Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas. 8-oji tema.

Tęsiame pokalbius apie žindymo nutraukimą.

user posted image

Paskutinioji (7-oji) tema.
Atsakyti
Atidariau naują temą, tai ir pradėsiu ją.
Mes su dukrele taip pat palaipsniui mažiname maitinimų krūtimi skaičių. Bet labai palengva. Mano mergytei 1,9 m. Mūsų pasiekimas - trys kartai per parą. Vienas prieš pietų miegą, vienas vakare, ir vienas paryčiui, apie penktą ryto. Iki šiol naktį žįsdavo maždaug kas dvi/tris valandas. Bet nutarusi nebemaitinti naktį, dukrytei prabudus, pienuko nedaviau, paaiškinau, kad naktį nebevalgysim, brolis naktį nevalgo, ir jai jau nebereikia naktį valgyti. Kalbėjau, kad naktį reikia miegoti, visi miega, tik ji - mano mergytė nemiega. Keletą kartų padėjo lopšinė (jai labai patinka, kai dainuoju). O dabar paskutines naktis ir lopšinės nereikia, prabunda tik paryčiais. Manau, kad kolkas ir išlaikysiu tokį grafiką, o vėliau panaikinsim ir tą maitinimą paryčiui. Dienos maitinimus mažinome irgi labai palaipsniui - nuimant po vieną maitinimą kas kelis mėnesius. Džiaugiuosi, kad sekasi gerai, be jokio streso. Ir panašu, kad mano mergaitė greit išmoks užmigti pati, nes kai pavalgo paryčiui, paprašau, kad ji paleistų krūtį ir miegotų, ji klusniai paleidžia ir užmiega.
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2012 02 27, 15:17)
Džiaugiuosi, kad sekasi gerai, be jokio streso. Ir panašu, kad mano mergaitė greit išmoks užmigti pati, nes kai pavalgo paryčiui, paprašau, kad ji paleistų krūtį ir miegotų, ji klusniai paleidžia ir užmiega.

wub.gif kaip miela skaityti kai dukryte tokia protinuole , sauniai jums sekasi 4u.gif
Atsakyti
Ar galit kas patarti 3m. vaika ar palaipsniui verta atpratint, ar jau tokiam amziui reikia is karto, tuo vadinamu drastisku budu.. g.gif mes diena kaip nekaip istveriam be mp kai reikia, aisku miegot tada nemiega..o nakti net kalbu negali but..nebezinau ka daryt..


QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2012 02 27, 14:17)
Atidariau naują temą, tai ir pradėsiu ją.
Mes su dukrele taip pat palaipsniui mažiname maitinimų krūtimi skaičių. Bet labai palengva. Mano mergytei 1,9 m. Mūsų pasiekimas - trys kartai per parą. Vienas prieš pietų miegą, vienas vakare, ir vienas paryčiui, apie penktą ryto. Iki šiol naktį žįsdavo maždaug kas dvi/tris valandas. Bet nutarusi nebemaitinti naktį, dukrytei prabudus, pienuko nedaviau, paaiškinau, kad naktį nebevalgysim, brolis naktį nevalgo, ir jai jau nebereikia naktį valgyti. Kalbėjau, kad naktį reikia miegoti, visi miega, tik ji - mano mergytė nemiega. Keletą kartų padėjo lopšinė (jai labai patinka, kai dainuoju). O dabar paskutines naktis ir lopšinės nereikia, prabunda tik paryčiais. Manau, kad kolkas ir išlaikysiu tokį grafiką, o vėliau panaikinsim ir tą maitinimą paryčiui. Dienos maitinimus mažinome irgi labai palaipsniui - nuimant po vieną maitinimą kas kelis mėnesius. Džiaugiuosi, kad sekasi gerai, be jokio streso. Ir panašu, kad mano mergaitė greit išmoks užmigti pati, nes kai pavalgo paryčiui, paprašau, kad ji paleistų krūtį ir miegotų, ji klusniai paleidžia ir užmiega.


