Įkraunama...
Įkraunama...

Kerastase

user posted image

Senoji tema.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 07, 20:51)

Aciu Vitulka,gali buti ir sis nes pagal aprasyma tai atitinka ka pasakojo kirpeja mano smile.gif Idomiausia tai kad sako visalaika naujoves gauna ju salonas greitai bet sito sake vadybininkai atveze testeriuku ir viskas,o kai norejo uzsisakyti sako neturime g.gif
Atsakyti
Sakykit, is kur pigiausia uzsisakineti Kerastase aliejukus plaukams? g.gif Visad perku per savo kirpeja, bet gal pigiau rasti galima blush2.gif
Atsakyti
feelunique.com gal pigiau? jei turint nuolaida dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Langutis @ 2012 03 13, 15:03)
Sakykit, is kur pigiausia uzsisakineti Kerastase aliejukus plaukams?  g.gif Visad perku per savo kirpeja, bet gal pigiau rasti galima  blush2.gif

turbūt feelunique su jų 10 proc. nuolaida ax.gif
Atsakyti
Norėčiau išbandyti Kerastase priemones plaukams. Ką rekomenduotumėte šviesiems plaukams?Domina šampūnai, kondicionieriai ir kaukės. Norėčiau,kad neriebalintų greitai plaukų,bet kartu ir atgaivintų labai išsausėjusius, šviesintus plaukus, ir kad gražų šviesumą išlaikytų. Patarkite,prašau ką nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rokus @ 2012 03 14, 21:58)
Norėčiau išbandyti Kerastase priemones plaukams. Ką rekomenduotumėte šviesiems plaukams?Domina šampūnai, kondicionieriai ir kaukės. Norėčiau,kad neriebalintų greitai plaukų,bet kartu ir atgaivintų labai išsausėjusius, šviesintus plaukus, ir kad gražų šviesumą išlaikytų. Patarkite,prašau ką nors 4u.gif

chroma riche linija,jei plaukai nera labai pazeisti. arba bain de force,zalioji linija.
Atsakyti
QUOTE(rokus @ 2012 03 14, 23:58)
Norėčiau išbandyti Kerastase priemones plaukams. Ką rekomenduotumėte šviesiems plaukams?Domina šampūnai, kondicionieriai ir kaukės. Norėčiau,kad neriebalintų greitai plaukų,bet kartu ir atgaivintų labai išsausėjusius, šviesintus plaukus, ir kad gražų šviesumą išlaikytų. Patarkite,prašau ką nors 4u.gif


Aš pati šviesiaplaukė, tai man labiausiai patiko Chroma Riche aliejukas, dar mėginsiu tos pačios linijos plaukų kaukę smile.gif
Va šitą http://www.feeluniqu...oma-Riche-200ml
Atsakyti
As irgi nusitaikiau i chroma riche, maciau yra 1ir 2 sampunai, vienas storiems, kitas ploniems plaukams. Bus idomu pabandyt, reikia intensyvesnes priemones plauku gaivinimui. Dar dvejoju gal goldwell inner effect imt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 03 19, 23:17)
As irgi nusitaikiau i chroma riche, maciau yra 1ir 2 sampunai, vienas storiems, kitas ploniems plaukams. Bus idomu pabandyt, reikia intensyvesnes priemones plauku gaivinimui. Dar dvejoju gal goldwell inner effect imt  g.gif


Aš kažkodėl šampūnais nesigundau. Už jų kainą jau geriau kokį kremą pasiimu, aliejuką.. g.gif Juk realiai šampūnas skirtas išplaut nešvarumus, yra ir pigesnių gerų variantų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 03 20, 01:13)
Aš kažkodėl šampūnais nesigundau. Už jų kainą jau geriau kokį kremą pasiimu, aliejuką..  g.gif  Juk realiai šampūnas skirtas išplaut nešvarumus, yra ir pigesnių gerų variantų  smile.gif



taip tik atrodo, su tinkamu sampunu ir kondicionieriumi, nereikia daugiau nieko. ir poveikis ilgalaikis. aisku, brangiau gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 03 20, 09:33)
taip tik atrodo, su tinkamu sampunu ir kondicionieriumi, nereikia daugiau nieko. ir poveikis ilgalaikis. aisku, brangiau gaunasi


Na mano patirtis su tais brangesniais šampūnais nekokia, todėl taip sakau.
Kerastase vis nesiryžtu išmėginti, bet gal reikės nusipirkti rolleyes.gif
Atsakyti