Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.22

Senoji tema
http://www.supermama...howtopic=799419

user posted image
chimeros nuotrauka

Užsukim pasirodyt savo darbelius, didelius ir mažus, akiai, širdžiai ir kūnui mielus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sikste: 10 kovo 2012 - 19:44
Ristina, labai grazus megztukas, bet gal galetumete bent keletu sakiniu paaiskinti , kaip ji mezgete? Nieko is to kinietisko rutulio nesupratau... blush2.gif
Atsakyti
Atnešu parodyti savo paprastą pavasarinę suknelę, megztą iš plonos vilnelės.. ax.gif
user posted image
Atsakyti
IngridaGal - rodyk greitai ant modelio tongue.gif nes manau viso grozio nesimato...

na, o cia mano nauja "meile" - sasagos smile.gif ir dalykelis kad tureciau kur jas segti smile.gif
user posted image

"Sąsagos nepanaikina moteriško trapumo, tiesiog yra dar vienas aksesuaras puoštis. Jas galima segėti prie įvairaus stiliaus drabužių ir einant į darbą, ir laisvalaikiu.

šis stilingas aksesuaras gali suteikti išskirtinumo tiek darbinėje veikloje, tiek leidžiant laisvalaikį ne tik vyrams, bet ir moterims.

Sąsagos - tai aksesuaras, kuris puošia rankas kaip apyrankė ir žiedas. Taigi puošiantis sąsagomis reiktų vengti kitų papuošalų. Sąsagos gali derėti prie auskarų ar plaukų papuošalų." /www.sasagosjai.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 11 kovo 2012 - 16:33
QUOTE(vilmak @ 2012 03 10, 22:59)
Ristina, labai grazus megztukas, bet gal galetumete bent keletu sakiniu paaiskinti , kaip ji mezgete? Nieko is to kinietisko rutulio nesupratau... blush2.gif

Ant keturių virbalų uždėti reikia 8 akis. Antroj eilėje uždėti kas antrą akį po užmetimą. Aš dariau persuktą užmetimą, kad nebūtų skylučių smile.gif
Sekanti eilė turi būti be užmetimų. Ketvirta eilė jau 2 geros akys, užmetimas ir t.t.
Užmetimus daryti kas antroje eilėje. Megzti ratu. Nuo penkių virbalų vėliau pereiti ant virbalų su valu smile.gif

Kai apskritimas bus 35-40cm (nuo megztuko dydžio priklauso) palikti prakirpimus rankovėms. Sekančioj eilėj surinkti akis, ir vėl megzti kas antroje eilėje darant užmetimus.
Mano megzto megztuko paskutinėje eilėje buvo akių apie 800 smile.gif
Atsakyti
Ristina , ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas rytas,

Nu ką, atitempiu dar karštutėlę šį kartą jau sau ir juodają "a la Karen Miller":

user posted image

Foto dariau su kūno spalvos pasuknele, kad raštas matytųsi, o šiaip dėvima ji bus su juoda pasuknele ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 12 kovo 2012 - 09:12
Skraistė - šalis "Baltas pūkas"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 03 11, 17:27)
IngridaGal - rodyk greitai ant modelio  tongue.gif nes manau viso grozio nesimato...

Ant manęs smarkiai pilvotos irgi kažkaip ne taip jau žiūrisi blush2.gif , tad prie progos nufotografuosiu ant sesers ax.gif
Atsakyti
pavasariui budinti biggrin.gif
''obelu ziedai''
user posted image

Atsakyti
Ateinu ir aš pasirodyti vaikiška suknele, siūlai medvilnė, modelis - 94 cm ūgio.
suknelė, pagal kurios raštą ir idėją mezgiau,
user posted image

mano suknelė
user posted image

gėlė iš arčiau
user posted image
Atsakyti