Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 40 kg.

Sveikos motereles, merginos, mamos...

Niekada nebuvau labai liekna. Ir vaikysteje, ir paauglysteje turejau apvalias formas. Svoris buvo nukrites kai pradejau lauktis ir pagimdzius sveriau tik 48 kilogramus. Bet...

Svoris augo pamazu. bet augo ax.gif .

Viskas prasidejo nuo sveikatos problemu. O ju atsirado pakankamai rimtu: kruvos tyrimu, gydytoju kabinetai ir taip be krasto verysad.gif ... Papuoliau as i kauno klinikas, pas viena labai zinoma ginekologa. Jis mane pasveria ir...... 94 kg...... blink.gif Apreke jis mane ta diena. Bet gavau velniu kaip pirmoke. Sedejau ir blioviau jo kabinete, o jis:"neliek cia asaru, man taves visai negaila". verysad.gif Isejau is kliniku kelio nematydama. Uzsukau i dzinsu parduotuve, juk taip norejosi buti graziai blush2.gif . Isiskiepinau i vienus dzinsus ir fear.gif i mane zvelge kiaulaite blush2.gif. Taip as sau tada atrodziau... Nepirkau nieko. Grizau namo ir vis dar tebeverkdama sau pasakiau "uzteks". Ta pacia diena nevalgiau vakarienes. O kitos dienos buvo vienodos: jokiu saldumynu, jokiu miltiniu patiekalu ir bulviu. Valgiau salotas, vaisius ir viska kas nekaloringa. Klausit ar buvo lenva? Atsakysiu "tikrai ne" . Kartais noredavosi uzmigt ir nepabust. Bet svoris krito mirksiukas.gif , o ir as pati jauciausi gerai. Bego dienos. Nepaluzau. Juk as turejau tiksla!!!

Praejus metams savarstykles rode 54 kilogramus thumbup.gif !!! Dabar zinau : kai labai, labai nori, gali viska!
Atsakyti
Noreciau labai suzinoti, o kaip jums su oda? Ar graziai susitrauke? As turiu irgi sublogti, jau numeciau gal kokius 6 kg. Tik idomu, kaip atrodys mano oda?
Atsakyti
QUOTE(ativel @ 2012 04 03, 09:05)
Noreciau labai suzinoti, o kaip jums su oda? Ar graziai susitrauke? As turiu irgi sublogti, jau numeciau gal kokius 6 kg. Tik idomu, kaip atrodys mano oda?



Vat, vat su oda tai doh.gif ... Kazkaip nelabai man padeda mankstos. O ir sportuoti nelabai norisi blush2.gif . O gal ir per greitai tie kilogramai "istirpo" rolleyes.gif . Ne visiems vienodai kiek zinau.
Sekmes jums. Linkiu, kad isnyktu visi nereikalingi kilogramai. 4u.gif
Atsakyti
Aciu Jums uz pasakojima, Jus saunuole 4u.gif Tokios istorijos labai padeda ir neleidzia apsileisti.
Atsakyti
As noriu numesti 15 kg. Tik nerima kelia, kad metu jau yra blush2.gif
Atsakyti
Zzzuika, aciu smile.gif

Ativel, as taip pat neesu jaunikle blush2.gif . Reikia tik labai noreti ir tiketi tuo ka darai. Jums butinai pavyks! 4u.gif
Atsakyti
As noriu, kad man butu kaip jums. Man po vaikelio taip uzlipo. Panasios musu istorijos ir bus gerai. Sekmes jums ir dekoju uz pasisakyma jusu 4u.gif
Atsakyti
As per pusmeti numeciau 15 kg ir ant kaklo odos labai matosi. Nezinau ka cia reikia daryti, kremai nelabai padeda. As, tiesa, irgi jau metuose. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2012 04 30, 18:25)
As per pusmeti numeciau 15 kg ir ant kaklo odos labai matosi. Nezinau ka cia reikia daryti, kremai nelabai padeda. As, tiesa, irgi jau metuose. wub.gif



Pas mane ant kaklo tai nelabai, bet ant pilvo ir koju tai g.gif . Kremai man taip pat nepadeda. Dalelyte, saunuole, taip ir toliau!!! 4u.gif
Atsakyti
AS tikiuosi, kad laikas viska istaiso. Gal ir oda su laiku igaus daugiau elastingumo ir kazkiek susitrauks. Viltis mirsta paskutine. smile.gif
Atsakyti
Kokia istorija! smile.gif kiek stiprybes smile.gif
Atsakyti
Aciu labanaktukee. Kaip jau minejau, kad jeigu ne mano streikuojanti sveikata, nieko nebuciau dariusi. Pirmos dienos buvo kosmariskos, bet veliau pripratau. smile.gif
Atsakyti