Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartinės (apvalutės) nuotakos

Ankstesnė tema

Labukas kaip manot ar man tiktu sita suknele blush2.gif Mano ugis 165cm o sveriu 85kg blush2.gif turiu didelia krutine F dydzio ir pilvuka nemaza?? :DBet nenoriu atrodyt kaip nescia schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 26 liepos 2012 - 19:42
jūsų figūra tokia, kaip kad nuotraukoje?
mano akimis, nelabai tada... unsure.gif
Atsakyti
Panasi biggrin.gif Bet as tortu-sukneliu nenoriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2012 01 21, 11:09)
Panasi biggrin.gif Bet as tortu-sukneliu nenoriu doh.gif


Nesupykit, bet ar turite is ko rinktis? kaip sakote, kaip nescia atrodyti nenorite, torto sukneles taip pat netinka. Deja, reikia rinktis viena arba kita. Zodziu, is dvieju blogybiu viena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2012 01 21, 11:09)
Panasi biggrin.gif Bet as tortu-sukneliu nenoriu doh.gif

ir savo patirties galiu pasakyti, kad graikisko tipo sukneles stambesnio tipo nuotakoms visiskai netinka, nes pabrezia visus trukumus, tokiai suknelei reikia laibo liemen 4u.gif o tu tortu irgi nebutina, bandykite A formos suknyte, tikrai geriau atrodysite 4u.gif
Atsakyti
Mano viena pazystama tekejo su panasia suknelia ir man kaip stambuliuke labai gerai atrode jei kas nores pamatyt parasykit i az nes be jos leidimo negaliu suknes cia det biggrin.gif
Atsakyti
Aš save taip pat priskirčiau prie apvalučių nuotakų. Esu 160 cm ūgio, o sveriu 78 Kg, nešioju 44 dydžio drabužius. doh.gif
Visada galvojau, kad tekėsiu vilkėdama graikiško stiliaus suknutę, tačiau, kai pasimatavau, kad man visiškai netinka schmoll.gif
Išsirinkau A tipo suknelę. Kiek matavausi, šita geriausiai tiko, puikiai paslepia ką reikia mirksiukas.gif Po savo šventės būtinai įkelsiu nuotraukas pasirodyti, kaip atrodžiau su vestuvine suknele
Išsirinkau tokią suknutę
Atsakyti
Tauragyte, liuks suknute issirinkote.
O graikisko stiliaus suknles man nei nepatinka. Na gal vienas kitas variantas. Noriu but princese biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2012 01 20, 21:58)
Labukas kaip manot ar man tiktu sita suknele blush2.gif Mano ugis 165cm o sveriu 85kg blush2.gif turiu didelia krutine F dydzio ir pilvuka nemaza?? :DBet nenoriu atrodyt kaip nescia schmoll.gif


Suknele labai grazi, manau reiktu deti placia juosta vietoj sitos siauros po krutine, jus turite dideli privaluma ir atkirus pilveli nuo krutines platesne juosta vizualiai atrodytu kad turite liekna liemeni, beje labai padetu ir peciu pridengimas. As taip pat rinkausi graikisko stiliaus suknute, tai be salio rankos ir nuogi peciai stambino visa silueta g.gif
Atsakyti
Va sita tai isvis pasakiska wub.gif
Atsakyti
man čia visai gražiai atrodo. tik moteris kaip ir ne apvali. g.gif
Atsakyti
Oh, kur si tema buvo, kai as tekejau smile.gif. As siuvausi A formos suknele, durta nuo krutines. Jos virsus buvo is siuvinetos medziagos, o apacia lygi, lengvo silko ir krintanti. Visa tai man kainavo apie 500 Lt. 250 medziaga ir 250 pasiuvimas.
Atsakyti