Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

PIRMA TEMA


ANTRA TEMA
Atsakyti
naujoje temukeje 4u.gif dekui "statybininkei" kuri pasirupino laiku 4u.gif

ta proga imetu intike rasta sukuosena.. ar meginot kasnors tokia? idomu ar sunku islaikyti ta vienoduma .. kaip cia lengviau sitaip padarius.. negaliu pameginti kol netureisu kokios mergytes sveciuose.. gal mamkos kas turit po ranka- pabandysit? bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
turiu dicke merga beveik 12,plaukai ilgi,bet nedaug ju.siandien radau svedu kasytes,rytoj pabandysiu i mokykla supint,jei rasiu kur pirkti sivakar mazas gumytes biggrin.gif o gal kam Vilniuj reikia modeliuko pabandymams? thumbup.gif megsta buti graziai supinta,bet ne visada laiko turim doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salunja: 21 kovo 2012 - 16:19
QUOTE(salunja @ 2012 03 21, 14:19)
o gal kam Vilniuj reikia modeliuko pabandymams? thumbup.gif megsta buti graziai supinta,bet ne visada laiko turim doh.gif

ech ax.gif kad man toki pasiulyma kaiminystej kurnors rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2012 03 21, 17:21)
ech  ax.gif  kad man toki pasiulyma kaiminystej kurnors  rolleyes.gif

ka gali zinot,gal atsiras mirksiukas.gif

user posted image

paprastas kuodukas vasara thumbup.gif

o isleisti plaukai atrodo vat taip

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salunja: 21 kovo 2012 - 16:30
QUOTE(salunja @ 2012 03 21, 14:24)
ka gali zinot,gal atsiras mirksiukas.gif

lietuvoj daugiaaukstyje pilnas namas budavo man modeliuku biggrin.gif o svetur jau kitaip ax.gif giminiu mergaites didokais atstumais vieni nuo kitu isikure

va ziurekit ka dar radau g.gif
nagi gabiosios- kaip sitai supantavoti???? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2012 03 21, 17:29)
lietuvoj daugiaaukstyje pilnas namas budavo man modeliuku biggrin.gif o svetur jau kitaip  ax.gif  giminiu mergaites didokais atstumais vieni nuo kitu isikure

va ziurekit ka dar radau  g.gif
nagi gabiosios- kaip sitai supantavoti????  g.gif

user posted image

na jo,pati gyvenu svetur,zinau ka tai reiskia.belieka mano pacios plaukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 03 21, 14:24)
o isleisti plaukai atrodo vat taip

kokia grazi mergyte wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2012 03 21, 17:32)
kokia grazi mergyte  wub.gif   4u.gif

aciu wub.gif

parodysiu ka siandien ant greitos rankos per 7 min supyniau...nes kasos jau pabodo,o uodegos po kepure veliasi
user posted image
user posted image

cia jau po visu pamoku,tai gerai,sakyciau,issilaike biggrin.gif ir lankelio nereikejo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salunja: 21 kovo 2012 - 16:44
QUOTE(Ragaina @ 2012 03 21, 17:29)
lietuvoj daugiaaukstyje pilnas namas budavo man modeliuku biggrin.gif o svetur jau kitaip  ax.gif  giminiu mergaites didokais atstumais vieni nuo kitu isikure

va ziurekit ka dar radau  g.gif
nagi gabiosios- kaip sitai supantavoti????  g.gif

user posted image


Čia man primena pinikus. kažkada mokykloje juos mokėmės pinti. Tik ne iš plaukų, o iš virvelių. Turiu dar knygelę...
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 03 22, 06:34)
Čia man primena pinikus. kažkada mokykloje juos mokėmės pinti.  Tik ne iš plaukų, o iš virvelių.  Turiu dar knygelę...

tai gal gali atsviesti koki nors paveiklsiuka, kuriame aiskinama kaip tai mazdaug daroma? bigsmile.gif
Atsakyti
kokių grožių pridėjote, aš nemoku net eglutės supinti, nei drakono blush2.gif blush2.gif gal yra koks filmukas? g.gif
Atsakyti