Įkraunama...
Įkraunama...

1 virtuvės kombainas ar daug atskirų prietaisų?

Neradau niekur panašios temos blush2.gif

iškilo dilema: ar pirkti vieną virtuvės kombainą, kuris turi sulčiaspaudes, mikserį ir kitus "pričindalus"? ar geriau turėti krūvą skirtingų buitinės technikos prietaisų......... kaip patogiau, praktiškiau?
man reikia mėsmalės ir sulčiaspaudės, ale pažiūriu, kad už tokią kainą, keik jiue bendrai kainuotų, galiu visai neblogą virtuvės kombainą nusipirkti....kur dar daugiau funkcijų....tik man kažkaip keistai atrodo, kai pradavėja aiškina, kad tame kombaine yra kažkoks spec. peilis, kuris taip susmulkina, kad atstoja mėsmalę, kad galima jau iš tokios mėsytės kotlečiukus daryti g.gif g.gif

labai prašau patarimoooooo bigsmile.gif
Atsakyti
Aš turėjau kombainą. Rašau turėjau, nes praeitą savaitę jį nušveičiau nuo stalo ir sudužo pagrindinis indas. O tarnavo tas kombainiukas 15 metų, Siemens, buvo pirmas mūsų bendras pirkinys :)Mokėjom 20 000 rublių biggrin.gif Viską su juo galima buvo daryti: tarkuoti, plakti, trinti, malti, maišyti ir t.t. Aš buvau labai patenkinta. Mėsytę maldavau su peiliais, kurie labai smulkiai sukapoja, jeigu užsižiopsosi, tai ir paštetą padarys. Mano šeimai patikdavo kotletukai iš tokio smulkaus faršo. Tik dešrelėms daryti, tai jau toks faršas netikdavo.
Dabar lygiai tokia pati dilema iškilusi: pirkti kombainą, kur viskas viename ar visko po truputį?
Atsakyti
Aš tik už kombainą. Kam apbikrauti tais rakandais, o dar kai pas mane virtuve maža ir šiaip nenoriu apsikrauti daug daiktų, o čia viename turi tiek daug funkcijų. Dar neturiu, bet jau kai prisiruošiu pirkti tai tik kombainą, nes kai pagalvoji noriu mėsmalės, sulčiaspaudės, blenderio.... o kai pagalvoji kiek šie daikčiukai vietos užims tai iškarto apsisprendimas aiškus bigsmile.gif
Atsakyti
Turėjau viską atskirai, mėsmalę, tarkavimo mašiną...............
Tad man kobainas buvo tik n-viename ir etetiškiau atrodantis, tad parduotuvėje karts nuo karto pasiklausydavau ką apie juos kalba konsultantai ir seile pavarvindavau hihihi.gif, su mintim gal kada nors wub.gif
Kol vieną dieną tarp durį nesutikau vyro nešančiu tuos pribambasus thumbup.gif
Dabar atsidžiaugti negaliu assa.gif
Aš pasisakau tik už kombainą, aišku ne visus tuos "pričindalus" naudoju
Atsakyti
Manau, kad kombainas tikrai geras daigtas. Tik jau sulčiaspaudė nekokia. Bent jau mes pirkom dar atskirai, nes su kombaino apie 20-30% sulčių likdavo neišspausta:(
Atsakyti
Mes ilgai svarstem ar pirkti kombaina ar ka kitka. Pasitaike tupperware Quick shefas, kadangi ir kainavo pigiau, ir atliko tas funkcijas kuriu mum reikejo (sulciu nespaudziam, mesos nemalam nes nevalgom, ka dar.. g.gif tik darzovem biggrin.gif ), taigi isigijom ta daikta ir esam labai patenkinti, nes uzima nedaig vietos, mobilus, nereikia elektros, ir dar daug kitu privalumu ax.gif
Atsakyti
Aš tai tik už kombainą. Stovi jis visada ant spintelės, tereikia tik peilį tinkamą įdėt. O atskirus prietaisus susidėliodavau sieninėj spintoj, tai būdavo, kol atkraustai, kol išsitrauki... O dėl veikimo rolleyes.gif ... Tos funkcijos, kurias aš naudoju, veikia tikrai puikiai.
Atsakyti
O gal toks variantas tau patiks?4u.gif mano 3 asmenu seimynelei visiskai pakanka blenderio su priedais(sluotele plakimui,smulkintuvas ir pats blenderis(braunas,kainavo apie 180lt)
Taigi su juo galiu:
sumaisyti tesla.(poskyste,mieline tik iki kildinimo,paskui tenka minkyti)
visokiems blynams thumbup.gif
suplakti omleta
sukapoti mesyte(liuks farsas gaunasi)
susmulkinti darzoves salotoms ir spageti padazams
susmulkinti suri ir visokius idarus pyrageliams
pasigaminti pertrinta sriuba
vakar kepem bulvinius blynus g.gif
pasidaryti visokiu pastetuku tepti ant duonos
susiplakti kokteili
pasigaminti ivairiu uzpilu salotoms
sutrinti uogas ziemai thumbup.gif
Gal dar ko neparasiau,bet naudoju ji kasdien ax.gif
Svarbiausia ka tu dazniausiai gamini,kokios funkcijos tau tikrai reikalingos 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa_uoga: 23 balandžio 2006 - 20:53
o tai su tuo blenderiu netgi tarke bulviniams blynams gali sutarkuot blink.gif
Atsakyti
blush2.gif Smulkinau bulves sriubai(na,pora kart persuki ir tai posmulkiai gaunas,vistiek paskui as sriubas pertrinu,tai man kvadratuku ir siaudeliu nereik) paskui galvoju,o jei turbo palaikyciau g.gif niu ir gavos tyre tokia-sumakalavau bulvinius blynus.Buvo valgomi ax.gif Bet kai as ju nemegstu,tai negaliu pasakyt,kad jie buvo puikus schmoll.gif
veiksmas vyko su smulkintuvu 4u.gif

Papildyta:
http://www.braun.com...stem/start.html maniskis toks 4u.gif
Papildyta:
be indeliu verysad.gif
Atsakyti
O būna virtuviniai kombainai su citrusinių vaisių sulčiaspaude? Nes kiek aš žiūrėjau (nedaug), tai ten visokiom morkom ir obuoliam spausti būna, o aš mėgstu greipfruktų ir apelsinų sultis...
Atsakyti
QUOTE(Pimkie @ 2006 04 25, 14:07)
O būna virtuviniai kombainai su citrusinių vaisių sulčiaspaude? Nes kiek aš žiūrėjau (nedaug), tai ten visokiom morkom ir obuoliam spausti būna, o aš mėgstu greipfruktų ir apelsinų sultis...



būna būna, aš jau tokį ir nusižiūrėjau: Philips Cucine, yra ir obuoliams, ir citrusiniams....... ir šiaip daug visokių peiliukų...mėsmalės va nėra, bet sakė konsultantai, kad ten tokie peiliukai praktiškai ją atstoja...... tai pataupysim ir turbūt pirksim
Atsakyti