Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kiek kartų per savaitę sportuojate? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Laba visiems, ot ka reiškia sportininkai... Aš tai nespėju su jumis karsta.gif Tiek prirašyta, prikalbėta. Tokiu tempu varot... Norėjau balsą skirt 4 kartams, bet man kažkodėl neleido. Sakė sorry, bet jūs negalit... g.gif Per mažai reiškiuos gal, arba nemoku biggrin.gif
Šiandien vakare sporto programa nusimato. Jau kaupiuos... Vakar buvo laisva. Pirmadienį labai jėgų neturėjau, tai pusvalandį myniau elipsinį, po to prasitampiau, 30 atsispaudimų, pilvo presui, dar kojoms Zuzanos rekomenduotų padariau. Viso 1 valanda.
Praeitą savaitę atidariau bėgiojimo sezoną. Prasibėgau 30 min. Daugiau nelabai pajėgiau... blush2.gif Bet savim likau patenkta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 03 21, 10:16)
Kaip tavo trauma?
Jo,aš irgi apie tą patį pagalvojau-greit prisipažinkit  lotuliukas.gif

Ačiū, jau gal net nebėra. Bijau tik visiškai atsipalaidavus špagatintis. Pagal planą penktadienį vėl bus Nindzės šuoliai, nežinau ką daryti. Pradedu psichologiškai bijoti. Jaučiu darysiu kaip nors ne taip taisyklingai, su palengvinimu, gal kojų pirštus įremsiu g.gif
Papildyta:
QUOTE(domodell @ 2012 03 21, 10:50)
Norėjau balsą skirt 4 kartams, bet man kažkodėl neleido. Sakė sorry, bet jūs negalit... g.gif Per mažai reiškiuos gal, arba nemoku  biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif Vadinasi reikia padauginti sporto iki kokių 5 ar net 6 kartų, gal tada leis biggrin.gif
Atsakyti
VV, šmaikštuole... biggrin.gif Joo, sporto reik daugint, irgi jau apie tai mąstau, nes kažkaip rezultatai dar nedžiugina manęs g.gif Sustiprėt, tai sustiprėjau, bet linijos nelabai tenkina mane. Man labai patiko Gyčio išsireiškimas ''nusiryškinęs" ar kaip ten. Aš vis pagalvodavau, kad nieko ta mano figūra, bet padžiovint truputį reiktų. Tai va dabar turiu tinkamą žodį "nusiryškint" biggrin.gif Bet kažkaip nepavyksta, kaip prisirpus, taip prisirpus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 03 21, 09:11)

Kur VV prapuolė  g.gif linn užsibėgiojo  g.gif



aha, aš ir buvau pasigedus.
aha, bėgioju. Bet pagrinde tik ir bėgioju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(domodell @ 2012 03 21, 10:50)
Per mažai reiškiuos gal, arba nemoku 

gal per mažai žinučių dar surinkus g.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 21, 10:58)
Ačiū, jau gal net nebėra.

thumbup.gif žiūrėk,tuoj vėl šokinėsi 4u.gif

QUOTE(linnn @ 2012 03 21, 12:21)
aha, bėgioju. Bet pagrinde tik ir bėgioju blush2.gif

tai liuks thumbup.gif o jei parbėgus dar oplia oplia atsispaudimukų,tai išvis bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2012 03 21, 11:30)
Gyti, gal ten pats savo foto įsikėlęs profily ar savo idealo?

Ne, nemano ir ne idealo. Siaip radau internete ir isimeciau. Tiesa cia vienas is megiamiausiu mano pratimu. Istikruju, tai tokio, kaip idealo nelabai ir turiu. Yra keletas sportininku, is ivairiu sporto saku, kurie patinka ir tiek smile.gif
Tiesa ta sena mano programa vel pasiteisina. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gytis`: 21 kovo 2012 - 14:32
Sveiki skruzdeliukai-tauskaliukai tongue.gif
na cia tempai geri, tik spek sekt biggrin.gif nubalsavau uz 6, bet paskutiniu metu irgi labai nestabiliai buvo, nes turejau vel keisti savo gyvenimo ritma smile.gif
gyti va tau noreciau pritart, noreciau irgi grizt prie senos programos smile.gif nes ta nauja kazkaip ne prie sirdies schmoll.gif na ziuresiu, gal isivaziuosiu.nervina kai neturi ten tu kamuoliu ar dar kazko, turi kazka daryt be ju, toks jausmas kad ne ta pati darai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 03 20, 22:08)
Dekui uz Nauja Tema!

Mandy333, sakyk, kiek tunadeliu gaunas pagal recepto kiekius biggrin.gif ? as labai ne i tema cia, bet galvoju, nepaziuresi tu i ana tema ir neatsakysi, tai cia iplaku klausima biggrin.gif

velnias zino kiek, nes nesveriau hihihi.gif toj receptu knygoj irgi nenurodytas kiekis tik viso patiekalo maistine verte:
Baltymai: 62 g
ang: 26 g
riebalai: 10 g
Kcal: 426
Papildyta:
Mo aciu uz temute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytis` @ 2012 03 21, 14:29)
Tiesa ta sena mano programa vel pasiteisina.  thumbup.gif

thumbup.gif

QUOTE(mandy333 @ 2012 03 21, 15:44)
Mo aciu uz temute thumbup.gif

4u.gif
Papildyta:
Gyti,ale užkabinai už tos Danos,paveizėjau video iš jos trenkių,kaip ant sparnų į sportus lėkiau thumbup.gif užmotyvuoja mane tokie vaizdai.nors šiaip motyvacijos nereik ieškot,bet ji niekada ir nepamaišo smile.gif
Jeigu dar rasi kokių vaizdelių,negailėk,mėtyk čia biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o aš iš vis apleidau sportą, jau antra savaitė nikaip... Nėr ūpo nors tu ką.... verysad.gif

Džiugu, kad jūs tokios gyvybingos ir motyvuotos smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linnuse @ 2012 03 21, 16:20)
Sveikos, o aš iš vis apleidau sportą, jau antra savaitė nikaip... Nėr ūpo nors tu ką.... verysad.gif

Džiugu, kad jūs tokios gyvybingos ir motyvuotos smile.gif  thumbup.gif

o kur motyvacija prapuolė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 03 21, 14:44)


velnias zino kiek, nes nesveriau hihihi.gif toj receptu knygoj irgi nenurodytas kiekis tik viso patiekalo maistine verte:
Baltymai: 62 g
ang: 26 g
riebalai: 10 g
Kcal: 426
Papildyta:
Mo aciu uz temute thumbup.gif


turejau raumeny, kiek vienetu tunadeliu gaunas - na tu kotletuku biggrin.gif ? kepi keptuvej ar orkaitej? Aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 03 21, 17:50)

na as kepu keptuvej, bet darau labai mazytes-miniatiurines, senokai bekepiau ne nepamenu kiek ten gaunas, lyg 16...na juk kiekviena seimininke pagal savo dydzio normatyvus daro smile.gif
...likau be sporto, kaltas blogai organizoutas laikas doh.gif
Atsakyti