Įkraunama...
Įkraunama...

Privatus daržiukas/priežiūros centras Pupų pėdelis

Radau info, kad atsidarė neseniai tarp Santariškių ir Riešės Pupų pėdelis bigsmile.gif Gal kas jau buvot apžiūrėti ar net pradėjote lankyti? Kokie įspūdžiai? bigsmile.gif Iš nuotraukų visai jaukiai atrodo ir vieta nebloga... rolleyes.gif
Atsakyti
As siuo metu vedu savo dukrele, kuriai yra 2 metukai ir 4 men i Pupu pedelio dienos centra! 4u.gif Jau 3ia savaite ten keliaujame ir esame labai patenkintos!Labai jauki, aplinka, nuostabi, atsakinga prieziura, didelis uzimtumas!Dukrele lb gerai ten valgo, noriai ten keliauja ir buna thumbup.gif..net sunku namo issivesti smile.gif visiems rekomenduoju, lb jauki aplinka, ideali prieziura! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carile @ 2012 03 04, 15:54)
As siuo metu vedu savo dukrele, kuriai yra 2 metukai ir 4 men i Pupu pedelio dienos centra! 4u.gif Jau 3ia savaite ten keliaujame ir esame labai patenkintos!Labai jauki, aplinka, nuostabi, atsakinga prieziura, didelis uzimtumas!Dukrele lb gerai ten valgo, noriai ten keliauja ir buna thumbup.gif..net sunku namo issivesti smile.gif visiems rekomenduoju, lb jauki aplinka, ideali prieziura! thumbup.gif


nebuvau dar siame darzelyje, nors ruosiuosi greitai aplankyti,nes iki vasaroas turime ir mes issirinkti darzeli. Vaziuodama Moletu plentu maciau kur jis randasi, nelabai suzavejo, kad visai salia plento. Vazineju tuo plentu kasdien ir matau koks ten judejimas, oras ne pats svariausias salia tokiu dideliu gatviu g.gif
o siaip nuotraukose viskas graziai atrodo smile.gif
Atsakyti
Na dienos centro puses kiemas, kur supynes, zaidimu namelis ie ciuozykla eina link misko puses, ten yra didelis miskas, pusynas ir vaiku neveda link plento, o butent link misko pusesnes as pati ten gyvenu kitoje gatves puseje.,todel labai gerai zinau vietove, man butent ir patiko, kad centras yra salia misko ir pusyno!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carile @ 2012 03 05, 07:28)
Na dienos centro puses kiemas, kur supynes, zaidimu namelis ie ciuozykla eina link misko puses, ten yra didelis miskas, pusynas ir vaiku  neveda link plento, o butent link misko pusesnes as pati ten gyvenu kitoje gatves puseje.,todel labai gerai zinau vietove, man butent ir patiko, kad centras yra salia misko ir pusyno!! smile.gif



carile,
as tai suprantu kad vaiku neveda link plento, o jie buna kieme smile.gif
o ar zinote, kad pats uztersciausias oras yra salia magistraliu mazdaug 200 metru atstumu, netgi kai kur uzterstesnis negu miesto centre? pasigooglinkit ir paskaitykit, ir nepatariama auginti jokiu darzoviu, nei vaismedziu tokiame atstume, nes viskas bus labai uztersta. Mes kai pirkom nama domejomes tuo ir irgi rinkomes kad butu kuo toliau nuo gatviu, todel ir dabar pamacius si darzeli apie tai pagalvojau...
Atsakyti
QUOTE(Du berniukai @ 2012 03 05, 13:09)
o ar zinote, kad pats uztersciausias oras yra salia magistraliu mazdaug 200 metru atstumu, netgi kai kur uzterstesnis negu miesto centre?


Jei lyginsime Kaunas-Klaipėda magistralę ties Kryžkalniu su Zarasų miesto centru, tada turbūt taip smile.gif Bet nepulkime į kraštutinumus - man Vilniaus betonkės gyventojui tik duok tokį orą kaip užmiestyje kad ir prie plento
Atsakyti
Mes pervedėme savo dukrą į šį darželį iš kito privataus (visada maniau, kad pastarasis geresnis, o gyvenimas visai ką kitą parodė. O pervedėm dėl mažylės, kurios nepriimė senąjame darželyje - per maža).
Mano dukrai šis darželis labiau patinka, kiekvieną rytą pasitikslina, ar į "naują darželį" važiuojam. Puiki aplinka tiek viduje, tiek išorėje (kiemas), patys gamina maistą, auklytės motyvuotos, mėgsta savo darbą.

Kalbant apie automagistralę, tai mieste visi pastatai tarp gatvių, o eismas daug intensyvesnis. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
kaip sekasi mažiesiems lankyti Pupų pėdelį? Kokie atsiliepimai, kiek vaikučių susirenka dienos metu? Mano mažoji dar tik metukų, o aš jau smalsauju, kur galėčiau ja vesti smile.gif pasidalinkite patirtimi, mamytės. 4u.gif
Atsakyti
Isties idomu,papasakokite daugiau kas lankote - kokios grupes: misrios ar yra suskirstytos, koks maistelis, kokia kainyte? smile.gif
Atsakyti