Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kiek kartų per savaitę sportuojate? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(MO @ 2012 03 21, 19:22)
o kur motyvacija prapuolė?  4u.gif



Pusė dienos, kaip keptuve daužta... o vėlai vakare atsigaunu, bet negi strikinėsi kaimynams ant galvų biggrin.gif doh.gif tai taip ir tempiu. Šiaip esu pelėda, apskritai aš naktį aktyvesnė...Gal pavasaris veikia, o dar kai laikrodį reiks pasukt tai iš vis bus makalynė smile.gif bet nieko kaip nors reiks atrast norą prasijudint showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 03 21, 20:34)
...likau be sporto, kaltas blogai organizoutas laikas doh.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Linnuse @ 2012 03 21, 20:42)
Pusė dienos, kaip keptuve daužta... o vėlai vakare atsigaunu, bet negi strikinėsi kaimynams ant galvų biggrin.gif doh.gif  tai taip ir tempiu. Šiaip esu pelėda, apskritai aš naktį aktyvesnė...Gal pavasaris veikia, o dar kai laikrodį reiks pasukt tai iš vis bus makalynė smile.gif bet nieko kaip nors reiks atrast norą prasijudint  showoff.gif

aš tai strikinėčiau,na ir kas lotuliukas.gif 4u.gif
Oj,su tuo laiko sukiojimu bėda bus,aš irgi baisi pelėda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 03 21, 20:57)
4u.gif  4u.gif  4u.gif

visdelto sazine uzgriauze,eisiu elipsini mint...kazkaip pasiteisino tas gremezdas namie seimynai,visi eina pro sali staigiai uzsoka...pamina...ir toliau zingsniuoja, niekadejai...biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 03 21, 21:07)
visdelto sazine uzgriauze,eisiu elipsini mint...kazkaip pasiteisino tas gremezdas namie seimynai,visi eina pro sali staigiai uzsoka...pamina...ir toliau zingsniuoja, niekadejai...biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif jo,aš kai tingiu ką daryt,arba šiaip,nesugalvoju,kokį čia kardio padaryt,tai elipsinis kaip tik thumbup.gif Nu jau tokią fainą programą su elipsiniu buvau užmačius neseniai youtubėj,nors užsimušk,nepamenu,kur radau nuorodą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 03 21, 22:57)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
aš tai strikinėčiau,na ir kas  lotuliukas.gif  4u.gif
Oj,su tuo laiko sukiojimu bėda bus,aš irgi baisi pelėda  doh.gif



kiti jau miega tokiu laiku, kai aš kupina jėgų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linnuse @ 2012 03 21, 21:49)
kiti jau miega tokiu laiku, kai aš kupina jėgų biggrin.gif

biggrin.gif
Pas mane tas pats visada.Bent jau anksčiau pats jėgų žydėjimas būdavo nuo 23 iki 1val.nakties. Kalnus nuverst būdavo galima (ką ir darydavau lotuliukas.gif ). Dabar jau senstu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linnuse @ 2012 03 21, 19:42)
o vėlai vakare atsigaunu, bet negi strikinėsi kaimynams ant galvų
Man lygiai tas pats, pats geriausias laikui sportui - apie 21 h thumbup.gif
Bet šiandien treniruotė nuplaukė, nes darbų daug išpuolė. Bet vistiek fizinio krūvio gavau, vos namo paršliaužiau, tai užskaitau biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi pelėda, bet žinau kad tai negerai. Žmogaus bioritmai yra kitokie.
Todėl kartu su sveika mityba įsivedžiau ir sveiką miegą.
Einu gult 22 val., o keliuosi prieš 6 val. Anksčiau galvojau, kad bus sunku priprast, nes gi aš pelėda, neužmiegu vakarais. Nesąmonė. Dvi dienos bandymų ir 22 val. būdavau kaip lapas. Užtad ryte strykt ir turiu jėgų naujai dienai thumbup.gif

Vakar jau sportinau. Gal ir negerai. Biški tvinksėjo man ta operuota vieta. Bet nebegalėjau kentėt. Užpakalį skauda šiandien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 03 21, 23:56)
biggrin.gif
Pas mane tas pats visada.Bent jau anksčiau pats jėgų žydėjimas būdavo nuo 23 iki 1val.nakties. Kalnus nuverst būdavo galima (ką ir darydavau  lotuliukas.gif ). Dabar jau senstu  blush2.gif


Nepanašu, kad sensti 4u.gif

QUOTE(chérie @ 2012 03 22, 00:34)
Man lygiai tas pats, pats geriausias laikui sportui - apie 21 h thumbup.gif
Bet šiandien treniruotė nuplaukė, nes darbų daug išpuolė. Bet vistiek fizinio krūvio gavau, vos namo paršliaužiau, tai užskaitau biggrin.gif


thumbup.gif

QUOTE(Irunia @ 2012 03 22, 08:28)
Aš irgi pelėda, bet žinau kad tai negerai. Žmogaus bioritmai yra kitokie.
Todėl kartu su sveika mityba įsivedžiau ir sveiką miegą.
Einu gult 22 val., o keliuosi prieš 6 val. Anksčiau galvojau, kad bus sunku priprast, nes gi aš pelėda, neužmiegu vakarais. Nesąmonė. Dvi dienos bandymų ir 22 val. būdavau kaip lapas. Užtad ryte strykt ir turiu jėgų naujai dienai thumbup.gif

Vakar jau sportinau. Gal ir negerai. Biški tvinksėjo man ta operuota vieta. Bet nebegalėjau kentėt. Užpakalį skauda šiandien doh.gif


Aš esant reikalui irgi galiu ankščiau eit miegot ir atsikelt. Kol dirbau viskas puikiai pavykdavo. Bet tik šiuo metu esu bedarbių bendradarbė, tai užteko pusė mėnesio ir vėl grįžau prie naktinio rėžimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linnuse @ 2012 03 22, 11:41)
tai užteko pusė mėnesio ir vėl grįžau prie naktinio rėžimo  doh.gif

Nu šiaip tai aš keliuosi anksti, nors man ir nereikia niekur skubėti tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

QUOTE(Linnuse @ 2012 03 22, 11:41)
Nepanašu, kad sensti  4u.gif

kodėl? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 03 22, 20:30)
Labas vakaras,
kodėl?  lotuliukas.gif


Sportas, judėjimas ir šiaip aktyvi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Irunia @ 2012 03 22, 14:23)
Nu šiaip tai aš keliuosi anksti, nors man ir nereikia niekur skubėti tongue.gif  lotuliukas.gif


gerai, kad pavyksta, o man niekaip.
Atsakyti