Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Sportuojam ir pasitinkam vasarą gražios 4u.gif

8 minutės ABS

user posted image

user posted image


SENA TEMA
Atsakyti
Registras.

Presas padarytas, plius is tos pacios 8 min serijos padarytos 'buns' biggrin.gif vos pasivelku biggrin.gif

Dar siandien iskrovos diena, tai visiskai galva nedirba, bet reiketu kad dirbtu.
Atsakyti
Aciu uz gerus linkejimus,jau daug geriau jauciuosi 4u.gif
Sn jau viska dariau laukesvieziame ore,baisiai silta buvo smile.gif
As ir beveik kas ryte valgau avizinius dribsnius ir savo kepta diaduona smile.gif
Bet ar atkreipet demesy y ta patinka.lt reklama kur rodo kai zinute rasai kur reklamuoja apatinius maitinancioms mamoms,toks vaizdas kad tie modeliai niekada negimde ir juo lab nemaitino biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 03 25, 17:49)

Dar siandien iskrovos diena, tai visiskai galva nedirba, bet reiketu kad dirbtu.


Sakai, butinai nori numesti tuos 10 kg iki grisi i LT biggrin.gif

QUOTE(burbulai2 @ 2012 03 25, 18:18)

As ir beveik kas ryte valgau avizinius dribsnius ir savo kepta diaduona smile.gif


Kokia cia duona?
As irgi kepu savo duona, su raugu. Tik ja dazniausiai ir valgau.

Atsizymiu, pabegiojau ir padariau pratimus. Labai gerai jauciuosi, pilvas stovint visada itrauktas (be pastangu). Aisku, kai pasilenkiu, pasimato tos bulkutes blush2.gif bet kaip nors, po truputi jas sudorosiu box.gif
Atsakyti
o po kiek laiko pastebėjot pirmus rezultatus? kaip suprantu, darot ne tik tuos pratimukus iš to video? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikis @ 2012 03 26, 11:33)
o po kiek laiko pastebėjot pirmus rezultatus? kaip suprantu, darot ne tik tuos pratimukus iš to video?  ax.gif

Sveika 4u.gif As pajutau smile.gif ,mazdaug po 2 savaiciu.Bet manau cia kiekviena skirtingai pajunta rezultatus.Vienoms greiciau pajunta ant pilvuo,kitos ant uzpakaliuko ir t.t. smile.gif As dar pridedu ir kitu pratimu serija ax.gif
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikis @ 2012 03 26, 11:33)
o po kiek laiko pastebėjot pirmus rezultatus? kaip suprantu, darot ne tik tuos pratimukus iš to video?  ax.gif

Man tai jau po savaites l. pasijuto, ypac virsutiniam presui. Presui tik tuos 8 min. ir dariau, tik viena syki isbandziau dar kazkokia manksta. Kai pasidarys per lengvi tie pratimai, ieskosiu ko nors kito. O papildomai darau ir kitus pratimus, kojoms, uzpakaliui, rankoms, krutinei bei pradejau begioti.
Atsakyti
As irgi atsizymiu - pasportavau 4u.gif vakar irgi netinginiavau 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja troba 4u.gif
Atsizymiu ir as. Ech noreciau ir as i sale eit, bet, kad neturiu galimybes, nera kur leliuko savo palikti.
Atsakyti
atsižymiu, presas buvo padarytas. cool.gif

man rezultatai pasimatė po mėnesio kokio (nes buvo riebaliukų ant viršaus, tai nebuvo kaip matytis) biggrin.gif dabar viršutiniai šoniniai matosi, o preso linija kiek kiek matosi ir žemiau.

bėgioju ir kankinu presą toliau, iki vasaros dar laiko turim 4u.gif
Atsakyti
Registruojuosi. Atsizymiu uz vakar, bet va siandien jauciuosi s... matyt PMS veikia. Valgau kaip uz 10, jegu nulis, pilvukas atrodo kai akmenu prikrautas, tokia visi isbaigta. Nera jegu niekam, o dar treciadieni kalbos egzas laukia, del jo spresisi mano ateitis ir darbas. Stresinuosi jau dabar. Gal ir del to daugiau valgau. Zodziu kazkoks juodas periodas. Nu bet po keliu dienu atsigriebsiu. Pailsinsiu save ir nealinsiu dar labiau. Nors pas mus siandien 24silumos ir su maikyte buvau, bet kazkaip tas pilvas pupsojo tai dar labiau nuliudau. Nu praies, reik tik islaukti.
Si vakara MB varo fule zaisti tai gal kai jis isvyks ir as prisiversiu bent presiuka padaryti. Beje presa apatinei kuno dalei, kur kojas kilnoti reikia, tai man ganetinai lengva, matyt jau pripratau prie kruvio, reiks didint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 03 26, 20:30)
pas mus siandien 24silumos ir su maikyte buvau, bet kazkaip tas pilvas pupsojo tai dar labiau nuliudau. Nu praies, reik tik islaukti.
man tai toks jausmas, kad iš žieminių drabužių šiais metais neišlysiu, kovo galas, o vėjas, šlapdriba, lietus, apsiniaukę kaip šaltą rudenį doh.gif
Atsakyti