Įkraunama...
Įkraunama...

Slimex15

sveikos mergaites esu cia naujoke,tad lb norejau kur nors sukurti tokia temute ir paklausti jusu nuomones apie vaistus irdaugeli kitu dalyku.
tai vat gal kuri yra naudojusi Slimex15 panasus i Reducil15 ar nukrito kiek nors kg?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gruodzio men. buvau nusipirkus 10 kapsuliu pabandymui. Per tas 10 dienu nukrito mazdaug apie 1.5-2kg, bet pastebejau, kad labai berti mane pradejo, tiek veida, tiek kuna tokiais skausmingais giluminiais spuogais, tai as ju daugiau ir nebepirkau. Nezinau,gal ne nuo ju,gal siaip nuo ko kito, bet faktas tas, kai nustojau jas gerti, baigesi ir berimai.
Likau siek tiek nusivylusi slimex15, nors ir reklamuoja kaip reductil analoga, bet laaabai abejoju tuo. Arba man fuflo ikiso
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 19 balandžio 2012 - 16:45

 ! 
Forume draudžiama pardavinėti/platinti/dovanoti/keisti vaistus, maisto papildus ir kitus preparatus. Tokios žinutės yra trinamos, o už pakartotinus skelbimus gali būti skirtas įspėjimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 19 balandžio 2012 - 16:44
Stie vaistai yra sibutramino pagrindu. Lietuvoj jis buvo uzdraustas (kalba, kad vel leistinas, bet receptinis... Idomu kaip yra is tikruju) Pilnas internetas ji pardavinejanciu. Man tai irgi idomu, kokia jo kokybe internete. Kiniski greiciausiai...Kazkada, per nestuma buvau priaugusi 27 kg., su reductilio (tas pats slimex) pagalba numeciau kokius 35 kg per labai trumpa laika. Tiksliai nepamenu, bet ne daugiau nei 3 menesius. Efektyvus tai labai. Jau 3 metus negeriau jo, svoris sugrizo nezymiai +- 6 kg. Pats bjauriausias salutinis paveikis -nemiga.
Atsakyti
4u.gif slimex nezinau kieno gamybos, bet Reduco yra indu gamybos, nors nebandziau bet ruosiuosi, gal kas zinot?
siaip Reduktilis padejo, o oficialiai nepardavinejamas
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2012 10 01, 09:55)
4u.gif  slimex nezinau kieno gamybos, bet Reduco yra indu gamybos, nors nebandziau bet ruosiuosi, gal kas zinot?
siaip Reduktilis padejo, o oficialiai nepardavinejamas

Cia kazkoks naujas REDUCO?
Atsakyti
Reductilis yra vaistinėse bet dabar jis parduodamas tik su receptu rolleyes.gif ir man atrodo kaina truputi didesnė negu anksčiau buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silverrain @ 2012 09 28, 08:10)
Stie vaistai yra sibutramino pagrindu. Lietuvoj jis buvo uzdraustas  (kalba, kad vel leistinas, bet receptinis... Idomu kaip yra is tikruju) Pilnas  internetas ji pardavinejanciu. Man tai irgi idomu, kokia jo kokybe internete. Kiniski greiciausiai...Kazkada, per nestuma buvau priaugusi 27 kg., su reductilio (tas pats slimex) pagalba numeciau kokius 35 kg per labai trumpa laika. Tiksliai nepamenu, bet ne daugiau nei 3 menesius. Efektyvus tai labai. Jau 3 metus negeriau jo, svoris sugrizo nezymiai +- 6 kg. Pats bjauriausias salutinis paveikis -nemiga.


Wow, per toki trumpa laika. O kaip su mityba buvo jo naudojimo metu? Apetitas sumazejes ar zarnyna valo? Koks ten poveikio principas?
Atsakyti
4u.gif na isigigau Reduce, tipo Reduktilis, truputi veikimas skiriasi, taciau per 4 dienas minus 2,2kg smile.gif

o pabandziau todel kad gavau pigiau, nes nete siaip labai jau brangus ir vis brangsta, dar siokia tokia programele maitinimosi isivedziau ziuresiu toliau g.gif
Atsakyti
4u.gif zinokit Reduce ne toks kaip Reduktilis, labai kerta per sirdi ir kg vos juda, jei reduktilio uztekdavo 1 lapelio 14d ir budavo rezultatastai cia ir po 20 d, rezultatai nedziugina verysad.gif
Atsakyti
As vartojau Slimex15, dabar pasikeite pavadinima, jeigu neklistu, tai i SLIM TRIM. Bet vaistas tas pats.

Ir apie minus:
SVARBU:

* širdelei gali pakenkt. Jeigu susinervinus, jauciate, kad sirdys greiciau plaka, geriau atsisakyti Slimex, Slim Trim, Reduce ir pan. preparatu.

* 50%, kad kamuos nemiega, bet jausites iki tam tikro laiko zvaliai.

* Po menesio (kazkam po 3 men) naudojimo atsiranda nervingumas, net labiau agresyvumas. Ne visoms! Bet kas gere ~3 men is mano pazistamu zmoniu rato, tai buvo akivaizdu. Ir tai buvo pripazinta. Reiketu papildomai kazkokiu lengvu raminanciu vaistuku tureti. BET!!! - po raminanciu vaistuku SLIM/REDUCIL poveikis stipriai sumazeja. Gali atsirasti alkio jausmas. Kartais net neprisotinimas. Viskas individualu.

* Dabar apie lieknejima... Suliekneti galima, nes vaistu poveikis - visiskas abejingumas maistui, net jeigu kazkas valgo skanumelius salia Jusu.

Buvo tokiu atveju, kad zmones rase (ne is mano pazistamu, tiesiog skaiciau ir ne viena karta), kad atsiranda giluminiu skausmingu spuogu ant kuno.
Pas mane gal buvo atsiradusi pora, bet nezinau ar tai sutapimas, ar tikrai nuo vaistu. Bet nieko baisaus nebuvo. Nes viskas praejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 13 sausio 2013 - 12:59
QUOTE(Lukrecij@ @ 2012 12 23, 16:25)
4u.gif  zinokit Reduce ne toks kaip Reduktilis, labai kerta per sirdi ir kg vos juda, jei reduktilio uztekdavo 1 lapelio 14d ir budavo rezultatastai cia ir  po 20 d, rezultatai nedziugina verysad.gif

Pritariu Jums 100% Sugerus 10 kapsuliu svoris nezymiai pajudejo,bet ir tai matyt tik skysciu pagrindu.Pradejo durt kazkur krutinej(ties krutinkauliu)sirdies plote.Nezymus galvos svaigimas,reakcijos susilpnejimas,nemiga.O apetita nelabai slopina,gal nusipirkau kokius nekokybiskus g.gif doh.gif Raso,kad turi but indiski,o tipo kiniski blogai.Bet pirkau 30 kapsuliu,atsiunte be dezutes,paaiskino jog supakuota po 100 kapsuliu dezutej g.gif
Atsakyti