Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai suaugusiųjų susiėjimuose

Labai mane domina kaip elgiates jus ir jusu vaikai(2-5metuku)ivairiuose suaugusiu susiejimuose(baliukuose,gimtadieniuose ir kt.sventese)kur nera kitu vaiku pazaisti ar zaislu?ar uziimate su vaikais ar daugiau sedite prie bendro stalo su suaugusiais?ar varote vaika nuo stalo,ar nueinate su juo pazaisti i kita kambary?ar keiciates ir kiekvienas pasedite prie stalo kol kitas pazaidzia su vaiku?ar vaikai reikalauja jusu demesio,o gal zaidzia vieni?prasau pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie vaiku,mamu ir tevu "vieta" vakareliuose:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 15 kovo 2012 - 15:08
nagi,nagi negailekit savo nuomones:))pasidalinkit:)gal is salies teko matyti,ne butinai patirti patiems,jei neturite vaiku tai kaip manote kaip tevai turi elgtis tokioj situacijoi?
Atsakyti
Kažkaip net nekilo klausimas, šeimos su kuriomis bendraujam irgi turi vaikų tai paprastai ir siaučia visa gauja lotuliukas.gif , o suaugę (aišku, dažniau mamos) viena akim ir ausim seka visą tą šurmulį, kad per daug neįsisiautėtų. Specialiai eiti į kitą kambarį būti su vaiku kažkaip neteko, nes tada kokia prasmė eiti į svečius ar juos pasikviesti jei negaliu bendrauti su jais.
Atsakyti
Mazu vaiku vienu palikti negalima, bent as savu nepalieku be prieziuros. Kai turime namuose sveciu, dazniausiai su sveciais nedaug laiko tenka pabendrauti, nes du vaikai, jiems reikia skirti demesio. Vienam valgyti, kitam kakoti ir t.t. Zodziu su mazais vaikais prie stalo ramiai nepasedesi, vyresnis sunus prie stalo pabuna tik,kol pavalgo, o po to jam reikia veiklos, zaidimu. Tokio amziaus vaikai dar nemoka zaisti su kitais vaikais, jiems reikia pastovios suaugusiuju prieziuros. Pastebejau, kad maniskiui reikia daugiau demesio, kai namuose yra sveciu.
Svecius dazniausiai uzima vyras smile.gif. Mes dazniau kvieciames pas save, nei einam pas kitus, nes namuose paprasciau paguldyti miegoti, ir zaislu savu yra.
Vyrensi nei 3 metu vaikai jau manau po truputi ismoksta zaisti ir su kitais vaikais, bet vis tiek reikia juos stebeti.
O ir kavineje ramiai nepasedesi su vaikais, tenka juos vaikytis smile.gif, mano vaikas aktyvus ir smalsus berniukas, vietoj neisedi, o ir mazoji nebuna patenkinta pasodinta viena vezime.
Kol vaikai mazi, tol reikia pamirsti ramius pasisedijimus, galiu ramiai pasedeti, kol jie miega smile.gif
Atsakyti
O man atrodo, vaikus imti į balių nebent tada kai nėra kas juo sprižiūrėtų namuose (auklė serga, močiutės - seneliai negali). Nereikia tystis į vakarėlius vaikų, jie tik išvargsta, o ir patys tėveliai nepailsi kaip turėtų pailsėti, atsipalaiduoti..
Atsakyti
QUOTE(ememdemsas1 @ 2012 03 14, 18:03)
Labai mane domina kaip elgiates jus ir jusu vaikai(2-5metuku)ivairiuose suaugusiu susiejimuose(baliukuose,gimtadieniuose ir kt.sventese)kur nera kitu vaiku pazaisti ar zaislu?ar uziimate su vaikais ar daugiau sedite prie bendro stalo su suaugusiais?ar varote vaika nuo stalo,ar nueinate su juo pazaisti i kita kambary?ar keiciates ir kiekvienas pasedite prie stalo kol kitas pazaidzia su vaiku?ar vaikai reikalauja jusu demesio,o gal zaidzia vieni?prasau pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie vaiku,mamu ir tevu "vieta" vakareliuose:)

As kazkaip i sita dalyka labai paprastai ziuriu vaikas pabuna ir prie stalo ir vienas zaidzia, kartais nori kad su juo pazaisciau, aisku tai buna neilgai. Pas mane niera kazkokiu remu kaip vaikas turetu elgtis, duodu laisve, gal del to, kad jis pas mane "auksinis" ir nekyla problemu 4u.gif
Atsakyti
paliekam pas senelius, jei kažkur reikia eiti kur norisi pasėdėt, paūžt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ememdemsas1 @ 2012 03 15, 12:40)
Labai mane domina kaip elgiates jus ir jusu vaikai(2-5metuku)ivairiuose suaugusiu susiejimuose(baliukuose,gimtadieniuose ir kt.sventese)kur nera kitu vaiku pazaisti ar zaislu?ar uziimate su vaikais ar daugiau sedite prie bendro stalo su suaugusiais?ar varote vaika nuo stalo,ar nueinate su juo pazaisti i kita kambary?ar keiciates ir kiekvienas pasedite prie stalo kol kitas pazaidzia su vaiku?ar vaikai reikalauja jusu demesio,o gal zaidzia vieni?prasau pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie vaiku,mamu ir tevu "vieta" vakareliuose:)
...
tai kaip manote kaip tevai turi elgtis tokioj situacijoi?

paprasciausiai manau deretu nesivesti vaiko ir viskas.
Atsakyti
Kiek įmanoma stengiuosi vaiko nesivesti į viešas vietas, į suaugusių gimtadienius ir panašiai. Bet jei jau taip įvyksta, tai kiek įmanoma bendrauju su suaugusiais, bet tuo pačiu ir užimu mažąjį. Kai situacija darosi nebevaldoma, reikia vykti namo smile.gif
Atsakyti
Visus pasisvečiavimus iki minimumo buvome sumažinę, kol mažiui suėjo metai. Jei jau nuvažiuodavome kur nors, tai keisdavomės- vienas prie stalo, kitas su vaiku. Ir dabar prižiūrime pakaitomis, tik tos priežiūros daug mažiau reikia.
Atsakyti
kaip vaikas atsirado,tai isejimus iki minimum sumazinom ir iseinam tik tada kaip gali kas nors paziureti vaika, dazniau pas save kvieciames draugus,bet ir tai kazkaip nebesinori baliu,norisi ramybes.
man tai keistas kaip tevai tempesi vaikus I baliu per nakti pvz, gimtadienis pirtyje. teko pabuvoti tokiam baliuje kur buvo 4-5 metu vaikas,tai kaip mama nuejo migdyti vaiko,tai prase muzika patylinti,kad po kambari niekas nevaiksciotu ( nors viena didele patalpa miegoti),kad netrukdytume vaikui miegoti doh.gif tikrai nesuprantu tokiu mamyciu,jai near kam palikti tai sedek namie.
Atsakyti
Vaikams suaugusiųjų susiėjimuose ne vieta. Vaikams neįdomu, o suaugusieji irgi negali atsipalaiduoti. Mane erzina, kai kokie nors natūralistai-tėveliai atsitysia 3metį vaiką į bendradarbio gimtadienio šventę, ir viskas ką daro - tai vienas, tai kitas laksto paskui savo atžalą. Po to dar sugeba reikšti pretenzijas, jei vaikas nugvelbia nuo stalo ką nors, ko jam dar "negalima" valgyti.
Atsakyti