Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

user posted image

4u.gif 4u.gif 4u.gif SENA TEMA 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal turite atradusios gerai laikanciu nagu laku, dabar daugiausia naudoju catrice, essence, eveline, nail system, bet visi jau sekancia diena pradeda luptis doh.gif Net nebeturiu kantrybes taip daznai lakuotis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 20, 15:07)
Gal turite atradusios gerai laikanciu nagu laku, dabar daugiausia naudoju catrice, essence, eveline, nail system, bet visi jau sekancia diena pradeda luptis doh.gif Net nebeturiu kantrybes taip daznai lakuotis verysad.gif


o kaip tik isreklamuoti Jordana?
man patiko Sincero, yra bet kokiame PC
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LolitCafe: 20 vasario 2012 - 14:20
Mane maloniai nustebino sie nagu lakai Golden Rose Care+Strong

user posted image

Turiu 3 raudonas spalvytes, visos matines, laikosi savaite bigsmile.gif thumbup.gif Pagrindas+1 sluoksnis lako+virsutinis sluoksnis. Tiesa, visus darbus atlieku su pirstinem smile.gif Nusipirkau, kai buvau LT, Droge, 5 ar 7Lt. Kai busiu LT butinai pirksiu dar bigsmile.gif

Vasarai nusiziurejau sia spalvyte, bet nezinau ar pasiseks rasti

user posted image
Atsakyti
as jau senai zinau kad golden rose nagu lakai pasizymi gera kokybe,ryskiomis spalvomis.puikiai nusivalo. bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai GR , apie kuriuos rasyta paskutiniam poste, nelabai patiko. Turiu butent tokia vidurine spalva kaip nuotraukoje, tai sunku lygiai nusilakuoti, eina ruozais, dziuna ilgokai, laikosi 2 d. kokias g.gif
Papildyta:
Galvoju dabar pasiimti tu jordana nagu laku kokiu pasteliniu spalvu, nes visi dabar turimi tamsus, ryskus, tai gal zinot ar tik Martinoj ju yra, nes tolokai man ta parduotuve, tyngiu vaziuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 20, 15:07)
Gal turite atradusios gerai laikanciu nagu laku, dabar daugiausia naudoju catrice, essence, eveline, nail system, bet visi jau sekancia diena pradeda luptis doh.gif Net nebeturiu kantrybes taip daznai lakuotis verysad.gif

Catrice ir Essence ir man nelaiko, tą pat dieną pradeda luptis. Eveline ir Nail system senokai bandžiau, pamenu, kad nepatiko. Man gan neblogai laikosi Bell, ~3dienas. Dar geriau Golden rose (serijos Paris ir Care + strong) - ~savaitę. Sincero magnetinis puikiai laiko - ~ 5 dienas, paprasto Sincero nebandžiau. Maybelline Colorama irgi laikė ~3 dienas smile.gif
Dar pastebėjau, kad bet koks lakas ant plikų nagų geriau laikosi, nei ant kietiklio g.gif unsure.gif
Sekantį bandysiu Rimmel Lycra pro, radau daug gerų atsiliepimų, nors man tai nepigus variantas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 02 20, 17:16)
Sekantį bandysiu Rimmel Lycra pro, radau daug gerų atsiliepimų, nors man tai nepigus variantas  ax.gif

Vilniuje Aistruole isparduotuvese buna rimmel labai pigiai.As pirkau rimmel 60 seconds-nepatinka.Nusilupa kaip visas nagas,jei rankos kazkiek mirkomos.
Atsakyti
Man Golden Rose care+strong tiek spalvų, tiek laikymo prasme patinka, laiko apie 3-4 dienas, nors kraščiukai gana greit apsibrūžina unsure.gif

O gal esat atradusios kokį gerą pigų top-coatą, kad ilgiau išsilaikytų lakas g.gif
Atsakyti
Ir base-coatax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 02 20, 14:24)
Vasarai nusiziurejau sia spalvyte, bet nezinau ar pasiseks rasti

user posted image



kokia cia spalva? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2012 02 20, 20:06)
kokia cia spalva? smile.gif

172
Atsakyti