Įkraunama...
Įkraunama...

Moroccanoil

user posted image
neradau tokio gamintojo tai užvedu naują temą

Labai norėjau išbandyti šios firmos produktų, taigi pas mane jau atrirado šampūnas ir kondicionierius
user posted image

pirmas įspūdis neblogas, pats plaukas labai pamaitintas jaučiasi, kad riebus nepasakyčiau, nors ryte toks jausmas kad šiek tiek riebesni plaukai buvo, gal susigėrė g.gif . kai ilgiau panaudosiu parašysiu savo pastebėjimus

taip pat laukiu parkeliaujant išgirtąjo aliejaus
user posted image
Atsakyti
Bandziu priemones nuostabios:) Daug geresnes uz Macadamia natural oil! Naudoju stipriai atstatancia kauke, drekinancia neapsunkinancia kauke ir aliejuka ta paprasta ne light drinks_cheers.gif
Pacios geriausios priemones kurios mano plaukams neleidzia veltis, o ta jie megsta;)
Atsakyti
Plauku aliejus Moroccanoil vienas geriausiu mano bandytu rinkoje esanciu alieju. Pusmeciais nekerpu plauku galu, nes po sio aliejaus atrodo, kad ir nebera nusiurusiu plauku galiuku problemos.
Atsakyti
QUOTE(Ryuk @ 2012 03 28, 09:54)
Plauku aliejus Moroccanoil vienas geriausiu mano bandytu rinkoje esanciu alieju. Pusmeciais nekerpu plauku galu, nes po sio aliejaus atrodo, kad ir nebera nusiurusiu plauku galiuku problemos.

smagu skaityt tokius atsiliepimus, gal galit plačiau kaip naudojat alieju, ant drėgnų plaukų prieš džiovinimą, ar ant sausų, tepat ant galiukų ar visus plaukus, kokie jūsų plaukai, ot pažėriau klausimų blush2.gif ?

JLab kuri kaukė labiau patinka? ir kokie jūsų plaukai?
Atsakyti
Abi labai patinka as kaukes iskart abi naudoju uzsidedu atstatancia o poto drekinancia kad uzdaryti plauko zvynelius nes po atstatancios kaukes reikia kokia nors priemone deti kad plauko zvynelius uzdaryti:) Mano plaukai yra svelnus ir lankstus bet negaledavau eiti palaidais nes pastoviai susiveldavo o dabar nei karto per diena nesisukuoju:D Aliejuka as tepu ant dregnu ir ant sausu is po maza lasiuka kasdien iki kito plovimo tepu:)
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 03 28, 10:57)
smagu skaityt tokius atsiliepimus, gal galit plačiau kaip naudojat alieju, ant drėgnų plaukų prieš džiovinimą, ar ant sausų, tepat ant galiukų ar visus plaukus, kokie jūsų plaukai, ot pažėriau klausimų blush2.gif ?



Naudoju nuo puses plauku ilgio. Siek tiek gausiau pradzioje sutepu galiukus, o likuti sutepu per plauko ilgi. Naudoju ant ranksluosciu nusausintu dregnu plauku ir leidziu naturaliai dziuti. Plaukai ilgi/normalaus tipo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryuk: 29 kovo 2012 - 10:16
o kur ju yra pirkti,ir kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Pichouette @ 2012 03 29, 13:09)
o kur ju yra pirkti,ir kokios kainos?


feelunique, lookfantastic ir daugelyje kitu e-parduotuviu, kurias rasite ivedus i paieska produkto pavadinima.
Atsakyti
Turiu ir as aliejuka. Man netgi geresnis nei Kerastase Elixir. Labai skalsus, tepus ant isplautu dregnu plauku per visa ilgi.
Atsakyti
giriu ir aš aliejuka, jau išbandžiau ir kol kas jis wub.gif
kol kas vieni geriausių mano mano bandytų gaminių, tiek aliejukas tiek šampūnas su kondicionieriumi
Atsakyti
O jus alieju per visus plaukus paskirstot g.gif as tai tik dregnus galus teplioju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2012 03 27, 13:33)
Bandziu priemones nuostabios:) Daug geresnes uz Macadamia natural oil! Naudoju stipriai atstatancia kauke, drekinancia neapsunkinancia kauke ir aliejuka ta paprasta ne light drinks_cheers.gif
Pacios geriausios priemones kurios mano plaukams neleidzia veltis, o ta jie megsta;)

Macadamia bandė kopijuoti moroccanoil produkciją, tačiau nepavyko pasiekti tokio stulbinančio efekto, kokį suteikia būtent moroccanoil produkcija mirksiukas.gif
Atsakyti