Įkraunama...
Įkraunama...

Plaunantis dulkių siurblys - 2

Matau temelė jau seniai pasibaigusi, taigi nusprendžiau pradėti naują. Per tiek laiko ir nauju modeliuku atsirado ir t.t.

Mano klausimas būtų toks: kas turite plaunančius dulkių siurlius pasidalinkite patirtimi - ar naudojatės ta plovimo funkcija, ar lengvai po to isplaunate pati siurbli ir svarbiausia - ar naudojate tokį siurblį laminato plovimui? Ar verta pirkti jeigu neplanuoju kilimų su juo plauti (na gal kada koki kilimuka ar baldeli), o naudoti siurbimui ir laminato plovimui?

Pasidalinkit patirtimi ir patarimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2012 02 26, 14:23)
Matau temelė jau seniai pasibaigusi, taigi nusprendžiau pradėti naują. Per tiek laiko ir nauju modeliuku atsirado ir t.t.

Mano klausimas būtų toks: kas turite plaunančius dulkių siurlius pasidalinkite patirtimi - ar naudojatės ta plovimo funkcija, ar lengvai po to isplaunate pati siurbli ir svarbiausia - ar naudojate tokį siurblį laminato plovimui? Ar verta pirkti jeigu neplanuoju kilimų su juo plauti (na gal kada koki kilimuka ar baldeli), o naudoti siurbimui ir laminato plovimui?

Pasidalinkit patirtimi ir patarimais  4u.gif


As turiu kelis menesius Karcher sv1902. Nezinau, gal del to, kad as jo nenorejau, man jis ir nepatinka schmoll.gif . Siaip siurbia tikrai gerai, galingai, labai kokybiskai, ypac po grindu plovimo garais laaaaabai svaru buna, nu bet jau jo sunkumas doh.gif Is esmes del to labai as pikta ant to siurblio ir net keikiuosi, kai tenka ji vilkti i 2 auksta... Ir man dar labai nepatinka, kai priplaunu tu filtro detaliu ir reikia laikyti jas vonioje, kol isdziusta. Kai jau prisiruosiu, tai labai daug su juo pasidarau: ir langus issplaunu, ir odinius baltus baldus svariai isvalau ir t.t. Na, bet tikrai reikia moraliskai ruostis pries jo naudojima. Uztat jau galvoju ji pardavineti, geriau koki lengvesni varianta tureti. Turejom Electrolux kazkoki Ergo, tai man labai patiko, noriu paprasto.
Atsakyti
Turiu senoviska, gal kokiu 7~8 metu plaunanti Beko, berods 9660. Pirkau tuo metu, kai turejom dviejuose kambariuose kilimine danga. Naudojau kilimam plauti per tiek metu na maximum 10 kartu. Kazkada masinos salona isploviau... Sunkus, galingas, man patiko, bet dabar pasikeitus gyvenimo salygoms, panaikinom kilimine danga, ziurinejuosi lengvesnio ir mazesnio, visgi toks plaunantis didziulis gramozdas doh.gif Laminato plovimui niekada nenaudojau, maniskis man rodos per daug paliktu dregmes g.gif
Atsakyti
Tiuriu plaunama dulkiu siurbli karher ir tiesa sakant gailios, kad ji pirkau, nes didelis, sunkus, o ploviau su jo gal kokius tik 3 ar 4 kartus per 6 metus.
Atsakyti
Aciu kas atsaket smile.gif

Visgi nusprendziau nepirkti plaunancio schmoll.gif

Didziausia priezastis, kad didelis ir sunkus, kilimu nelabai as su juo plausiu, o laminatui kiek pasidomejau nelabai kas naudoja smile.gif

Ieskosiu mazesnio, patogesnio, bet tikriausiai noreciau, kad dulkes sodintu i vandeni, nes kiek atsimenu senasis musu siurblys ora nekoki padarydavo, atrodo filtrai tokie ir anokie, bet kazkoks kvapas ir jausmas man nekoks po siurbimo budavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2012 03 15, 11:44)
Aciu kas atsaket smile.gif

Visgi nusprendziau nepirkti plaunancio  schmoll.gif

Didziausia priezastis, kad didelis ir sunkus, kilimu nelabai as su juo plausiu, o laminatui kiek pasidomejau nelabai kas naudoja smile.gif

Ieskosiu mazesnio, patogesnio, bet tikriausiai noreciau, kad dulkes sodintu i vandeni, nes kiek atsimenu senasis musu siurblys ora nekoki padarydavo, atrodo filtrai tokie ir anokie, bet kazkoks kvapas ir jausmas man nekoks po siurbimo budavo smile.gif


