Įkraunama...
Įkraunama...

Dažasvydis

Ar esate bande dazasvydi ir ka manot apie si zaidima?

23 sav nestuke.gif
Atsakyti
Visai nieko zaidimas, bet pati nezaidziau, uzteko tik i kitu melynes ir zaizdas pazureti biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai niekada nežaidžiau. Norėčiau, bet bobų kompanijoje. Ranka nekiltų vyrus "šaudyt" rolleyes.gif biggrin.gif
Bet va, kai vyras grįžta iš tų dažasvydžių, tai kai pamatau smūgių pėdsakus, kur turbūt apsaugos nebūna, tai baisu..Visas gi mėlynėmis nuėjęs perdien būna..Visi jie grįžta apdaužyti kaip antaniniai obuoliai..kažkada lydėjom mergos juos į pirtį grįžusius, tai skaičiavosi kovos randus kaip maži vaikai smile.gif
Atsakyti
vaziuoju sestadieni zaist.
Atsakyti
Lauksim Katia ispudziu.
Paklausius apie melynes net baisu darosi. unsure.gif as maniau kad tai visai neskausmingas zaidimas.
Atsakyti
Man vyras bent jau sakė, kad smūgius jaučia (nėra ten didelio skausmo), bet ne nuo visų būna mėlynės..nebent iš labai arti kas šauna ir pataiko rolleyes.gif
Atsakyti
Mano sesė vieną kartą dalyvavo, tai parsivežė delno didumo mėlynę ant šlaunies. blink.gif Man tada kažkaip visai noras "atšoko" ten dalyvauti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (katia @ 2004 07 07, 14:12)
vaziuoju sestadieni zaist.

Idomu, kaip sekesi ir kokie atsiliepimai? biggrin.gif
Atsakyti
Rizikuosiu ir as huh.gif , varysiu uz dvieju savaiciu laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VyŠnĖ: 11 liepos 2004 - 19:05
QUOTE (VyŠnĖ @ 2004 07 11, 19:06)
Rizikuosiu ir as huh.gif , varysiu uz dvieju savaiciu laugh.gif laugh.gif

Sekmes. clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
As savo aukletinius vedziausi, tai buvo fantastiska, kiek emociju, ispudziu. Labai gailejausi, jog galejau buti tik ziurove (del nestuke.gif ), bet kai galesiu butinai organizuosiu chebra
Atsakyti
QUOTE (Puuga @ 2004 07 07, 15:19)
Lauksim Katia ispudziu.
Paklausius apie melynes net baisu darosi. unsure.gif as maniau kad tai visai neskausmingas zaidimas.

jegele thumbup.gif thumbup.gif
super laiko praleidimo budas. nei velnio ten neskauda, nebent pataikytu is poros metru blink.gif as grizau be vienos melynes, o maniskis parsiveze grazuole ant pilvo. mano draugei pataike i kakla ir tai ssake, kad nelabai skauda. o kiek buvom prigasdinti blink.gif blink.gif blink.gif
nesamone, labai faina clap.gif
o tos, kurios norejo, kad neliktu melyniu ir nejaustu smugiu, paprasciausiai po apranga pasimove dar megztinius ar pan.
Atsakyti