Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip susitvarkyti visus "popierinius" reikalus?

Mano tėvai pagaliau nusprendė gražiuoju išsiskirti. Tik va nuo ko pradėti? Kur kokius popierius pildyti, kiek tai kainuoja?
Atsakyti
na, papasakokit kur kreipėtės kai pradėjot tvarkyti savo skyrybas...
Atsakyti
Susiradau advokate, ji viska sutvarke smile.gif pasake, koki dokumentu reikia, pati byla atidave i teisma o po menesio gavau saukima. Teismo tokio ir nebuvo, kabinete susedom- as, ex ir teiseja. Viskas vyko gal 10 min ir vsio- as laisva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2006 04 05, 21:59)
Susiradau advokate, ji viska sutvarke smile.gif  pasake, koki dokumentu reikia, pati byla atidave i teisma o po menesio gavau saukima. Teismo tokio ir nebuvo, kabinete susedom- as, ex ir teiseja. Viskas vyko gal 10 min ir vsio- as laisva biggrin.gif


Identiškai ir man buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif o mano mama isireme rankas sau i stenas ir aiskina, kad jei skyrybos graziuoju ir be jokiu dalybu ir vaikai uzauge, tai ir be advokatu apsieinama... g.gif pinigu skregina advokatams doh.gif
Atsakyti
Jei ji pati ieškinį teismui susirašys tai tada pirmyn wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2006 04 05, 21:59)
Susiradau advokate, ji viska sutvarke smile.gif  pasake, koki dokumentu reikia, pati byla atidave i teisma o po menesio gavau saukima. Teismo tokio ir nebuvo, kabinete susedom- as, ex ir teiseja. Viskas vyko gal 10 min ir vsio- as laisva biggrin.gif

Ir man taip buvo, viskas taip pat, tik mums dar davė trijų mėnesių susitaikymo laikotarpį, nes leliuką mažą turėjom, bet be reikalo davė, nes nuostatos skirtis nepasikeitė
Atsakyti
Jei klausimas tik finansuose, siūlau kreiptis į Vilniaus Universiteto Teisės Kliniką. Pati kreipiausi (reikia iš ankto užsirašyt, bet priima tą pačia dieną). Konsultavo nemokamai, bet kaip dėl sutarties, dėl santuokos nutraukimo pasėkmių surašymo- sunku pasakyt. Reikia skambint. Nes bent jau manęs advokatas už tokio pobūdžio sutarties surašymą paprašė 500,00 Lt
Atsakyti
QUOTE(Paulute @ 2006 04 07, 13:28)
Nes bent jau manęs advokatas už tokio pobūdžio sutarties surašymą paprašė 500,00 Lt


Oho kiek daug, geriau tada pabandyti paciai surasyti pagal LR CK normas. Ten tikrai nera sudetinga, tik reikia, kad butu susitarta del turto pasidalinimo... mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai, kad ten jie nieko is dalintis nenori... Viskas lieka mamai (ji visa turta ir sukrove, tevas tik svente visus tuos metus smile.gif ), tevas sutinka...
Papildyta:
Siaubas, kodel apsivesti taip paprasta, o issituokti sudetinga g.gif g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2006 04 06, 22:01)
g.gif  o mano mama isireme rankas sau i stenas ir aiskina, kad jei skyrybos graziuoju ir be jokiu dalybu ir vaikai uzauge, tai ir be advokatu apsieinama...  g.gif  pinigu skregina advokatams  doh.gif

Sako kai rašai pati, teismui niekada netinka. Reikia perrašinėt ir perrašinėt.

QUOTE(Paulute @ 2006 04 07, 15:28)
Jei klausimas tik finansuose, siūlau kreiptis į Vilniaus Universiteto Teisės Kliniką. Pati kreipiausi (reikia iš ankto užsirašyt, bet priima tą pačia dieną). Konsultavo nemokamai, bet kaip dėl sutarties, dėl santuokos nutraukimo pasėkmių surašymo- sunku pasakyt. Reikia skambint. Nes bent jau manęs advokatas už tokio pobūdžio sutarties surašymą paprašė 500,00 Lt

O dieve kiek daug. Negi ir manęs tiek paprašys? Aš kaip tik su visom pažymom jau ruošiuos eit pas advokatę.
Nu ir nuskaptuoja tuos žmogelius
Atsakyti
QUOTE(Paulute @ 2006 04 07, 13:28)
Nes bent jau manęs advokatas už tokio pobūdžio sutarties surašymą paprašė 500,00 Lt

nezinau, is kur jus tokias sumas istrauket, as uz tokia sutarti mokejau 110 lt.
Gal priklauso nuo advokato. g.gif O nuo 500 lt kainuoja advokato dalyvavimas teisme
Atsakyti