Įkraunama...
Įkraunama...

Akių šešėlių pagrindas

user posted image

1- OJI TEMA
Atsakyti
naudoju F.Y. eye iš Benefit'o esu patenkinta smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(chateau @ 2012 03 20, 00:34)
Seseliu baze+biri pudra, tada pravedimas/piestukas idealiai laikosi visa diena. Be to, po birios pudros jie zymiai tolygiau dengia nei tiesiai ant seseliu bazes.

Ir kitos taip darot? g.gif Man vis atrodo, kad uždėjus sausą pudrą ji visiškai išdžiovina pagrindą ir šešėliams nebėra prie ko prilipti..

Domiuosi todėl, nes po pusės dienos man šešėliai ir su pagrindu visgi subėga verysad.gif ir taip staigiai - būna viskas gerai, o jau po pusdienio tik šast- ir negražias linijas matau doh.gif Be to ir matosi, kad vokai pasiriebalavę, blizgėti pradėję, tai todėl turbūt ir "subėginėja"
Atsakyti
Estela, o kokį pagrindą naudojat? aš pvz. nieko spec. nepudruoju, nebent kiek ant šepetėlio pudros likučių likę tai per akis perbraukiu. Šiaip tik UD Primer Potion užtepu, ir viskas. Va dabar kątik grįžau namo, šešėliai nebe tokie ryškūs - bet niekur nesubėgę, o dažiausi prieš darbą apie 7val ryto, taigi prieš 13+ valandų. Be pagrindo tai per 2 val jau į raukšles subėga. Aišku kiekvienai kitaip, reik atsitaikyt kas labiausiai tinnka unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 03 23, 00:31)
Estela, o kokį pagrindą naudojat? aš pvz. nieko spec. nepudruoju, nebent kiek ant šepetėlio pudros likučių likę tai per akis perbraukiu.

Dabar turiu Manhattan ir UD, kadangi Manhattan pakuotė patogesnė naudoju jį, bet man su visais tas pats,.. doh.gif svarbiausia kartais visą dieną išlieka nesubėgę, nesuprantu nuo ko čia priklauso g.gif
Va šiandien grįžau po pusdienio, žiūriu vokai net blizga lyg ir pasiriebalavę.. (nors oda tai neriebi mano doh.gif )


Bandysiu ir aš su sausa pudra pudruot, gal padės 4u.gif
Atsakyti
Naudoju urban declay-man patinka smile.gif
Atsakyti
Aš visada naudojau ARTDECO, dabar nusipirkau pabandymui MAC 4u.gif
Atsakyti
Nenaudoju niekada, nors gal reiktu pabandyt?
Nors kad ir kokius seselius naudoju - nuo Ruby Rose iki Ninna Ricci - visi laikosi puikiai, nors oda turiu rieboka...
Ar tas pagrindas skirtas ne tik seseliams islaikyt ilgiau, bet gal dar padeda isryskint spalva? Ar kaip cia pasakyt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 03 30, 18:18)
Nenaudoju niekada, nors gal reiktu pabandyt?
Nors kad ir kokius seselius naudoju - nuo Ruby Rose iki Ninna Ricci - visi laikosi puikiai, nors oda turiu rieboka...
Ar tas pagrindas skirtas ne tik seseliams islaikyt ilgiau, bet gal dar padeda isryskint spalva? Ar kaip cia pasakyt... g.gif


Taip, seseliu pagrindas isryskina seselio spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 03 23, 00:15)
Ir kitos taip darot? 


schmoll.gif aš taip nedarau, man nesubėga, bet va ką radau :

Use a primer
Eye shadow primer creates the perfect canvas for your shadow. You can use liquid foundation as a primer, but that can get messy. It's best to buy a product that is specifically designed as a primer. Two products that work really well are Urban Decay Eyeshadow Primer Potion and Too Faced Shadow Insurance. Apply the primer to the entire lid and then wait a few minutes before applying shadow.

Skip the eye cream
Well don't skip it all together. It's important to use eye cream around your eyes to help prevent wrinkles, but don't put it on your lids. Eye creams will leave your eyelids oily and puffy because it's designed to plump and fill in wrinkles. When your lids are too oily, the color tends to crease and fade quickly.

Use loose powder
Apply a dusting of translucent powder to your whole face, including eyelids, before applying your makeup. This will create a dry, smooth base

Atsakyti
Naudoju Too faced Shadow Insurance pagrindą. Jau esu šioje temoje rašiusi, esu labai patenkinta. Bet internete radau, kad atsirado naujas šios firmos produktas - Glitter Glue. Gal jau esat bandžiusios? Jis truputi kitos spalvos ir pagal atsiliepimus yra tinkamas naudojant birius šešėlius ir birius blizgučius.

user posted image
user posted image
kairėje - naujasis, dešinėj - senasis
user posted image
user posted image
Kairėje - šešėliai ant glitter glue
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 04 02, 11:13)
schmoll.gif aš taip nedarau, man nesubėga, bet va ką radau :


Ačiū 4u.gif

Kremo niekad netepdavau ant vokų, jau ko tik nebandžiau kad tie šešėliai laikytųsi doh.gif

Bet va, ką atradau, tai kad pudros kažkiek su šepetėliu makaluojant patenka ant vokų...
Tai dabar po visko dar kruopščiai nuvalau voką servetėle, tada - pagrindas, šešėliai ir - vuolia, thumbup.gif pagaliau ir man jie išsilaiko visą dieną biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti