Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sedėjimą

sveikos, man jau darosi truputi neramu, mano dukryte beveik 8 men dar griuna sededama, na as lyg matau progresa, lyg bando, bet tikrai negaliu sakyti kad 100% tvirtai sedi. na as manau, kad cia yra musu kaltes, nes nuolatos laikydavom vibruojancioj kedutej, tai jei nereikdavo pastangu tvirtinti savo sedejimo igudzius, atsipalaidavus duodavos, nes is visu pusiu prilaikoma. pasidalinkit patirtim, kada jusu leliukai pradejo sedeti, gal kokiu patarimu duosit. o gal dar nera man ko nerimauti?
Atsakyti
Na knygutįje apie kūdikių kinezeterapiją parašyta, kad 7,5 mėn turi savarankiškai sėdėti tiesia nugaryte, o 8 mėn jau savarankiškai atsisėsti...

Tai nežinau, kiek čia jaudintis, nes visi vaikai vystosi skirtingai, bet mokinti ir skatinti jau tikrai reikia. Mūsiškiui kiek daugiau nei pusė metų ir aš jau jį visaip pamokinu po truputį, nors jam dažnai nė tiesi nugarytė dar nesilaiko...

Jeigu dar pati ir nesisėda, tai reikia ją mokinti duodant įsikibus į jūsų pirštus prisitraukinėti, ir rodyti kaip sėstis.

O sėdėjimą skatinti manau tiesiog sodinant ir duodant žaisti su žaisliukais, kad jai būtų įdomu pačiai sėdėti.

Liksvarą laikyti tai yra toks pratimas ant to didelio kamuolio pasodinus siūbuoti, jei tokį turite.
Atsakyti
Mes sedet pradejom ankstokai gal 6men, bet cia ne rodiklis, kad ir kitas vaikiukas turi sedeti, kiekvienas vystosi skirtingai ir vaikas jaucia kada jau stiprus ir gali pats sedeti. Svarbiausia nedaryti nieko per prievarta/jega, kad nepakenk, kantrybes jum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaragdine @ 2012 03 02, 20:07)
Mes sedet pradejom ankstokai gal 6men, bet cia ne rodiklis, kad ir kitas vaikiukas turi sedeti, kiekvienas vystosi skirtingai ir vaikas jaucia kada jau stiprus ir gali pats sedeti. Svarbiausia nedaryti nieko per prievarta/jega, kad nepakenk, kantrybes jum  4u.gif


drinks_cheers.gif vaiko nei priversi kazka daryt, nei uzdrausi, mes nuo 5 men pradejom stotis, ropot, sedet, viskas ivuko per kelias dienas, abu su V negalejom susigaudyt kas daros doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 03 03, 14:54)
drinks_cheers.gif vaiko nei priversi kazka daryt, nei uzdrausi, mes nuo 5 men pradejom stotis, ropot, sedet, viskas ivuko per kelias dienas, abu  su V negalejom susigaudyt kas daros doh.gif  lotuliukas.gif


oho, sakyciau labai anksti nuo 5 men, na bet buna. na o manoji, db sedi tiesia nugaryte ir bent jau bando sestis pati:) sakyciau progresas, net ramiau:) kaip minejau jau 8 men.
Atsakyti
QUOTE(quapa @ 2012 03 04, 17:50)
oho, sakyciau labai anksti nuo 5 men, na bet buna. na o manoji, db sedi tiesia nugaryte ir bent jau bando sestis pati:) sakyciau progresas, net ramiau:) kaip minejau jau 8 men.


labai anksti, viskas labai sparčiai per savaitę, dabar tik pasileisti bereikia...siaip tai geriau mamai, kad viskas vyktų lėčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
o jei netiesia nugaryte sedi biggrin.gif
maniskis jau pats atsiseda 8men. jam....o sedet pradejo nuo 6.5men
nepergyvenkit tikrai prades sedeti pats.....reikia palaukti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daniele123: 05 kovo 2012 - 00:43
atsisėdom tik 7 mėn ir nematau čia nieko blogo
Atsakyti
QUOTE(quapa @ 2012 03 01, 20:06)
sveikos, man jau darosi truputi neramu, mano dukryte beveik 8 men dar griuna sededama, na as lyg matau progresa, lyg bando, bet tikrai negaliu sakyti kad 100% tvirtai sedi. na as manau, kad cia yra musu kaltes, nes nuolatos laikydavom vibruojancioj kedutej, tai jei nereikdavo pastangu tvirtinti savo sedejimo igudzius, atsipalaidavus duodavos, nes is visu pusiu prilaikoma. pasidalinkit patirtim, kada jusu leliukai pradejo sedeti, gal kokiu patarimu duosit. o gal dar nera man ko nerimauti?

Jei labai neramu paprasykit gydytojos kad parodytu pratimu kuriuos galetumete atlikti namuose.
Atsakyti
Labai sunku kažką nematant vaiko pasakyt, geriausiai gydytojas pakonsultuotų smile.gif jei tarkim vaikas turi viršsvorio, tai natūralu, kad jam ir atsisėst sunkiau .. jei viršsvorio neturi, bet pastangas sėstis rodo, tai irgi nematau nieko blogo.. reiktų sunerimt, jei visiškai jokio noro sėstis nerodytų.
Atsakyti
QUOTE(quapa @ 2012 03 01, 20:06)
sveikos, man jau darosi truputi neramu, mano dukryte beveik 8 men dar griuna sededama, na as lyg matau progresa, lyg bando, bet tikrai negaliu sakyti kad 100% tvirtai sedi. na as manau, kad cia yra musu kaltes, nes nuolatos laikydavom vibruojancioj kedutej, tai jei nereikdavo pastangu tvirtinti savo sedejimo igudzius, atsipalaidavus duodavos, nes is visu pusiu prilaikoma. pasidalinkit patirtim, kada jusu leliukai pradejo sedeti, gal kokiu patarimu duosit. o gal dar nera man ko nerimauti?

manau jusu kaltes cia tikrai nera:) mums 7.5 men,vaikelis visai nesedi,susilenkia per puse kaip varle i prieki:D man jau irgi neramu, bet as nelaikiau vibrokedutej,taip kad manau tiesiog yra kaip yra...musu vaikui tai tiesiog kaip suprantu sedeti neidomu,nes taip susilenkia,stojasi keturiom ir ropoja...visaip bandziau ir zaislu duot ir pati salia atsisest,nieko:) bet skambinau gydytojai,sake jeigu iki 9 men neatsises,tada masaziukai, o kolkas nesijaudinti...kaip mano mama sako: ar yra vaiku kurie visai neatsisedo?biggrin.gif(kalbu apie sveikus vaikelius)
Atsakyti
Mano abu vaikai savarankiskai pradejo sedeti 8 men. Todel nesijaudinkite, ateis laikas ir atsises, bet su gydytoju butinai pasikonsultuokite 4u.gif
Atsakyti