Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

Labas.
Negi visos jau issprende savo problemas? Pratesiu tema, nes ne vienai aktualu vis dar...
Pasigirsiu savo pasiekimu. Vartoju nakvisu alieju, perziurejau valgiarasti ir odeles padetis zymiai geresne dabar.


Sena tema
Atsakyti
Kokius kremukus naudojate su aukstesniu spf, kurie nekemsa poru ?
Atsakyti
Aciu uz temele smile.gif

na ka, as vis dar prausiu veideli su medetku arbata, teplioju aliejumi ir purskiuosi hidrolatu, pradejau geri vitaminus eziuoles ekstrakta, cinkas ir vitaminas c, tikiuosi reikalai pageres smile.gif
o siaip tai tik vienas spuogelis pries mmmm dienas norejo lysti, tai patepliojau as ji, tai jis toks na matos, taskelis yra, rausvas, bet neisoko kaip kad buna, bet palietus tai jaucias viduj, jauciu ne kas ane toliau man bus su juo g.gif
Atsakyti
Aš savo odos labai spuoguota nepavadinčiau, bet vis tiek jau daugiau nei kelis metus kariauju su tais nedorėliais. Kad ir vienas kitas, bet vaizdą labai gadina.

Nežinau, ar čia koks sutapimas, bet jau praėjo trys savaitės, kai niekas neišdygo bigsmile.gif Truputį pakeičiau kai kuriuos įpročius. Dėl sunkaus PMS geriu nakvišų aliejų (žinau, kad jis labai gerai veikia ir odą), taip pat geriu cinko tabletes (tiesioginė priežastis, kad stiprėtų nagai, nes maniškiai lūžinėja, bet taip pat greitina odos regeneraciją, o tai irgi gerai). Geriu nemažai medetkų arbatos, tiesa, man ji yra skani.

Pakeičiau ir odos priežiūrą. Man dabar atrodo, kad anksčiau aš ją truputį persausindavau iš to noro tobulai prižiūrėti, ir prausdavau per dažnai, ir šveisdavau dažnokai. O dabar primityviai naudoju hidroliatą ir du aliejus. Vakare nusiprausiu muiliuku Medimix, pasipurškiu KN hamamelių hidroliatu, ir bandau naująjį KN stebuklą. Yra toks aliejų mišinys spuoguotai odai. Man rodos, kad jis labai gerai prisideda prie būklės gerėjimo. Anksčiau naudojau Gyduolį, kuris irgi patiko, bet šita naujiena man geriau. O ryte prausiu veidą medetkų arbata ir minimaliai patepu sviestmedžių aliejumi (kad neišsausėtų oda). Tikiuosi, kad rezultatai ilgalaikiai bus blush2.gif Nors šiaip man visada būna, kad kai pasigiriu apie tai SM forume, kitą dieną bac ir iššoka kas nors ant kaktos. Tai tikiuosi, kad šįsyk taip nebus blush2.gif
Atsakyti
O netrūksta odai drėkinimo tokią programą naudojant? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 03 25, 13:19)
O netrūksta odai drėkinimo tokią programą naudojant? g.gif


Čia man klausimas? Jei taip, tai ne, netrūksta. Na tie aliejai odos nei vienas nesausina, tuo labiau sviestmedžių, kurį naudoju rytais.
Atsakyti
Mane labiausiai erzina tai, kad jei atsiranda koks spuogo zidinukas vienoje vietoje, tai pradeda vienas po kito spuogai toje vietoje listi ir atrodo, kad pabaigos nera iki galo uzgydyti doh.gif
Nakvisu alieju reiketu pabandyti, o geriau gerti tabletemis ar aliejuko pavidalu ?
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2012 03 25, 23:57)
Mane labiausiai erzina tai, kad jei atsiranda koks spuogo zidinukas vienoje vietoje, tai pradeda vienas po kito spuogai toje vietoje listi ir atrodo, kad pabaigos nera iki galo uzgydyti  doh.gif
Nakvisu alieju reiketu pabandyti, o geriau gerti tabletemis ar aliejuko pavidalu ?


Aš kol kas geriu tabtelėmis, bet žadu nusipirkti gryno aliejaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 03 25, 00:26)

nevadinu ir as labai jau spuoguota, bet vistiek tie keli spuogeliai kartais sugadina visa diena sad.gif
o kas cia per geris tas KN hidroltas blush2.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 03 25, 13:37)
Čia man klausimas? Jei taip, tai ne, netrūksta. Na tie aliejai odos nei vienas nesausina, tuo labiau sviestmedžių, kurį naudoju rytais.

o nuo sviestmedzio neblizga odele g.gif

nes as dabar tik aliejum tepuosi vakarais, o ryte medetku arbata prausiu smile.gif nes pati arba skritingai nei jums man visai neskani ir tik ko gero ja mirdama gerciau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 03 26, 12:02)


Hidroliatai yra gėlių vandenys. ČIA daugiau informacijos apie juos. KN yra čia paplitęs parduotuvės Kvapų namai trumpinys. Šiaip hidroliatų yra įvairiausių ir įsigyti jų galima daug kur, tiesiog aš pati perku KN. Papurškus hidroliatu ant drėgnos odos tepu aliejų.

Sviestmedžių aliejaus tepu labai minimalų kiekį. Pradžioje oda truputį blizga, bet po kokių penkių minučių dar perbraukiu servetėle, ir jokio blizgesio nebesimato. Gal tepat aliejų ant sausos, o ne sudrėkintos odos? Tada aliejai daug ilgiau ir sunkiau geriasi.

Aš irgi pagalvojau, kad gerai, jog man medetkų arbata skanu, nes dauguma žmonių jos negali pakęsti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 26 kovo 2012 - 13:38
Sveikos,

baigesi mano prausiklis ir nezinau koki dabar pirkti. ar gal isvis koki muiliuka pirkti? Mano oda misri, tai bijau kad neissausetu labai, kazko svelnesnio reiketu g.gif
Atsakyti
o vat as ta KN alieju misinuka spuoguotai odai panaudojau menesi (naudojau kartu su levandu hidroliatu) ir nezinau ar cia sutapimas, bet dabar oda tokia baisi, kad nesinori ir i zmones islisti doh.gif spuogai ne po viena, o po kelis lenda vienoj vietoj iri tokie baisus ir skaudus giluminiai, nebezinau ka ir bedaryt jau verysad.gif
nors tik pradejus vartoti jautesi stiprus pagerejimas, bet stai kuo viskas baigesi..
dabar jau savaite kaip nebevartoju alieju ir skinoren kremu tepuosi, gal vos matomas pagerejimas ir yra.. uzsirasiau pas dermatologe gal ka patars, tik va nelabai ka as ir vartoti galiu nes vis dar maitinu savo zuiki doh.gif
Atsakyti