Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda

Labutis, mergaites! Nusimato siokia tokia kelione i Klaipeda. Noreciau paklausti klaipedieciu-ka pasiulytumet aplankyti Klaipedoje (isskyrus Juru muzieju ir delfinariuma, kuriuos jau aplankeme daug kartu). Kur pasiulytumet pasmaguriauti? Kol vyras tvarkys reikalus mes su vaikais turesime gera pusdieni, todel noretumeme tinkamai ji isnaudoti. Is anksto dekinga. wub.gif
Atsakyti
Atsiprasau, as ne klaipediete, bet labai noriu parekomenduoti salia Kretingos esanti "Vienkiemi" - jame ir pavalgyti galima skaniai ir paziureti yra ka. As vadinu ji lietuvisku Disneilendu - daugybe zaidimu vaikams, pauksciai, stirnos, stumbras ir siaip vaizdelis labai grazus. Manau, turetu patikti vaikams.
Atsakyti
Jei prie juros, tai siulyciau nuvaziuoti ant taip vadinamos Olando kepures (yra vaziuojant Geruliu link). Ten labai grazus skardis, nuo kurio zvelgi i jura. Man patinka apsilankyti kavineje Memelis, kurie ir savo alu gamina.
Be galo jauki kavinuke, vyno namai yra Mazvydo alejoje (skulpturu parkelyje - vietines gal mane pataisys del pavadinimu) - Metu laikai. Mano viena megstamiausiu kaviniu. wub.gif
Jei megstat dziaza, tai butinai uzsukit i Kurpius (paciame centre). labai sauni vieta, ypac vakare daug surmulio. Uzsienieciai ypac sia vieta megsta.
Is lankytinu vietu tai daugiau nezinau.... Aplink uostamiesti yra daug graziu vietu. Viena is ju - Kintai ir Ventes ragas, pauksciu ziedavimo stotis. Labai romantiska vieta, ypac saulei leidziantis.

Ech, Klaipeda, mano mylimas miestas.... wub.gif


QUOTE(Nedurna @ 2004 07 06, 15:42)
Atsiprasau, as ne klaipediete, bet labai noriu parekomenduoti salia Kretingos esanti "Vienkiemi" - jame ir pavalgyti galima skaniai ir paziureti yra ka. As vadinu ji lietuvisku Disneilendu - daugybe zaidimu vaikams, pauksciai, stirnos, stumbras ir siaip vaizdelis labai grazus. Manau, turetu patikti vaikams.

Vienkiemis - tikrai labai grazi, idomi vieta, i kuria verta nuvaziuoti, o ypac su vaikais.

Bet bent jau praeita vasara, tai as ten neskaniai pavalgiau, buvau nusivylusi ir aptarnavimo lygiu. Be to, bevalgant istisai reikejo gintis nuo sirsiu, kuriu ten buvo tikrai daug. blink.gif blink.gif Ai, dar anciu visur prikakota. rolleyes.gif
Atsakyti
Pritariu Frejai, kad "Metu laikai" yra jauki kavine. Na "Kurpiuose" gyvenimas verda vakare, diena ten galima skaniai pavalgyti. Dar neprasta kavinuke yra "Laikrastis" Turgaus gatveje, salia teatro aikstes.
Apsilankyti galita unikaliame Pilies muziejuje, Mazosios Lietuvos muziejuje, Laikrodziu muziejuje. Labai grazi vieta vaziuojant link Giruliu yra "Olando kepure".
Atsakyti
Gali buti, Freja, labai uzjauciu, bet mes ten buvom pries savaite, buvo salta, sedejom viduj ir ten sirses neskraide, antys nekakojo. Ten yra karciama, kur liaudies patiekalai , o kitas pastatas salia- kavine. BUvo labai skanu, aptarnavimas - saunus, tik gal patiekalai kiek brangoki. Ale nesakykit, kitos tokios vietos, kur vaikams yra tiek veiklos, as nezinau ( isskyrus mauglius ir euroopas)
Atsakyti
QUOTE (Nedurna @ 2004 07 06, 15:53)
Gali buti, Freja, labai uzjauciu, bet mes ten buvom pries savaite, buvo salta, sedejom viduj ir ten sirses neskraide, antys nekakojo. Ten yra karciama, kur liaudies patiekalai , o kitas pastatas salia- kavine. BUvo labai skanu, aptarnavimas - saunus, tik gal patiekalai kiek brangoki. Ale nesakykit, kitos tokios vietos, kur vaikams yra tiek veiklos, as nezinau ( isskyrus mauglius ir euroopas)

