Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos GN

Tesiame toliau diskusijas ir pokalbius apie Klaipedos gimdymo namus ax.gif
Atsakyti
Lauksime patarimu ir atsiliepimu kaip Jums sekesi ir ka dar nebuvusioms GN patartumet 4u.gif Tokia info pirma karta vykstant labai reikalinga ir idomi smile.gif
Atsakyti
Mamytes, kurios gimdete Klaipedos GN, prasau patarkite, ka rinktis, ar tik akusere, ar akusere ir gydytoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stirnius @ 2012 02 29, 14:49)
Mamytes, kurios gimdete Klaipedos GN, prasau patarkite, ka rinktis, ar tik akusere, ar akusere ir gydytoja? smile.gif


na as pagimdziau tik su akusere, nebuvo jokiu bedu. Siaip ten jos pacios ivertina situacija ir jei ka kvieciasi gydytoja. Kai jau atsidursi gimdykloj, viska paaiskins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stirnius @ 2012 02 29, 13:49)
Mamytes, kurios gimdete Klaipedos GN, prasau patarkite, ka rinktis, ar tik akusere, ar akusere ir gydytoja? smile.gif

Čia jau nuo Tavo požiūrio ir nusiteikimo priklauso. Man gimdymas - natūralus ir be galo intymus procesas, todėl norėjosi kiek įmanoma mažiau medikų kišimosi ir net apskritai kiek įmanoma mažiau žmonių aplinkui. Dėl to atsiradus galimybei, kad gimdymą priima tik akušerės, rinkausi pastarąjį variantą (nors ir abu jaunesnieji sūneliai gimė praktiškai be gydytojų dalyvavimo). Tačiau iš pirmo gimdymo patirties žinau, kad esant bent menkiausiems įtarimams dėl komplikacijų net ir prašomi gydytojai Tavęs nepaliks vienos nei minutei biggrin.gif .
Atsakyti
Ačiū už išsakytas nuomones smile.gif Na, manau, jog itin didelio skirtumo nėra, nes jei jau kyla kokių komplikacijų, viena akušerė tikrai nepriiminės sprendimo, o tarsis su papildomu personalu..
Hmm, tikriausia man reikia mažiau pergyventi ir ramiai laukti savo mažyčio stebuklo wub.gif
Atsakyti
Gavau siuntima i GN, tai idomu ar daro kas tyrimus vakarais po darbo ar butinai reikia vaziuoti ryte? g.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal zinote ar verta is anksto susitarti su kokia akusere ar gydytoja del gimdymo? Kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2012 02 29, 20:31)
Gavau siuntima i GN, tai idomu ar daro kas tyrimus vakarais po darbo ar butinai reikia vaziuoti ryte?  g.gif



Bent jau man gydytoja patare vaziuoti ryte ir iki 10 val. buti ten.
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2012 02 29, 19:31)
Gavau siuntima i GN, tai idomu ar daro kas tyrimus vakarais po darbo ar butinai reikia vaziuoti ryte?  g.gif

Kai aš gulėjau prieš beveik 2m tai sakė tik iki pietų visi tyrimai daromi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglesia @ 2012 02 29, 19:50)
Kai aš gulėjau prieš beveik 2m tai sakė tik iki pietų visi tyrimai daromi smile.gif

Na tada aisku 4u.gif teks keliaut ryte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(re2te @ 2012 02 29, 20:47)
Sveikos, o gal zinote ar verta is anksto susitarti su kokia akusere ar gydytoja del gimdymo? Kaip manote?



Sveika,
na manau cia kaip pati jautiesi ir ar negaila pinigeliu. jei paciai ramiau bus tai verta.
as tariausi ir nesigailiu(ir dzin kas ka sneka) rolleyes.gif jauciausi daug ramiau, buvo daug aiskiau viskas, o kai gimdymas buvo komplikuotas-tai isvis dziaugiausi priimtu sprendimu 4u.gif
Atsakyti