Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kiek kartų per savaitę sportuojate? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 04 17, 14:49)
ok prisiduodam kas ka sportavo sportuos!?:-D

Vakare nuobodybė biggrin.gif Beat The Meat Suit Workout. 50 kartų tą tokį vieną sudurtinį pavaryti.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 04 17, 13:26)
Vakare nuobodybė biggrin.gif Beat The Meat Suit Workout. 50 kartų tą tokį vieną sudurtinį pavaryti.

pamenu dariau po kazkokio wo vasara. Nespes nusibost,greit pasidarys:-D
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 04 17, 15:42)
pamenu dariau po kazkokio wo vasara. Nespes nusibost,greit pasidarys:-D

Esu jau darius, kartosiu su SB smile.gif
Atsakyti
Labu sportuojantys smile.gif ir patinginiaujantys kaip aš smile.gif

Beveik visos čia pasikausčiusios sporto srityje, gal kuri matė tai ir per TV: http://www.tv3play.l...rtuoksuzvaigzde
Aš mačiau tik reklamas, tad nutariau pažiūrėt, kas čia per reikalas, man visai patiko smile.gif

Kokių turit užsibrėžusios tikslų pasiekti iki vasaros?

Dėl jūsų diskusijų apie BR mergaitę Lisa, tai man jos figūra nepatinka. schmoll.gif Pasportavus, bet man jau visko per daug. Aš nenorėčiau taip "prievartaut" savo kūno blink.gif
Mačiau, kad keletas jūsų sportuojat pagal ją, bet tikiuos, kad tai nėra jūsų siekiamybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linnuse @ 2012 04 17, 14:44)
Labu sportuojantys smile.gif ir patinginiaujantys kaip aš smile.gif

Beveik visos čia pasikausčiusios sporto srityje, gal kuri matė tai ir per TV: http://www.tv3play.l...rtuoksuzvaigzde
Aš mačiau tik reklamas, tad nutariau pažiūrėt, kas čia per reikalas, man visai patiko smile.gif

Kokių turit užsibrėžusios tikslų pasiekti iki vasaros?

Dėl jūsų diskusijų apie BR mergaitę Lisa, tai man jos figūra nepatinka.  schmoll.gif  Pasportavus, bet man jau visko per daug. Aš nenorėčiau taip "prievartaut" savo kūno   blink.gif 
Mačiau, kad keletas jūsų sportuojat pagal ją, bet tikiuos, kad tai nėra jūsų siekiamybė smile.gif

pagal BR sportinam nes tai viena is programu..ir senus wo darom ;-) manau protingos Lisos siekiamybe nelaiko net:-D pries genetika nepapusi;-) o pas ja genai ir silikonai kaip itariam ne vienoj, vietoj:-D naujaji Br nesportinu nuo sausio challengo vidurio-nepatiko draskytis 12min.as geriau leciau bet uztikrintai pusvalandi duksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 17 balandžio 2012 - 16:02
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 04 17, 17:56)
naujaji Br nesportinu nuo sausio challengo vidurio-nepatiko draskytis 12min.as geriau leciau bet uztikrintai pusvalandi duksiu.


Džiugu, nes pagal idėją sportas turi pridėti sveikatos, o ne ją sugadinti smile.gif
Atsakyti
Mama parvežė iš sodo garšvos niam niam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 04 17, 15:45)
Mama parvežė iš sodo garšvos niam niam thumbup.gif



oh kaip fainai šviežumai!!!

