Įkraunama...
Įkraunama...

Nesiekia rankyčių į žaisliukus

Kada jūsų vaikiukai pradėjo domėtis žaisliukais? Mano dukrytei 3,5 mėn., bet ji vis dar netiesia rankyčių nei į žaisliukus, nei į kokius kitus daiktus. Ant sūpynių prikabinau visokių žaisliukų, bet jie visai neįdomūs. Jei barškinu žaisliuką – irgi rankyčių netiesia. Nebent į rankytę įdedu ką nors, tai laiko kol nepabosta, bet nelabai supranta ką su juo daryt, todėl tik kiša į burnytę. Geriausias užsiėmimas sūpynėse, kėdutėje ar kur kitur – pirštų čiulpimas.
O gal aš be reikalo pergyvenu, gal dar anksti viską pačiai imti į rankas?
Atsakyti
Manau jaudinatės be reikalo. Darote viską gerai. Aš irgi žaisliukus dėjau pradžioj į rankytes, kol vieną dieną pamatė, kad kažką turi smile.gif Pats imti duodamą žaisliuką pradėjo gal nuo 4 mėn, o pasiimti pats šalia padėtą dar šiek tiek vėliau. Kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Gal dar kam taip pat buvo? Nes mano sūneliui jau irgi beveik 4 mėnesiai, bet irgi jei kartais ir tiesia rankas į žaisliuką, tai kumščiai sugniaužti. Palaikyt rankoje žaislą palaiko, jei įdedi, bet dar nesupranta ir pats paimti nemoka, tik rankas į burną tai kiša labai. Jau nežinau net kaip sudominti, kad žaislus pradėtų imti.
Atsakyti
Aš savo mažylio nedominau žaisliukais. Bet visad jo kampelyje (pas mus ant lovos) būdavo keli žaisliukai, medžiagytės; kai valgyt darydavau jis kartais virtuvėj gulėdavo lopšiuke, ten vis pakabindavau kokį žaisliuką - kažkur trijų mėn. pradėjo siekti jų, trijų su puse jau pasiimdavo į rankutę. Dabar keturių mėnesių, jau siekia pagriebt šuniuką, mėgsta čiupinėti mano arba tėčio veidus; labai mėgsta kai jam ranką laikom virš krūtinės - ima nagrinėti, čiupinėti visaip pirštus smile.gif
Bet niekad nekišau jam į rankas, nebarškinau virš galvos (nors mes barškučių ir neturim).
Atsakyti