Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

Čia diskutuojame apie lietuvių kūrėjų/dizainerių kurtus rūbelius vaikams...
Kokia kokybė, dydžiai, modeliai ir visa kas su jais susiję...




Atsakyti
Manau, tema labai reikalinga.
Esu turėjus Muku trikotažines kelnytes, modeliukas gražus, bet labai jau greit susidėvėjo, tai kainos ir kokybės santykis man nelabai adekvatus gavosi. O štai dabar turim linines haremines iš Viskas vaikams https://www.facebook...169163959765096, esu labai patenkinta, gerai nešiojasi, modeliukas gražus ir kaina gera smile.gif Mane domintų Modidu, Puku puku ir Flax kids, modeliukai gražūs, bet kažin, ar patogūs, ar gerai skalbiasi, kaip kainos ir kokybės santykis?
Atsakyti
Sveikos,
Turim Modidu kelnes, trikotazines...jau truputeli nusiskalbe spalva, bet gal cia del skalbimo masinos, nes jos taipogi sutrumpina drabuziu devejimo laika. Bet labai negraziai pasiutos, siules kreivos, o viduje tikras bardakas. Bet kitos kelnes (ne trikotazines) graziai pasiutos..tai nzn..gal taip papuole..Happeak turime dzemperi ir kelnes kelias, tai kokybe gera.
Gaila tik, kad Modidu pasidare godus..labai uzbrango kelnytes, jau uz tokia kaina nepirksiu, nebent akcijos ar nuolaidos bus.
Happeak taip pat perku tik per ispardavima.
Lietuviu kureju darbai nerealus, nereikia jokiu Gap ar Next, bet kainos uzraitytos labai. Dar Happeak, Modidu, Pukupuku iperkama, bet jau tokiam Akuku arba Muku tai siaubas kazkoks...Bet gal cia tik man brangu, kitiems gal normalu...
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Morgan @ 2012 03 11, 17:47)
.Bet gal cia tik man brangu, kitiems gal normalu...


tikrai brangu ir labai nelietuviskos kainos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, prieš savaitę nupirkau sūnui Modidu veliūrinės kelnytes, antrą kartą (pirmakart matavomes parduotuveje) maunantis radau skylutę šalia susiuvimo siūlės doh.gif Sakyčiau nusivyliau,nes kaina nemaža.matysim,kaip nešiosis,nes čia tik pirmas mūsų Modidu drabužiukas. Turime Pukupuku 2 komplektukus, esame labai patenkinti,priekaištų neturiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarininė @ 2012 03 11, 19:09)
tikrai brangu ir labai nelietuviskos kainos  drinks_cheers.gif


Tikrai brangu verysad.gif ir kokybė už tokią kainą man tikrai nepasiteisino, va tada ir pradedu svarstyti, gal tiesiog nupirkti Lindex...
Atsakyti
QUOTE(rasakele @ 2012 03 11, 21:59)
Tikrai brangu  verysad.gif ir kokybė už tokią kainą man tikrai nepasiteisino, va tada ir pradedu svarstyti, gal tiesiog nupirkti Lindex...

Arba pasisiuti pas siuveja kazka panasaus. Bus pigiau, o ir savo ideju galesit "prideti" bigsmile.gif As tai taip darysiu.
Be to cia jiems tik pradzia tokia gera, as pvz is Modidu dar spejau prisipirkt kai zemesnes kainos buvo, uz tokais db nepirksiu is principo!!!!!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Morgan @ 2012 03 11, 22:36)
Arba pasisiuti pas siuveja kazka panasaus. Bus pigiau, o ir savo ideju galesit "prideti"  bigsmile.gif As tai taip darysiu.
Be to cia jiems tik pradzia tokia gera, as pvz is Modidu dar spejau prisipirkt kai zemesnes kainos buvo, uz tokais db nepirksiu is principo!!!!!!!  biggrin.gif

Sveikos,sutinku, kad rubeliai lietuviu puikus, bet ir kainos "puikios". kazkaip man iki siol ranka nekyla tiek moket, nors labai gundausi. Dar ir auga vaikai kosminiu greiciu, kita ruba vos pora kartu pavyksta apvilkt. Tiesa, praejusi savaitgali Kaune Kaziuko mugeje matem moteri vaikiškais lininiais ir ne lininias rubeliais prekiaujancia - tai mergaitem sukneliu superiniu ir berniukam "hareminiu" kelniu visai fainu turejo. Dar ir kaina tokia prieinama. Dave vizitine - "Jolaine" vaidinasi. Tik tinklapis skurdokas...
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2012 03 11, 18:12)
Turime Pukupuku 2 komplektukus, esame labai patenkinti,priekaištų neturiu wub.gif

Labu 4u.gif

Mes irgi turim pora Pukupuku komplektuku, tai labai patenkinti thumbup.gif ir kokybe gera, ir atrodo super bigsmile.gif tik kainos irgi nemazos ax.gif
Planuojam mergaites krikstynoms rubelius is Pukupuku jamt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasakele @ 2012 03 11, 21:59)
Tikrai brangu  verysad.gif ir kokybė už tokią kainą man tikrai nepasiteisino, va tada ir pradedu svarstyti, gal tiesiog nupirkti Lindex...


o ne-tik ne lindex schmoll.gif , ar man cia nesiseka lindexu kokybisku nusipirkt ar kaip, po pirmo skalbimo-skudureliais tampa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2012 03 12, 09:01)
o ne-tik ne lindex schmoll.gif , ar man cia nesiseka lindexu kokybisku nusipirkt ar kaip, po pirmo skalbimo-skudureliais tampa doh.gif

kiek esu LIndex turejusi, visi labai gero kokybes,labai gerai nesiojasi..
O ir paieskojus yra graziu rubeliu ten wub.gif Tik kainos irgi dydeles
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2012 03 12, 10:01)
o ne-tik ne lindex schmoll.gif , ar man cia nesiseka lindexu kokybisku nusipirkt ar kaip, po pirmo skalbimo-skudureliais tampa doh.gif



Ne visi Lindex rubeliai yra kokybiski. Kai kurie tikrai nusiskalbia. Bet su laiku jau ismokau pasirinkti is Lindex rubelius, kurie gerai skalbiasi. Pagal audini gali mazdaug numatyti, kaip tas rubelis skalbsis. smile.gif
Is esmes, esu patenkinta Lindex rubeliu kokybe. Kainos tikrai ne mazos, bet sulaukus akciju, visai patrauklios buna.
Atsakyti