Įkraunama...
Įkraunama...

Visos upės teka

Sveikos,

Ar prisimenate si seriala? Australu berods g.gif ,ziurejau gal pries 15 metu, taip noreciau ji pamatyti. Man jis taip patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Žinau,kad esu mačius,bet nepamenu apie ką g.gif Primink truputį
Atsakyti
Ten lygtais 6 serijos buvo. Apie laiva. Veiksmo nepamenu. Prisimenu tik momenta, kai paskutinese serijose mergina egza laike, tipo laivo vairavimo, klausima uzdave, ka darytum jei laivo dugne skyle butu, ar kazkas panasaus, tai ji pasake, kad surastu zmogu su storiausiu uzpakaliu ir uzkistu skyle.
Atsakyti
QUOTE(Nuokata @ 2006 05 21, 23:01)
Ar prisimenate si seriala? Australu berods g.gif

Prisimenu.Mačiau visą ir labai patiko 4u.gif Ir labai labai graži muzika grodavo pradžioj ir pabaigoj wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 05 21, 21:46)
Prisimenu.Mačiau visą ir labai patiko 4u.gif Ir labai labai graži muzika grodavo pradžioj ir pabaigoj wub.gif

...pagročiau, jei šalia būtum mirksiukas.gif
man irgi patikdavo šis filmas.
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2006 05 21, 23:50)
...pagročiau, jei šalia būtum  mirksiukas.gif

Įdomu g.gif Turi tą dainą? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi prieš porą mėnesių labai įsigeidžiau šį filmą pasižiūrėti tai iš eMule parsisiunčiau 12 serijų viso, tiesa labai suspaustas ir kokybė nekokia bet vistiek labai patenkinta likau thumbup.gif vien ta melodija ko verta wub.gif nežinau kaip čia galėčiiau pagelbėti gal kokį ftp žinot tai permesti galėčiau arba iš jau minėtos eMule siųskitės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuokata @ 2006 05 21, 23:34)
Ten lygtais 6 serijos buvo. Apie laiva. Veiksmo nepamenu. Prisimenu tik momenta, kai paskutinese serijose mergina egza laike, tipo laivo vairavimo, klausima uzdave, ka darytum jei laivo dugne skyle butu, ar kazkas panasaus, tai ji pasake, kad surastu zmogu su storiausiu uzpakaliu ir uzkistu skyle.

ar nemaisai tu konors g.gif , o gal as ne gerai prisimenu, man tada metu nelabai daug buvo ax.gif , kai si serijala rode, bet jei neklystu tai ten seriju tai tikrai daugiau buvo, o melodija tai tikrai labai grazi, dabar skamba ausyse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktutes @ 2006 05 22, 03:03)
ar nemaisai tu konors g.gif , o gal as ne gerai prisimenu, man tada metu nelabai daug buvo ax.gif , kai si serijala rode, bet jei neklystu tai ten seriju tai tikrai daugiau buvo, o melodija tai tikrai labai grazi, dabar skamba ausyse smile.gif

Gal ir maisau g.gif . Melodija tai super, bet ir filmas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 05 21, 23:05)
Aš irgi prieš porą mėnesių labai įsigeidžiau šį filmą pasižiūrėti tai iš eMule parsisiunčiau 12 serijų viso, tiesa labai suspaustas ir kokybė nekokia bet vistiek labai patenkinta likau  thumbup.gif vien ta melodija ko verta wub.gif nežinau kaip čia galėčiiau pagelbėti gal kokį ftp žinot tai permesti galėčiau arba iš jau minėtos eMule siųskitės wink.gif

O per skype nebūtų įmanoma atsiųsti??

Taip noriu aš tą melodiją išgirsti. Pamiršau jau net kaip skamba, bet žinau, kad labai labai graži wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatita: 22 gegužės 2006 - 12:18
o kas nors gal angliskai gali pavadinima parasyt? smile.gif
Atsakyti
Jei neklystu, tai vadinasi "All the Rivers Run" 4u.gif
Atsakyti