Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau NEPIRKSIU

user posted image

Senoji tema
Atsakyti
Rasa akių makiažo valiklio doh.gif kažkoks riebalas, bent tušą nuvalytų gerai, bet ir to nedaro..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2012 03 20, 21:07)
Rasa akių makiažo valiklio  doh.gif kažkoks riebalas, bent tušą nuvalytų gerai, bet ir to nedaro..
user posted image


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
turbut ne geresnis ir sis
user posted image

pamenu is pradziu lyg ir visai nieko buvo, o paskui toki riebala pajutau nuo jo, fuuu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 21 kovo 2012 - 13:13
QUOTE(11alpina @ 2012 03 20, 22:07)
Rasa akių makiažo valiklio  doh.gif kažkoks riebalas, bent tušą nuvalytų gerai, bet ir to nedaro..
user posted image

Man irgi visiškas š 4u.gif
Baikal Herbals šampūnas nuo slinkimo schmoll.gif Plaukai šiurkštūs pasidarė, nepurūs..
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2012 03 21, 13:45)
Man irgi visiškas š 4u.gif
Baikal Herbals šampūnas nuo slinkimo schmoll.gif Plaukai šiurkštūs pasidarė, nepurūs..

Kad visa lietuviškas kosmetika labai nekažkas. Kiek esu bandžiusi tai labai prastai, nors reklamuoja tai oho kaip per visokias parodas.
Nemanau, kad dar kada pirksiu lietuvišką.
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 03 21, 13:13)
turbut ne geresnis ir sis

beveik nieko nemetu lauk, bet sito net neipusejus teko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 03 21, 18:08)
beveik nieko nemetu lauk, bet sito net neipusejus teko  biggrin.gif

Aš beje šį Margaritos valiklį po vieno, ar kelių kartų išmečiau irgi, jau taip nepatiko..
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2012 03 20, 22:07)
Rasa akių makiažo valiklio  doh.gif kažkoks riebalas, bent tušą nuvalytų gerai, bet ir to nedaro..
user posted image

man toks pats loralio nieko gero ,aliejum apvelia veida man ,bandziau valyt ir su diskeliais ir su vata ,nepatiko man asmeniskai ,nepirksciau nei uz 3lt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2012 03 21, 23:21)
man toks pats loralio nieko gero ,aliejum apvelia veida man ,bandziau valyt ir su diskeliais ir su vata ,nepatiko man asmeniskai ,nepirksciau nei uz 3lt lotuliukas.gif


O man Niveos tokio tipo valiklis žiauriai nepatiko, nei valo, nei ką, tik riebalina ir po to ryte dar akys užtraiškanojusios nuo jo, teko mest po kelių kartų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cupcake: 22 kovo 2012 - 01:23
man ko gero sis nemaloniausias buvo..
user posted image
Atsakyti
http://www.svarospre...r...er",-150-ml
sitas irgi prastas doh.gif
Atsakyti