Įkraunama...
Įkraunama...

nušvito: reikia susigriebti:)

Sveikos,merginos biggrin.gif Kiek matau, šiame skyrely vyrauja "Būtosios" istorijos..jau sėkmingos, pasiekti tikslai:) Manoji dar tik prasideda ir aš tiesiog norėčiau, jei jūs nieko prieš, šią istoriją užrašinėti čia.


Net nežinau nuo ko pradėti.. smile.gif Nesu stora, esu pakankamai normali, niekad per daug nesirūpinau savo figūra..tiesiog šiandien mane privertė susimąstyti:) Nuo jaunumės kartais sulaukdavau pastebėjimų, jog esu šiek tiek panaši į Natalia Oreiro, neva žvilgsnis, veido bruožai( nei per kur aš nepanaši lotuliukas.gif ), žinoma , man tai glosto širdį, labai jau ji šauni moteris. Ir štai šiandien mano viena draugė vėl man priminė: "žinai, primeni tu man tą aktorę iš" Laukinio angelo"...iš veido...nu tik ji kiek smulkesnė ."Taip"-sakau - ir ji nspuoguota, neišvirtusiais šonais biggrin.gif tiesiog smagiai pasikvatojom. Tikrai nesu toji,kuri į kažką lygiuotųs, kuri varytų dievą į medį, būdama 166cm ūgio ir 59kg svorio. NE...bet grįžau namo ir susimąsčiau...ar gerai ,kad per dieną beveik 1000kcal perdien sunaudoju vien saldumynams ir kitokiam šlamštui, šalia 2000kcal normaliam maistui? kadais sportuodavau, buvau atletiška, o dabar mieliau laisvu nuo paskaitų ir darbo metu mieliau su čipsiukais pažiūriu kokius 57767394 filmus per dieną? gal todėl ir veidas nusėtas spuogais,oda riebi...gal todėl per pusę metų priaugau beveik 10kg? Rodos niekas man netrukdo, šypsaus, jaučiuos graži...bet juk kažkada tai atsilieps...gal dar tiek pat priaugsiu....o ateis metas išsirengt iš megztinių...et.Štai kokios mintys mane užplūdo šiandien. NUŠVITO. ir nusprendžiau būti mergina, kuri savimi rūpinas, rašyti savo lieknėjimo dienoraštį ir šiaip bendrauti su jumis:) Tikiuosi jūsų pagalbos, kontrolės,patarimų. Beje. nežadu griebtis kažko drąstiško,kažko visiškai atsisakyti...tiesiog noriu susigražinti ir išlaikyti sveiką protą ir neskriausti savęs smile.gif

Mano vardas Simona. Man 20metų.
Sveriu 59kg
ūgis 166cm.

prieš pusmetį svėriau 50kg, buvau smulki,nes toks jau mano sudėjimas, tiesiog lašekų užsimečiau gerą maišą. Bandysiu bent pusmaišį numest nestuke.gif Palengva. va tep va. rolleyes.gif
Atsakyti
Na sekmes stengiantis 4u.gif Man paciai apie 9 kilus noretusi nusipurtyti 4u.gif
Ka darot, kaip sekas? 4u.gif
Atsakyti
Linkiu didelės sekmės!!! thumbup.gif
Neseniai ir aš pradėjau skaitinėti įvairius straipsnius internete apie sportą, mitybą ir pan.Norėtusi atrasti paprastą būdą palaikyti gerą formą. Norėtusi paklausti ir man kur ieškote panašios informacijos? ką laikote patika informacija? kas įkvėptų plaikyti gerą formą ilgesnį laiką?ką siūlytumėt išbandyti?
Atsakyti
Sveika, nauja tema thumbup.gif aš griebiausi skysčių dietos, nes kg stovėjo ir nejudėjo...sekasi puikiai, galit pabandyt - 4 dienos- 4kg thumbup.gif
Atsakyti
mamuke68,osvoris kai mesi skysciu dieta neatauks?beje ka tiu geri jos laikydamasi?
Papildyta:
beje man ir svoris ne is vietos,o ju pamesti reikia 10...ir kaip juos isjudinti g.gif
Atsakyti
O, rašykit nuolat kaip einas. Gal įkvėpsit biggrin.gif mano situacija su kg skaičiumi panašoka
Atsakyti
Sveika, va man snd irgi nusvito, kitoj temoj rasiau kodel biggrin.gif as noreciau 17 pamesti biggrin.gif bet tinginiu pantis esu, simta kartu sau prisizadejau, kad judesiu, kad gersiu daug vandens, kad eisiu i gyma, kad neesiu o valgysiu, kad neprirysiu vakarais sad.gif vieninteli ka darau tai einu pesciomis iu darba vietoj to kad vaziuociau traukiniu, tai per diena gaunasi nueita po kokius 5 km kiekviena diena ir ne jokio poveikio, taip jau kokius 3 menesiu, kad tau nors keli gramai nukristu biggrin.gif sakytum va bent jau tas i gera, bet kur tau per tuos kelis menesiu dar + 3 dasidejau, as vistiek turbut suedu daugiau nei man reikia sad.gif
taip kad didziausios tau sekmes, dziugu , kad anksti susiemeii, nes as kazkada sveriau 55 biggrin.gif o kai apasileidau dbr 78 sveriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(migliuuke @ 2012 03 10, 19:59)
mamuke68,osvoris kai mesi skysciu dieta neatauks?beje ka tiu geri jos laikydamasi?
Papildyta:
beje man ir svoris ne is vietos,o ju pamesti reikia 10...ir kaip juos isjudinti g.gif

