Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote skalbimo mašiną?

Mano skalbimo mašinai jau 5 metai. Susiduriau su tokia problema, skalbiankės viduje kaupiasi nešvarumai, lyg dumblas kuris labai dvokia supūvusiais kopūstais.
Tas kvapas įsigeria į drabužius, net skalbinių minkštiklis Lenor nepermuša šio kvapo. Bandžiau valyti savarankiškai. Jungiau tusčią skalbyklę su įvairiomis plovimo priemonėmis, bet visiškai neišvalo. '
Gal kas yra susidūręs su panašia problemą. Laukiu Jūsų patarimų.
Atsakyti
QUOTE(cool-mama @ 2006 04 12, 11:16)
Mano skalbimo mašinai jau 5 metai. Susiduriau su tokia problema, skalbiankės viduje kaupiasi nešvarumai, lyg dumblas kuris labai dvokia supūvusiais kopūstais.
Tas kvapas įsigeria į drabužius, net skalbinių minkštiklis Lenor nepermuša šio kvapo. Bandžiau valyti savarankiškai. Jungiau tusčią skalbyklę su įvairiomis plovimo priemonėmis, bet visiškai neišvalo. '
Gal kas yra susidūręs su panašia problemą. Laukiu Jūsų patarimų.


Yra vienas is variantu. Zinoma, kaip ir dauguma zmoniu naudoji vandens mikstikli. Taiva jo sudetije yra sodos tripolifosfatu, sodos citratai ir tokie ceolitai. Tai stai ceolitai skalbimo mašinose gali sukelti blogą kvapą, kai plaunama tik žemos temperatūros vandeniu ir įrenginiai sukaupia bakterijas. Šito galima išvengti retkarčiais skalbiant 60°C ar 95°C temperatūros vandeniu.
Bet cia tik viena is prielaidu.
Kita gali buti tai, kad dar slapia tu ja sandariai uzdarai, tai ten likes vanduo pradeda rugti. Reikia douti jam isdziuti.
Na lyg ir viskas ka as galiu pasiulyti. SEKMES.
Atsakyti
Yra skalbyklėm skirtų miltelių, kuriuos įpilti į milteliam skirtą vietą ir įjungti mašiną 95°C. Puikiai nuriebalina, išvalo visą sistemą ir jokio kvapo nelieka. Aš išbandžiau Eres firmos, kažkaip susižavėjau jų produkcija:)
Atsakyti
Aš bandžiau Higėjos miltelius irgi 90 C temperatūroje , bet labai jau gero rezultato nesulaukiau. O kur gauti tą Eres firmos valyklį? Kur pirkote? Ar veiksmingas.
man atrodo vienintėlis būdas išvalyti visus nešvarumus, tai atidaryti sklbyklės dangtį, ir mechaniškai viską iššveisti. Bet pati bijau ardyti, nes po to galiu atgal nesudėt. Turbūt teks kviestis meistrą.
ačiū visoms už patarimus. Lauksiu dar pasiūlymų.
Atsakyti
QUOTE(cool-mama @ 2006 04 13, 14:03)
Aš bandžiau Higėjos miltelius irgi 90 C temperatūroje , bet labai jau gero rezultato nesulaukiau. O kur gauti tą Eres firmos valyklį? Kur pirkote? Ar veiksmingas.
man atrodo vienintėlis būdas išvalyti visus nešvarumus, tai atidaryti sklbyklės dangtį, ir mechaniškai viską iššveisti. Bet pati bijau ardyti, nes po to galiu atgal nesudėt. Turbūt teks kviestis meistrą.
ačiū visoms už patarimus. Lauksiu dar pasiūlymų.



Yra dar vienas būdas-nusipirk apie 300 gr. citrinos rūgšties , į 3 litrus viską atskiesk ir įpripilk į skalbyklę, palik viską nakčiai, o ryte ant programos 95 laipsnių temperatūros tuščią išskalbk. Jei pamatysi pagerėjimą, dar kartą bandyk.
Žodžiu citrinos rūgšties pati žiūrėk kiek dėti sekantį kartą, aš maždaug parašiau.

