Įkraunama...
Įkraunama...

Nukentėjusioms nuo kontraceptinių tablečių

laba,

ar kam teko susidurti su pasaliniais poveikiais po kontraceptiku vartojimo?

pvz, padidejusiu plaukuotumu ar pan.

idomu, ar savaime viskas susitvarko nustojus KT vartoti ir po kiek laiko, tai gali ivykti?
Atsakyti
Teko. Kažkur per pusmetį padidėjo plaukuotumas ant šlaunų - daugiau plaukų paliko ir jie tamsesni pasidarė. Čia kaip kam būna. Bet kai mano mamai plaukuotumas padidėjęs, tai įtariu, kad esu tai paveldėjus. Su amžium, deja, vis daugiau tų plaukų nereikalingose vietose atsiranda.
Atsakyti
QUOTE
padidejusiu plaukuotumu ar pan.

siaip tai ,kaip tik mazina plaukuotuma...Pries nestuma nutraukiau kelis menesius - ir plaukeliai padidejo ir patamsejo, ir dar visokiose matomose vietose isdygo sad.gif blink.gif
tik apetitas padidejo - o tada ir svoris siek tiek pakilo...
kitu PP tfu tfu tfu neteko patirti, nors geriau daugiau nei 5 metus..
Atsakyti
O man visai blogai- po puses metu vartojimo mano potencija lygi 0- visai nenoriu sekso mad.gif Ir nebezinau: ar KT nutraukti, ar i seksologa kreiptis pagalbos?
Atsakyti
O as vartojau po gimdymo MIKRO-30 (vienhormones) - tai kaip pradejau liepos menesi sirgt menesinem, tai iki siol kas savaite - 8-9 dienas sergu, tada kokias 5 dienas pastoviai bega rudos isskyros, kartais ir ikloto neuztenka blink.gif Ir vel sergu... Jau 2ros pakuotes net nebaigiau, nes uzkniso tiesa sakant tas amzinas sirgimas, sakau jau ir nukraujuot taip galima blink.gif Pas savo ginekologe buvau pora kartu uzsirasius, tai taip ir nenuejau, nes vis susirgdavau, o ji labai retai kazkaip dirba... Skambinau kitai (is PANELES, V.Eringytei), tai ji sake kad cia normalus salutinis poveikis... Per 3 menesius susitvarkys.. Tiesa, skambinau kai dar tik 2 kartus kas 2 savaites buvau susirgus...
Reikia vel uzsirasyt pas savo gydytoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 09 28, 08:49)
O man visai blogai- po puses metu vartojimo mano potencija lygi 0- visai nenoriu sekso mad.gif Ir nebezinau: ar KT nutraukti, ar i seksologa kreiptis pagalbos?

as geriau 4 metus, is pradziu nieko, bet pasaruosius 2 metus noro tikrai nebuvo, t.y. buvo, bet retas sad.gif dabar jau pora savaiciu, kaip negeriu, norai stojasi i savo vezes laugh.gif wink.gif
Atsakyti
Mano vienai pazistamai nuo ilgo KT vartojimo prasidejo migreniniai galvos skausmai, kokiais vaistais tik ja negyde, tyrimus visokius dare, aisku, KT nustoti vartoti niekas nepatare, kol zmogus pats nesusiprato ir nemete ju gerti, po poros menesiu galvos skausmai dingo wink.gif
Atsakyti
man nuo KT (Logest) buvo prasideje nerealus galvos skausmai. Vaiksciojau pas neurologa. Pasake, kad greit baigciau gert. Praejo tuoj pat. Be to potencija buvo lygi nuliui. Nuolat kankino bloga nuotaika.

Po vaikelio pries pora men. pradejau gert Diane 35. Uzejo nereali depresija. Is patirties zinojau, kad viskas del KT. Nustojau gert - viskas vel gerai.

As dabar esu Amerikoj ir pries pora dienu vyras nuvede pas gydytoja pakalbet apie kontraceptines priemones, nes nebezinau ko griebtis. Tai ji pasake, kad depresija vienas is dazniausia pasitaikanciu salutiniu poveikiu. Tik visiem sunku patiket, kad nuolat liudna ir nesijauti laiminga del KT.

Ir siaip jei kada pajusit, kad nesijauciat tokia laiminga kaip anksciau - pirmiausia nustokit gert KT smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (venzliukas @ 2004 09 24, 10:17)
siaip tai ,kaip tik mazina plaukuotuma...Pries nestuma nutraukiau kelis menesius - ir plaukeliai padidejo ir patamsejo, ir dar visokiose matomose vietose isdygo sad.gif blink.gif
tik apetitas padidejo - o tada ir svoris siek tiek pakilo...
kitu PP tfu tfu tfu neteko patirti, nors geriau daugiau nei 5 metus..

Tai šiaip aš ir turėjau omeny, kad visas tas plaukuotumo padidėjimas atsirado baigus vartot KT.
Atsakyti
As naudoju Micro 30. Jau apie 10 men. Is pradziu jokio salutinio poveikio nepajutau...Bet pries menesi veida ispyle spuogiukai...tai vienas, tai kitas vis isdygsta...Pasiziuriu, o gi salutinis poveikis, ypac daznai pasitaikantis... rolleyes.gif Nervina, spuogiukai puola kaip kokia sesiolikine ohmy.gif
Atsakyti
Jeannine geriu 5 menesius-jauciu, kad kuo toliau, tuo labiau grimzdu i depresija sad.gif

Noras smileysex.gif sumazejes iki minimumo, pries "tas" dienas bunu kaip nesava-verkiu, saukiu ant namiskiu, daug valgau... Sianakt atsibudau nuo tooookio siaubingo galvos skausmo sad.gif O po "tu" dienu kokia savaite krutine skaudi-skaudi, ties kiekvienu zingsniu jauti. Dabar galvoju, nu nx as jas geriu??? blink.gif
Sorry, man dabar PMS, tai esu pikta ir noriu verkti doh.gif
Atsakyti
As geriu Diane-35. Tai nuo grybo dabar nebespeju gydytis, dazniau nei kas menesi atsigauna jisai mad.gif Nora tai irgi sumazino,kaip niekad gyvenime, jau nebebuna,kad pati ant vyro lipciau dry.gif O dar celiulitas baisulingas irgi greiciausiai nuo ju dry.gif Nuotaika tai dazniausiai irgi kazkokia shudina (tai turbut irgi nuo ju )
Sakiau po kitu mmm nebegersiu, tik tiek,kad KT man nuo spogu padejo issivaduot, o metus tai turbut vel apsispuoguosiu,bet tai dzin,gal siaip savijauta pageres rolleyes.gif
Atsakyti