O jejeeeeee miargos, pamaciau tuos kunkolus.... na Lize.... nu vienam video ant ekrano uzskalndos nu tokie rutuliaiai nu taip nenaturaliai atrodo eik tu sau.... eik tu sau..nu atrode mazesni.... dar tik liemenele platoka, tuoj prasides siauruteles..kur visi vingiai matysis... ne nu namie vyriskos gimines atstovam atrakcija dabar.... bet nu is karto ziuri ir mato nu bumbulai ne kitaip.... biggrin.gif:D

vakarieniuaju 4:22 pm biggrin.gif virskinsiu paskui sportas bus... biggrin.gif
Atsakyti
labu 4u.gif ...ale vos ne valanda sugaisau kol perskaiciau, niu sakau cia daug ka noreciau pakomentuoti...bet dabar be sansu atsirinkti ka....tai gal pataikysiu kada ant bangos, bet ziuriu kalbos vyksta kai dirbu...griztu tik 15.30 kur jau saukstai po pietu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
sedindriuke, programas siaip reikia keitalioti mazdaug kas 3 menesius, tada vel gali raumenu skausma patirti smile.gif jei ilga laika panasius pratimus darai organizmas pripranta...tai kazi ar tobuleja... as pati tai tae bo, tai elipsini, tai p90x, tai tonio one on one, JM, tai insanity...niu keitalioju...o viena diena kai primityviu atsilenkimu padariau tai sekancias 2 dienas preso nejutau blink.gif
Atsakyti
Gal ir ne į temą, bet apie prasmingą senatvę.

http://www.karmatube...eos.php?id=3008
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 04 17, 16:25)
labu 4u.gif ...ale vos ne valanda sugaisau kol perskaiciau, niu sakau cia daug ka noreciau pakomentuoti...bet dabar be sansu atsirinkti ka....tai gal pataikysiu kada ant bangos, bet ziuriu kalbos vyksta kai dirbu...griztu tik 15.30 kur jau saukstai po pietu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
sedindriuke, programas siaip reikia keitalioti mazdaug kas 3 menesius, tada vel gali raumenu skausma patirti smile.gif jei ilga laika panasius pratimus darai organizmas pripranta...tai kazi ar tobuleja... as pati tai tae bo, tai elipsini, tai p90x, tai tonio one on one, JM, tai insanity...niu keitalioju...o viena diena kai primityviu atsilenkimu padariau tai sekancias 2 dienas preso nejutau blink.gif



tai taip kaitaliot ir pradejau ir skaidysiu kad nedrozt kas diena tu paciu raumenu ir sanariu: virsuj apaciai cardio abs... nes kas diena darant visam kunui kur paskui nenoret saujom ryt sanariam papildus.... eh....
Atsakyti
Va del vegetarizmo, tai noreciau irgi persimest...nes be proto gaila gyvuliuku...bet turejau 2 drauges, kurios ta praktikavo ir viena ir kita turejo nutraukti ta reikala del sveikatos.Nes viena istisai persalimo ligom sirgo ir truko pastoviai gelezies.Kita irgi del sveikatos mete, tik nepamenu kas ir del ko g.gif blogumas tas kad ne tik tada, per mazai baltymu gauni...dar pastebejau kad vegetariai patiekalai(turiu net 2 kulinarines knygas)turi labai daug riebalu.niu vienu zodziu, nusprendziau kad neverta esti sveikatos...man mesa siaip skanu, valgau daug blush2.gif ... o kai pagalvoji, tai gyvuliai ir skirti valgyt...bet jau tos auginimo salygos tai OMG doh.gif
...zele megstu be proto, nes turi labai mazai kcal tai idealus desertas...o per daug gilintis ka cia valgom neverta, jei tik pats visko nesiaugini, tai manau is parduotuviu kad ir ekologiska, vis tiek s..........
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 04 17, 17:35)
tai taip kaitaliot ir pradejau ir skaidysiu kad nedrozt kas diena tu paciu raumenu ir sanariu: virsuj apaciai cardio abs... nes kas diena darant visam kunui kur paskui nenoret saujom ryt sanariam papildus.... eh....

cia turejau omeny to pacio pobudzio treniruotes, pvz BR pratimai panasaus tipo, nors ir skirtingi, o pagal BR kaip suprantu sportuoji ilgai...tipo kartais nuo karto visai kitka sportuot... man taip atrodo g.gif blyn nemoku paaiskint, tikiuos supratai esme... biggrin.gif
Atsakyti