tikrai smagu, kad viskas taip lngvai, be stresu...
Atsakyti
vyresniam vaikui va koks idomus migdukas, gal visai sudomintu ir pamirstu klecka uzsimirsti biggrin.gif
http://www.kiauletau...mpaign=kartu.lt
Atsakyti
Merrgicka, aš tikriausiai bandyčiau palaipsniui, pienuko valgymą atidedant. Tarkim, dukrytė paprašo, tariatės, kad padarom tą ir tą ir tada valgys pienuką. Gali būt, kad per tą laiką primirš. Čia panašiai, kaip psichologai rekomenduoja priklausomybės kamuojamiems, bet norintiems pasveikti žmonėms - atidėti tai, nuo ko esi priklausomas. Jei labai labai nori dabar, atidėk valandai, kad ir kelioms minutėms. Tai čia apie dieninį žindimą. O nakčiai irgi bandykit nuo vieno atsisakyto karto. Preleisite vieną, vėliau, kai dukrytė adaptuosis, dar vieną (nežinau, kiek naktinių žindymų būna pas Jus iš viso). Ir kalbėkit, jei nuspręndėt nebemaitinti, ar mažinti maitinimą, kalbėkit dukrytei, kas ir kaip. Papasakokit kokią istoriją, kodėl nebegauna ji pienuko.
O jei nutraukti staiga, manau kad būtų sunkiau abiems. Nors Jūs geriausiai pažįstate savo mergaitę, todėl geriausiai jaučiate, kuris variantas būtų tinkamesnis.
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2012 02 28, 04:31)
Ar galit kas patarti 3m. vaika ar palaipsniui verta atpratint, ar jau tokiam amziui reikia is karto, tuo vadinamu drastisku budu.. g.gif  mes diena kaip nekaip istveriam be mp kai reikia, aisku miegot tada nemiega..o nakti net kalbu negali but..nebezinau ka daryt..
tikrai smagu, kad viskas taip lngvai, be stresu...

Dėmesio nukreipimu, gal dienotvarkės pasikeitimu, veikla, mamos stovėjimu, tarimusi, kada ir kur ir kiek ilgai valgys... Tokiame amžiuje daug variantų yra, o drastiškas gali smarkiai ir ilgam santykius pagadinti... Pradėti nuo to, kas ne taip svarbu, o tada žiūrėti kaip reaguoja.
Atsakyti
Aš nutraukiau MP prieš dvi savaites vsiskai tiesiog viena vakarą nusprendžiau mažint maitinimus naktį tai naktį maitinau vieną du kartus, o iki tol n kartų pirmas naktis visai nieko buvo ji kai atsikeldavo paglostydavau užmigdavo o tuos porą kartų duodavau MP, po to ji kelias naktis atsikeldavo po pora kartų, bet verkdavo po pora valandų šiaip ne taip nuramindavom, bet po dviejų tokių naktų kitas naktis prasibudindavo, bet tik paglosčius užmigdavo taip ir nebedaviau daugiau MP, nutraukus naktimis keliasi žymiai rečiau o būna išmiega visą naktį, net jei atsikelia lengvai užmiega iš karto. Tik sunkiau dar kol kas sekasi su užmigimu tiek pietums, tiek naktiniam miegui nes vis verkia dar nemažai, nemoka pati užmigti
Atsakyti
Mergaites, as ir noriu paprasyti jusu patarimo,kaip man nutraukti zindyma. O mano mergaitei 1 m. 2 men., diena stengiuosi jau neduoti, nuo kokiu 7 ryto iki 7 vakaro, bet daznai kisa rankas, drasko bliuskas jei prieina prie krutines ir jau kokia savaite taip. O vakare jau isviso zirzia, isterikuoja, stengiuosi visaip uzimti, viena vakara palikau seneliams vakare porai valandu, kad vis uzsiims, atpras nuo papulio, bet tas dvi valandas praverke, Vakare gulam su papuliu ir miegam visad prie papulio ir atsikeliam su papuliu, nes kitaip rekimai ir isterijos. Patarkit ka daryti 4u.gif
Papildyta:
Dar norejau pridurti, kad ji tokia jautri nuo gimimo, nes gime pridusus. Pastebejau, kad net vakarienes nevalgo, kad tik gautu pazindyti ir tas zindymas greiciau nusiraminimas, prabudineja kas 15-30 min. ir reikia jai papulio. Miega aisku su mumis.
Atsakyti
O mūsų berniukas šiandien atsibudo ryte apie penktą ir reikalauja pažįst ( Jam jau greit 3). Pavalgė, užmigo, po to vėl atsibudo. Daugiau nebeturėjau kantrybės kilotis, nedaviau, pradėjo rėkt, mušt mane, prikėlė seses. Nebeturiu sveikatos maitint, nežinau, kaip jam viską paaiškint. Noriu tiesiog, kad pradėtų pats užmigt, be papo.Man ir sveikata suprastėjo nuo tokio ilgo žindymo, streikuoja organizmo fiziologinės funkcijos, negaliu gert vaistų....ar tiesiog imt ir vieną vakarą nebeduot, tegul pats užmiega. Ar čia tokiu būdu sugadinsiu santykius, kaip kažkas rašė. Dieną jis jau nebežinda....
Atsakyti
Adele,
Suprantama, kad vargina, ir jautiesi prastai. mirksiukas.gif Dėl vaistų- daugelis suderinami su žindymu. Juolab, maitini tik naktį (ir vakare?).
Geriausia- mažinti po 1. Kalbėti, sakyti, leisti žysti trumpai- "tik šiek tiek"
(atsižvelgiant į vaiko poreikį).
Maitinimo nutraukimo etape, kai žindymai retėja- mp panašėja į priešpienį (apie vertingumą pati žinai mirksiukas.gif ).
Sveikatos, kantrybės ir poilsio (susiorganizuok sau) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Parduotuke @ 2012 03 09, 22:29)
Mergaites, as ir noriu paprasyti jusu patarimo,kaip man nutraukti zindyma. O mano mergaitei 1 m. 2 men., diena stengiuosi jau neduoti, nuo kokiu 7 ryto iki 7 vakaro, bet daznai kisa rankas, drasko bliuskas jei prieina prie krutines ir jau kokia savaite taip. O vakare jau isviso zirzia, isterikuoja, stengiuosi visaip uzimti,  viena vakara palikau seneliams vakare porai valandu, kad vis uzsiims, atpras nuo papulio, bet tas dvi valandas praverke, Vakare gulam su papuliu ir miegam visad prie papulio ir atsikeliam su papuliu, nes kitaip rekimai ir isterijos. Patarkit ka daryti  4u.gif
Papildyta:
Dar norejau pridurti, kad ji tokia jautri nuo gimimo, nes gime pridusus. Pastebejau, kad net vakarienes nevalgo, kad tik gautu pazindyti ir tas zindymas greiciau nusiraminimas, prabudineja kas 15-30 min. ir reikia jai papulio. Miega aisku su mumis.