Turiu nuvilt. Dulkes sodinantis į vandenį siurblys nebus nei lengvesnis, nei patogesnis už plaunantį. Gal tik kiek pigesnis. Jeigu po siurbimo lieka nekoks kvapas, kaltas siurblio nekokybiškumas, o ne veikimo principas. Pasidomėkite Electrolux ar Miele siurbliais. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kokį siurblį rekomenduotumėt kiliminės dangos priežiūrai? Nuosavas namas, namie du plaukuoti gyvūnai ir neužilgo ropojantis vaikutis - nežinau, ką rinktis kad tų dulkių ne tik pažeme, bet ir aukščiau būtų mažiau doh.gif
Atsakyti
O ką patartumėte turintiems gyvūnus,jau kaip nervuoja tie plaukai schmoll.gif negaliu. Išvalau ,ižbrūžinu iki prakaitų,nei plaukelio nėra,bet tik atsigula katinas pamiegoti,ir vėl pilna blink.gif aš pavargau. Kasdien šitaip,aišku,jau supykstu,numoju ranka,ir sakau lai pasiunta. Bet po kelių dienų išvis tragedija,o dar jei ant tos sofos miegama yra,juk patalynė dedasi ,tai ir prie jos limpa. Ir patalynę dažnai plaunu ne dėl nešvarumo,o dėl to ,kad plaukų katino per daug. Tad norėčiau siurblio tokio gerai siurbiančio,su tam tikrais antgaliais,baldams,gyvūnų plaukams,kad tas brūžinimas nebūtų toks sunkus ant vetos kol išsivalo. ax.gif ačiū už pasiūlimus iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2012 04 03, 17:13)
Sveikos 4u.gif
Kokį siurblį rekomenduotumėt kiliminės dangos priežiūrai? Nuosavas namas, namie du plaukuoti gyvūnai ir neužilgo ropojantis vaikutis - nežinau, ką rinktis kad tų dulkių ne tik pažeme, bet ir aukščiau būtų mažiau doh.gif
Jeigu apie plaunančius, tai pvz.:
user posted image "Vax W88-CX4-B-A Centrix" už 210 Lt, lengvas, patogus.
Bet kiekviena diena neišplausite, todėl tikriausiai kalba buvo apie sauso valymo. Kilimams be konkurencijos kiliminiai siurbliai. Labai efektyviai nuima prilipusios šiukšlės ir plaukus nuo kilimų. Geri ir paprastiems grindims. Pvz.:
user posted image"Vax V-015 Power Reach" už 210 Lt
Papildyta:
QUOTE(aureda @ 2014 01 29, 16:32)
O ką patartumėte turintiems gyvūnus,jau kaip nervuoja tie plaukai  schmoll.gif  negaliu. Išvalau ,ižbrūžinu iki prakaitų,nei plaukelio nėra,bet tik atsigula katinas pamiegoti,ir vėl pilna  blink.gif  aš pavargau. Kasdien šitaip,aišku,jau supykstu,numoju ranka,ir sakau lai pasiunta. Bet po kelių dienų išvis tragedija,o dar jei ant tos sofos miegama yra,juk patalynė dedasi ,tai ir prie jos limpa. Ir patalynę dažnai plaunu ne dėl nešvarumo,o dėl to ,kad plaukų katino per daug. Tad norėčiau siurblio tokio gerai siurbiančio,su tam tikrais antgaliais,baldams,gyvūnų plaukams,kad tas brūžinimas nebūtų toks sunkus ant vetos kol išsivalo.  ax.gif  ačiū už pasiūlimus iš anksto.
Jeigu tik nuvalyti nuo sofos tai galima tiesiog antgalį pirkti prie bet kokio siurblio. Pvz.:
user posted image "TURBO Šepetys Nr1629" už 20 Lt. Kiliminiai siurbliai dažniausiai turi komplekte TURBO antgalį.
Atsakyti
QUOTE(aureda @ 2014 01 29, 15:32)
O ką patartumėte turintiems gyvūnus,jau kaip nervuoja tie plaukai  schmoll.gif  negaliu. Išvalau ,ižbrūžinu iki prakaitų,nei plaukelio nėra,bet tik atsigula katinas pamiegoti,ir vėl pilna  blink.gif  aš pavargau. Kasdien šitaip,aišku,jau supykstu,numoju ranka,ir sakau lai pasiunta. Bet po kelių dienų išvis tragedija,o dar jei ant tos sofos miegama yra,juk patalynė dedasi ,tai ir prie jos limpa. Ir patalynę dažnai plaunu ne dėl nešvarumo,o dėl to ,kad plaukų katino per daug. Tad norėčiau siurblio tokio gerai siurbiančio,su tam tikrais antgaliais,baldams,gyvūnų plaukams,kad tas brūžinimas nebūtų toks sunkus ant vetos kol išsivalo.  ax.gif  ačiū už pasiūlimus iš anksto.

REKOMENDUOJU
BGL45ZOOO1
http://www.bosch-hom...l?source=browse
Atsakyti
gal kas toki phipilps'a turit?
http://www.philips.l...252.app101-drp1
kokie atsilipemai? Ar geras?
Atsakyti
Ačiū labai už patarimus, O kažint yra toks siurblys ypač ilgiems ilgiems plaukams ( žmogaus ) ,nes namie net tik katė,bet ir panelės vaikštančios ilgaplaukės ,iki liemens ,ir truputį ilgesniais ax.gif turbo šepetį įsigyjus,ten nežinau kaip jis jame vadinasi,kai siurbia ir sukasi,su šereliais blush2.gif tai ilgo plauko prisigaudę kas kiekvieną siurbliavimasi,jų ten tiek susisukę,ir vėl vargas juos iš ten iškraipštyti,prireikia ir peiliaus ir žirklių blush2.gif ačiū,už pasiūlymus,nes nerandu,o gal tokių nėra ? Gyvūnams jau žinau yra.
Atsakyti