...daug kas mane gąsdina ir turbūt nekantriai laukia kada gi jis man ataugs?Čia visada taip būna.Nekreipiu dėmesio į tokius pasakymus.ataugs - bus ataugęs, nors turiu laaabai daug vilčių, kad ne.To paties linkiu visoms lieknėjančioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2012 03 16, 19:03)
...daug kas mane gąsdina ir turbūt nekantriai laukia kada gi jis man ataugs?Čia visada taip būna.Nekreipiu dėmesio į tokius pasakymus.ataugs - bus ataugęs, nors turiu laaabai daug vilčių, kad ne.To paties linkiu visoms lieknėjančioms 4u.gif

mamuke68, labai būtų įdomi jūsų lieknėjimo istorija bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 03 16, 00:02-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2012 03 16, 00:02)
Sveika, va man snd irgi nusvito, kitoj temoj rasiau kodel biggrin.gif as noreciau 17 pamesti biggrin.gif bet tinginiu pantis esu, simta kartu sau prisizadejau, kad judesiu, kad gersiu daug vandens, kad eisiu i gyma, kad neesiu o valgysiu, kad neprirysiu vakarais sad.gif vieninteli ka darau tai einu pesciomis iu darba vietoj to kad vaziuociau traukiniu, tai per diena gaunasi nueita po kokius 5 km kiekviena diena ir ne jokio poveikio, taip jau kokius 3 menesiu, kad tau nors keli gramai nukristu biggrin.gif sakytum va bent jau tas i gera, bet kur tau per tuos kelis menesiu dar + 3 dasidejau, as vistiek turbut suedu daugiau nei man reikia sad.gif
taip kad didziausios tau sekmes, dziugu , kad anksti susiemeii, nes as kazkada sveriau 55 biggrin.gif o kai apasileidau dbr 78 sveriu biggrin.gif