Jei šitas nepadės-nežinau, tada nežinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silver 27: 13 balandžio 2006 - 13:17
QUOTE(cool-mama @ 2006 04 12, 10:16)
Mano skalbimo mašinai jau 5 metai. Susiduriau su tokia problema, skalbiankės viduje kaupiasi nešvarumai, lyg dumblas kuris labai dvokia supūvusiais kopūstais.
Tas kvapas įsigeria į drabužius, net skalbinių minkštiklis Lenor nepermuša šio kvapo. Bandžiau valyti savarankiškai. Jungiau tusčią skalbyklę su įvairiomis plovimo priemonėmis, bet visiškai neišvalo. '
Gal kas yra susidūręs su panašia problemą. Laukiu Jūsų patarimų.

nusipirk kokios nors chloreks kuri naudojama WC valymui. ipilk i VISUS skyrelius- mirkymo, skalbimo, balinimo, minkstiklio ir i bugna, uzstatyt ilgiausia karsciausia programam su balinimu. jei labai daug dumblo- teks karto bent 2 kartus. as ta procedura atlieku kas pusmetis, musu 5 metu masina blizga kaip nauja!
Atsakyti
Tik jau nedurniuokit su citrinos rūgštim. Pagadinsit visam laikui bet kokį aparatą. Anyta taip praplovė ir skalbiankę ir arbatinį. Tai dabar jau turi naujus. Skalbiankės žarnom kažkas ten pasidarė, tai pradėjo trūkinėti
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 04 13, 19:09)
Tik jau nedurniuokit su citrinos rūgštim. Pagadinsit visam laikui bet kokį aparatą. Anyta taip praplovė ir skalbiankę ir arbatinį. Tai dabar jau turi naujus. Skalbiankės žarnom kažkas ten pasidarė, tai pradėjo trūkinėti



Nu dėl skabimo mašinos tai ir aš nerizikuočiau mirksiukas.gif , bet virdulį, tai pati dedu ir praverdu, aišku nededu stiprios koncentracijos ir dar po šiai dienai puikiai veikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 04 13, 19:09)
Tik jau nedurniuokit su citrinos rūgštim. Pagadinsit visam laikui bet kokį aparatą. Anyta taip praplovė ir skalbiankę ir arbatinį. Tai dabar jau turi naujus. Skalbiankės žarnom kažkas ten pasidarė, tai pradėjo trūkinėti



Sveikutes
Taip su citrinos rugstimi labai gerai kalkes ir visos kitas apnasos nusiima. Cia net skalbimo masinu meistras pasiule mums, kai buvo tokia pati problema. Uzvirinom, palikom per nakti ir pel uzvirimom-kaip nauja. O i tuos skalbimo miltelius kurie skirti kalkiu pasalinimui taip pat deda citrinos rugsties lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 04 13, 19:09)
Tik jau nedurniuokit su citrinos rūgštim. Pagadinsit visam laikui bet kokį aparatą. Anyta taip praplovė ir skalbiankę ir arbatinį. Tai dabar jau turi naujus. Skalbiankės žarnom kažkas ten pasidarė, tai pradėjo trūkinėti

Tai kodėl daug skalbimo mašinų meistrų patarinėja. Aš jau du kartus taip dariau. Kol kas dar neprakiuro. O anyta daug kartų plovė? Gal dar priklauso nuo to, kokios firmos skalbimo mašina g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 04 15, 08:10)
Tai kodėl daug skalbimo mašinų meistrų patarinėja. Aš jau du kartus taip dariau. Kol kas dar neprakiuro. O anyta daug kartų plovė? Gal dar priklauso nuo to, kokios firmos skalbimo mašina  g.gif .

Juk yra specialūs milteliai prekybos centruose skalbimo mašinos nukalkinimui, ir nebrangūs ir efektyvūs.
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 04 13, 18:09)
Tik jau nedurniuokit su citrinos rūgštim. Pagadinsit visam laikui bet kokį aparatą. Anyta taip praplovė ir skalbiankę ir arbatinį. Tai dabar jau turi naujus. Skalbiankės žarnom kažkas ten pasidarė, tai pradėjo trūkinėti

Savo skalbimo mašiną naudoju jau 4 metus ir nuo pat pradžios ją valau tik su citrinos rūgštimi. Taip mums patarė ją monatvęs žmogus, kuris dirba su pripažintų gamintojų skalbyklėmis - jas išbando, po to išardo, ir pasižiūri. Taigi, jis sakė, kad po 2 metų naudojimo ir tokio valymo išardžius viskas viduje buvo labai gražu.
Tokį valymą patarė atlikti tiek kartų metuose,kiek šeimoje yra žmonių. Tik citrinos rugšies nededu tokio milžiniško kiekio, kaip kažkuri čia rašė (300 gr). Dedu mažą pokutį - apie 40 gr. Jį suberiu į būgną ir įjungiu virinimo programą. Ir viskas.
Tiesa, skalbdama nenaudoju jokių Calgonų, lenorų ir kt. nebūtinų dalykų. Kuo mažiau chemijos.
Atsakyti