi gimdyti turejau kaune,tai gyd man patare,jei gerai jausiuosi iki termino dienos vasario 12d. tai pas juos atvaziuoti praejus 1 -2sav. Kiekviena diena du kartus skaiciavau judesius,nieko neveikiau ir laukiau.Vasario 12 d nieko nesiskyre nuo kitu.Isauso vasario 13 d, guliu ryte lovoje ir skaiciuoju judesius,tik man juos pajausti kazkaip buvo labai sunku,nes jie labai nestiprus ir reti daresi.Skubiai nuvaziavau pas savo ginekologe, kuri mane pamaciusi issiziojo ir paklause "Tu dar nepagimdei?".Po apziuros paaiskejo,kad jei ne siandien tai ryt tikrai pagimdysiu.Vel kelione i kauna.Vaziuodama vis ziurejau i laikrodi,nes spaudima pilvo virsuje jauciau kas 5min.Is priemimo skyriaus is karto patekau i gimdymo skyriu.Gimdos kaklelis atsiveres 6cm.Teko dirbtiniu budu nuleisti vandinis.Prasidejo skausmai.Gimdos kaklelis pasiruoses,bet stipriu saremiu nebuvo.Ta vakara budejusiems gydytojams pasirode siek tiek keista,vis laukem.Dar sesute bande juokauti kad taip ir vasario 14 d sulauksime,valentinu galesim pavadinti.Paskui pradejo reteti vaikucio sirdies ritmas, tada priejo pilna palata gydytoju,kurie man sake "Kvepuok,stumk.Viskas priklauso nuo taves"As labai stengiausi,atrodo nes kraujagysles galvoj truks,atidaviau visas jegas...
Mazyli istrauke vakuumo pagalba,pilvo spaudimu ir t.t 23.40 val mes turejom sunu.
As jo nemaciau,negirdejau,nepalieciau, tik pamaciau pries isnesant i reanimacija,pamelusi ir su vamzdeliu burnyteje.
Bemiege naktis,sunkus rytas,apsilankymas reanimacijoje,asaros.
Stai toks mano prisiminimas apie pirmaji sunaus gimima.Kai pagalvoju jei reiketu antra karta,tai dar iki siol siurpas nukrecia,nors jau praejo 2 metai.Auga stiprus ir sveikas,mylimas musu berniukas.Esam dekingi likimui, kad ji turim.Po tokio gimdymo buvo ir komplikaciju,tik tikiuosi kad jos neislis kai jis bus dar didesnis.
Atsakyti
Aukit didučiai 4u.gif
Linkiu, kad didelės bėdos iš tolo jus aplenktų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aukit sveiki ir stiprūs, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
aukite sveikuciai, bus viskas gerai, tik tuom reikia labai tiketi 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
aciu jums uz palaikyma.tikrai labai miela skaityti tokias nuosirdzias ir siltas zinutes is jusu koleges-mamytes tongue.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai 4u.gif
Užaugs stiprus ir geras vyras mirksiukas.gif Ir didžiuosis savo mama, kuri tiek dėl jo padarė 4u.gif
user posted image - pavasarinių gėlyčių Jums
Atsakyti
Aukit dideli ir sveiki 4u.gif
Atsakyti
Stiprybės Jums, sveikatos.

Jums baigėsi laimingai, džiaugiuosi už Jus, nors mums deja nepasisekė.
Saugokit savo vaikelį.
Atsakyti
aciu alde uz palaikyma,manau jums galetume palinketi dar daugiau stiprybes ir istvermes.mes ji labai saugome ir mylime,net baisu pagalvoti,kad galejo viskas buti ir kitaip
Atsakyti
Labai smagu, kad viskas gerai baiges ir kad augat diduciai mirksiukas.gif
Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
Stebiuosi ir is kur tokiu istvermingu mamu yra ax.gif
Sekmes Jums augant ir aciu uz toki optimizma kuri parodei tokia sunkia akimirka mirksiukas.gif
Atsakyti
nera nieko baijsiau kj ruosiesi gimdyti neisinesiota kudiki.bet viskas geraij kas geraij baijgiasi:)sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif cray.gif
Atsakyti