Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškės:Berželis

Sveikos, mamytės,
Šiuo metu ieškau savo mažiui tinkamo darželio. Prisiskaičiau visokių nuomonių, atsiliepimų apie netoli mūsų esančius, tačiau neradau nieko apie darželį-mokyklėlę Berželį (taikos g., justiniškėse). Būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomones. Lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(Gugaicia @ 2006 04 09, 21:23)
Sveikos, mamytės,
Šiuo metu ieškau savo mažiui tinkamo darželio. Prisiskaičiau visokių nuomonių, atsiliepimų apie netoli mūsų esančius, tačiau neradau nieko apie darželį-mokyklėlę Berželį (taikos g., justiniškėse). Būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomones. Lauksiu.


Na ka čia ir pasakyt, reik aplankyt tuos darželius, kur norėtumėt lankytis ir susidarys savo nuomonė. kiek žmonių tiek ir nuomonių, man asmeniškai jis nepatiko. Nžn kodėl, bet tos sienos ,plikos, sudarė slogų įspūdį. Planavau vesti ten vaika į 1 klasę, bet apsigalvojau. Durys nerakinamos (bent jau kai ten buvau), be to nekokie atsiliepimai apie mokslų kokybę (mokytojos kuri priima vaikus iš "Berželio" į 5 klasę) .
Bet neūtinai taip bus ir jums , nueikit, pažiūrėkit kaip atrodo grupės, kokios auklėtojos ir t.t. Gal jum visai patiks, juk viskas priklauso ne nuo sienų , bet nuo auklėtojų, ypač mažiukams. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
nieko gero...na bent jau man...net i darzeli nepanasus...plikos sienos...jokiu vaikisku piesiniu, darbeliu. Grupese gan niurus vaizdas..... Net kazkaip cia vaikyste nekvepia. verysad.gif Na cia mano nuomone cool.gif
Atsakyti
Gal jūs kažką maišot dėl tų plikų sienų? Mano sūnus lankė tą darželį nuo 1,6 iki 3 metų, tai iki šiol nuvažiuoja kartu su tėčiu aplankyt auklėtojų ir vaikų... Gaila tik, kad ten rusakalbiams skirtas darželis (na bet nieko, vaikas rusiškai kalbėt gerai išmoko). O šiaip tai auklėtojos tai tokios atlapašidės rusės, vaikas prie jų priprato kaip prie kokių močiučių, čiut kas - tuo joms ant kelių ir apsikabina.

Be to - vaikų grupės labai mažos, vos po kelis vaikus (bent jau taip buvo, kai mano sūnus lankė prieš keletą metų).
Atsakyti
neee, man tas darzelis paliko liuna ispudi..... schmoll.gif gal aukletojos ir geros...bet tai kiekviename darzelyje bus..vienos geros, kitos blogos... ax.gif
Atsakyti
Esu jau didele, dirbau aukle ir greit turesiu savu vaiku biggrin.gif , bet si darzeli ir mokyklele ir as lankiau iki 5kl wink.gif
Ka galeciau pasakyti: gerai pazistu direktore - labai stengiasi, kad vaikai turetu viska, kas galetu padeti jiems buti isprususiems, protingiems, islavintiems, kad butu kuo aukstesne darzelio kokybe (tiesa kai dabar nelabai zinau). Zinau, kad aukletojos ir mokytojos yra dauguma labai nuosirdzios ir geros moterytes wub.gif Aisku buna visko kaip ir visur wink.gif
Linkiu mamytem sekmes beieskant darzelio savo mazajam auksui! mirksiukas.gif
Atsakyti
na nzn kodel taip snekate apie si darzeli, bet as pati kazkada ji lankaiu.ir iki siol su dziaugsmu atsimenu tuos laikus. be to pazistu sio darzelio direktore ir kelias aukletojas, tai jos puikios moteriskes.as pati ketinu savo dukryte ten leisti nuo rudens
Atsakyti
QUOTE(Reta @ 2006 07 02, 21:40)
nieko gero...na bent jau man...net i darzeli nepanasus...plikos sienos...jokiu vaikisku piesiniu, darbeliu. Grupese gan niurus vaizdas.....  Net kazkaip cia vaikyste nekvepia. verysad.gif  Na cia mano nuomone  cool.gif

Tai netiesa smile.gif
Atsakyti
kam idomu cia visa informacija apie darzeli:
http://www.berzelis.lt/?texts,lopselis
Atsakyti
kaz-kodel geri atsiliepimai tik is tu, kurios pacios savo laiku lanke ta darzeli hihihi.gif
o kaip dabar istikruju yra?
Atsakyti
Galvoju savo mazaji leist i si darzeli, dar ten nebuvau apsilankius, bet blogu atsiliepimu is pazistamu girdet neteko, o ir cia nematau blogu atsiliepimu, kiek suprantu nepatinka tik sienu isvaizda, tai cia tikrai nemanau kad butu didele beda g.gif
Eziuke, gal kartu vaikai lankys ta pati darza? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2008 01 22, 22:12)
Galvoju savo mazaji leist i si darzeli, dar ten nebuvau apsilankius, bet blogu atsiliepimu is pazistamu girdet neteko, o ir cia nematau blogu atsiliepimu, kiek suprantu nepatinka tik sienu isvaizda, tai cia tikrai nemanau kad butu didele beda g.gif
Eziuke, gal kartu vaikai lankys ta pati darza? smile.gif
mes dar neapsispredem unsure.gif bet gali buti biggrin.gif
Atsakyti