Parduotuke, o kodel nori nutraukti? Kad dar labai mazyte g.gif . As is savo patirties galiu pasakyti, kad kai vaikas ypac reikalauja kruties, tai reiskia, kad dabar jam labai labai reikia. Zinau, mamai gali sukelti priestaringus jausmus, nora baigti maitinima, bet istikruju, Tokiu atveju (jeigu yra galimybe) tau reiktu nusileisti ir kaip tik, iskart duoti jai kruti, kuo daugiau ir pagulineti kartu su ja, ilgiau pazindyt. pamatysi kaip aprims po kurio laiko. Jautresniems vaikams tai ypac reikalinga, jinai taip susiderina savo nervine sistema, jau nekalbu apie lendancius dantis ir visa kita. Pastebejau, kad yra fazes ir jeigu jau labai norisi nutraukti, tai siulau palaukt tad tokios fazes kai ji aprims ir taip nesiplesys. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Adele @ 2012 03 12, 11:51)
O mūsų berniukas šiandien atsibudo ryte apie penktą ir reikalauja pažįst ( Jam jau greit 3). Pavalgė, užmigo, po to vėl atsibudo. Daugiau nebeturėjau kantrybės kilotis, nedaviau, pradėjo rėkt, mušt mane, prikėlė seses. Nebeturiu sveikatos maitint, nežinau, kaip jam viską paaiškint. Noriu tiesiog, kad pradėtų pats užmigt, be papo.Man ir sveikata suprastėjo nuo tokio ilgo žindymo, streikuoja organizmo fiziologinės funkcijos, negaliu gert vaistų....ar tiesiog imt ir vieną vakarą nebeduot, tegul pats užmiega. Ar čia tokiu būdu sugadinsiu santykius, kaip kažkas rašė. Dieną jis jau nebežinda....

biggrin.gif mano dukrele (1.11) prieina vis ir sako:" Mama, dok vaikui pupa" lotuliukas.gif
Kiek girdejau, jau galima susitrati su 3meciais. As isivaizduoju, kad musu maitinimas baigsis kai pupai kazkur, visgi, isvaziuos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kactukas: 16 kovo 2012 - 08:01