Nedurna, pilnai sutinku su tavimi, as ten puikiai praleidau laika, net ir ant supyniu zemyn variau nuo kalno ir pan. Tikrai puiki vieta sauniai praleisti laika. thumbup.gif
Tik pavalgiau nelabai skaniai. Bet gal tai tik atsitiktinumas. wink.gif wink.gif
Atsakyti
ir man papasakokit, jei kas zinot, kur toj Klaipedoj nueiti? biggrin.gif
Pagrindine atrakcija, ypac vaikams, manau - kelimasais keltu i Smiltyne, vaiksciojimas Smiltynes misko takeliais ar palei jura. Galima pasedeti kavinukej - islipus is kelto is karto po kaire ir truputi paeiti link jachtklubo (pavadinimo nepamenu) - visai nebloga saslyka kepa biggrin.gif .
Dar galima nuvaziuoti ant molo, vakare ypac grazu (cia is Melnrages puses).
"Juodam katine" labai skanus karstas obuoliu pyragas.
Maloni aplinka "Zvejo sodyboje" - cia uz Giruliu, be masinos niekaip - ir vaikams yra atrakciju ir vietos daug.
Galima Danes upe paplaukioti valtele ar pasivaikscioti prie fontanu (nezinau ar jie jau ijungti).
idomu ar galima nueiti i Klaipedos piliaviete, cia kur prie senosios keltu perkelos? Idomus sukamasis tiltas.
na o dar????? unsure.gif g.gif g.gif g.gif

as, kai i Klaipeda nuvaziuoju, skubu apsilankyti "Girmenos" kepykloje - parduotuveje (yra ne viena) ir nusipirkti sausainuku - margu arba su saulegrazomis - labai skanus ir sviezus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
I piliaviete irgi galima nueiti, tik eiti reikia per laivu remonto teritorija wink.gif . Siaip tai is tikruju sudetinga butu pasakyti, kur dar cia su vaikais galima butu nueti, nors ir esu turizmo mokytoja laugh.gif . pas mus vienas kelias - MAXIMA smile.gif. Bet siaip tai mes kazkaip laika daugiausia praleidziam butent uz klaipedos ribu. Jei jau atvaziavai i klaipeda, nepatingek nuvaziuoti i Palanga, ten daugiau atrakciju -HBH juozo uzeiga, thumbup.gif su vaikais, bet daug buna zmoniu. O mano viena megstamiausiu vietu, uz palangos esanti Meduza - pirciu kompleksas. Bet i pirti visai nebutina eiti, ten tikrai geras baras su ok virtuve. beje yra is vieta vaikams zaisti. Siaip ir i pirti neblogai nueit - triju rushiu, gerai irengta. Kaina val zm. 25 lt. Tik reikia is anksto uzsisakyti.

Beje, neuzmirskit, kad arteja Juros svente, taigi tada jau tikrai bus kur nueiti clap_1.gif
Atsakyti
Lunaparkas dabar yra atvažiavęs, gal ten yra kokiu vaikiškų sūpynių, pati nebuvau, nežinau smile.gif
Atsakyti
dabar ypac daznai tenka isvaziuoti is Klaipedos (esu 100% klaipediete laugh.gif ir kazkaip pamaciau, kad musu mieste kazkokiu ypatingu vietu ir nera, issyrus, kad mestyurime tai, ko niekas kitas neturi LT- jura dviejuose asmenyse, t.y ir poilsiui, ir verslui (placiaja prasme)...
kai buvo atvazive sveciu is uzsienio as nelebai ka radau jiems ir parodyti...
pirmiausia zinoma molas, delfinariumas, juru muziejus- tradiciniai pasiulymai, be be ju tikrai nepasieinama thumbup.gif
muziejai daug kam yra nuobodus, taciau jei isties norisi ziniu, ne tik kaip kokiam vepliukui gatve paslampineti valgant ledus, tai apsilankykite laikrodziu muziejuj, kalvystes muziejuj, Mazosios Lietuvos muziejuje, galima apsilankyti pilyje (nors ten patekimas kaip cia jau kazkas rase gana keblokas...
o zinote, as pripazystu, kur musu miesto trukumas- tai beveik jokio senamiescio nebuvimas...juk per kara daug senuju pastatu buvo sunaikinta, kas kad liko keletas tu vokisku fahtverko stiliaus namu wink.gif palyginus Kauno senamiestis clap.gif man net grazesnis uz Vilniaus smile.gif
kavines- Kurpiai man tikrai patinka, tik reiketu atidziai sekti programa, kad tikrai nueitum paklausyti tokios gyvos muzkos, kokia megsti...Metu laikai man kazkaip prabangiai ir sukaustytai atrodo, bet as ten nueinu ir zinot kas mane ten traukia? stalai pastatyti lauke, kita karta kai ten lankysites atkreipkit demesi kaip jie padaryti- lab originali ideja namams...bet sunkokai igyvendinama biggrin.gif Juodas katinas jau atgyveno....dabar Klaipedoje tikrai populiariausias Memelis laugh.gif ir tai tikrai smagi uzeigele pabuti, kas nori ir ten gaminamo alucio gali atsigerti alc.gif
dabar atsidare klubas Indigo..jis jau buvo pas mus, bet paskui uzdarytas ir vel atidarytas smile.gif dar nebuvau, nespejau isbandyt, bet kad man nelabai tai ir patinka laugh.gif nesu klubine mergaite laugh.gif
Atsakyti
Pamirsot pamineti, kad visai smagu automobiliu persikelus i Smiltyne toliau link Juodkrantes su Raganu kalnu ir Nidos su zveju sodybom ir kopom pavaziuoti. Vaikams turetu buti visai idomu.
Atsakyti
Šalia Klaipėdos yra ir mini zoo.Tik truputuką reikėtų pavažiuot Kauno link ~5-7km ir po dešine matosi iškaba kur sukt.Mes kaip tik šiandien ten buvom,smagu ir vaikam yra ten į ką akis paganyt thumbup.gif smile.gif
Atsakyti