As zinokit tokios nuomones, kad pries pradedant dietas, reikia visu pirma paciai su savim susitvarkyt. Neuztenka paskaityti laimingu istoriju sedint prie interneto ir pagautai ykvepimo nuspresti, kad viskas - nuo pirmadienio ir as taip galiu. O tada pradeti... Skaicuoti visus iki vieno kasnio, kiek cia tu kaloriju per diena gaunu, kiek vaikstau, kiek begioju, kiek isdeginu, kiek va ryt ryte jau tureciau sverti.. As suvartoju apie 1200 kcal per diena, man ne gramas nekrenta! O zinot kodel? Todel, kad yvariau save y stresa, ystaciau y remus, kuo greiciau numesti svorio ir man skaudu, kad taip neiseina greit, kaip as noriu. Ir tas baisus pilvas nervina, o as ne negimdzius dar.. Kasdien begioju, sportuoju, skaiciuoju kalorijas, ir niekas nevyksta. TODEL, KAD NESIMEGAUJU TUO, KA DARAU. NE IS DUSIOS TAI EINA. Neleidziu sau atsipalaiduoti ir pasidziaugti tuo, ka jau padariau ( numeciau 10 kg per 3 men.). vis tik ziuriu, kaip likusius nupurtyti kuo greiciau. Ir nusiviliu pati savimi, tiek sau streso sukelus ir nieko nepasiekus. Tad manau yra daug apie ka pagalvoti ir atsiriboti nuo maisto, kaip kazkokio isgelbetojo nuo visu musu bedu. Kai nusiviliam, valgom, kad pasiguosti. Kai kazkas nesiseka, nevalgom, kad sulieknetume ir taptume laimingos. Bet jei siela serga, nelaiminga - joks kunas nebus grazus..Cia tokie mano pamastymai siandienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 03 30, 23:28)
As zinokit tokios nuomones, kad pries pradedant dietas, reikia visu pirma paciai su savim susitvarkyt. Neuztenka paskaityti laimingu istoriju sedint prie interneto ir pagautai ykvepimo nuspresti, kad viskas - nuo pirmadienio ir as taip galiu. O tada pradeti... Skaicuoti visus iki vieno kasnio, kiek cia tu kaloriju per diena gaunu, kiek vaikstau, kiek begioju, kiek isdeginu, kiek va ryt ryte jau tureciau sverti.. As suvartoju apie 1200 kcal per diena, man ne gramas nekrenta! O zinot kodel? Todel, kad yvariau save y stresa, ystaciau y remus, kuo greiciau numesti svorio ir man skaudu, kad taip neiseina greit, kaip as noriu. Ir tas baisus pilvas nervina, o as ne negimdzius dar.. Kasdien begioju, sportuoju, skaiciuoju kalorijas, ir niekas nevyksta. TODEL, KAD NESIMEGAUJU TUO, KA DARAU. NE IS DUSIOS TAI EINA. Neleidziu sau atsipalaiduoti ir pasidziaugti tuo, ka jau padariau ( numeciau 10 kg per 3 men.). vis tik ziuriu, kaip likusius nupurtyti kuo greiciau. Ir nusiviliu pati savimi, tiek sau streso sukelus ir nieko nepasiekus. Tad manau yra daug apie ka pagalvoti ir atsiriboti nuo maisto, kaip kazkokio isgelbetojo nuo visu musu bedu. Kai nusiviliam, valgom, kad pasiguosti. Kai kazkas nesiseka, nevalgom, kad sulieknetume ir taptume laimingos. Bet jei siela serga, nelaiminga - joks kunas nebus grazus..Cia tokie mano pamastymai siandienos 4u.gif


Visiskai sutinku su jumis, bet po sitos istorijos as jau turiu -5 smile.gif aisku dar liko nemazai, bet tikrai iki vasaros sversiu savo issvajotus 65, o veliau ir 60. ziauriia susiemiau, aisku leidziu sau ir atsipalaiduoti, bet buna dienu kai nenoriu nieko veikti, nes esu daznai depresuojanti asmenybe, jei jauciu kad kirminas grauzia, tada puolu tvarkytis, isijungiu koki gera filma ir judu po kambari sluostau dulkes, metu senus daiktus lauk ir t.t. smile.gif manau sugebesiu smile.gif juk mano tevai nestori ir brolis labai sportiskas, kodel as turiu but riebaline biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Egliukasz,2012 03 30, 19:28]
As zinokit tokios nuomones, kad pries pradedant dietas, reikia visu pirma paciai su savim susitvarkyt. Neuztenka paskaityti laimingu istoriju sedint prie interneto ir pagautai ykvepimo nuspresti, kad viskas - nuo pirmadienio ir as taip galiu. O tada pradeti... Skaicuoti visus iki vieno kasnio, kiek cia tu kaloriju per diena gaunu, kiek vaikstau, kiek begioju, kiek isdeginu, kiek va ryt ryte jau tureciau sverti.. As suvartoju apie 1200 kcal per diena, man ne gramas nekrenta! O zinot kodel? Todel, kad yvariau save y stresa, ystaciau y remus, kuo greiciau numesti svorio ir man skaudu, kad taip neiseina greit, kaip as noriu. Ir tas baisus pilvas nervina, o as ne negimdzius dar.. Kasdien begioju, sportuoju, skaiciuoju kalorijas, ir niekas nevyksta. TODEL, KAD NESIMEGAUJU TUO, KA DARAU. NE IS DUSIOS TAI EINA.

O as maniau, kad nuo streso kaip tik kalorijos sudega. Nes kai esi nuolat streso busenoje, kalorijos yra greiciau suvartojamos unsure.gif
Atsakyti