Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame berniukus?

Mamytes, pasidalinkit patirtimi, kaip puosiate savo sunus.
Su mergaitemis viskas labai paprasta, bet kaip papuosti berniuka ?

arteja pirmasis gimtadienis, sulauksim daug sveciu. o kaip aprengti sunu nezinau sad.gif negi teks buti su tais paciais dzinsais sad.gif

Atsakyti
as pati turiu mergaite, o mano pusbrolis berniuka, kuriam dabar 3 metai, tai vaikis visa laik fainiai atrodydavo su skarele, surista kaip pas baikeri, pabandyk. tik kazin ar gimtadieniui tiks 2.gif
Atsakyti
mano sunus man graziausiai atrodo aprengtas kaip 'suauges',- kelnemis su daugybe kiseniu, odiniais batukais, golfu ir ant jo prasegtais pasiltintais marshkinukais. Toks tikras mazhas vyrukas thumbup.gif (jam tuoj bus 9 menesiai)
Atsakyti
na ash sunu puoshiu pvz. skarele ant kaklo parishu, skarele ant galvos idomiai surishu, koki pakabuka vaikishka nuo raktu prie kelniu prikabinu, o ishvis tai mekstu renkti nuo mazumes ne kaip kudikeli, o kaip zmoguti: ne shliauztai, o kelnes ir bliuzonas koks nors. tiesa sakant tokiai progai galima paprasciausiai prie kelniu deti marskinius, o ne bliuzona ar maike. galima kokia puoshnesne liemene uzdet... o shiaip man labai patiko vienas drauges mergaites gimtadienis, ten atejus kiekvienam vaikui dave sparnus (ish kazkokios pleveles mama pati padare), visi buvo drugeliai. ir visa tematika buvo drugeliu, ant sienu pridaryti drugeliai, maistas puoshtas irgi visokiais ishpjaustytais maisto gabaliukais sudeliotais kaip drugeliai...
Atsakyti
Mazus berniukus geriausiai puosia rausvi zandukai ir riestos nosytes biggrin.gif . Maniskiui greit pusantru. Apranga kaip apranga- bliuzoniukai, dzinsiukai, kelnytes. Kaip mazo vyruko smile.gif . Jokiu sliauztu. Ai, tiesa, jokiu slipsu taip pat huh.gif .

Pritariu, kad per sventes puikiai tinka kauke kokia rolleyes.gif .

O mano pasiulymas- tatuiruotes, tos vienkartines, priklijuojamos smile.gif . Tik tokiu metu laiku salta turbut nuogom rankom vaikscioti unsure.gif ...
Atsakyti
Man tai maziukai berniukai labai fainai atrodo su kombinezonais- velvetiniais ar dzinsiniais thumbup.gif Negaliu atsiziuret rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Agne @ 2004 02 09, 08:53)
Man tai maziukai berniukai labai fainai atrodo su kombinezonais- velvetiniais ar dzinsiniais thumbup.gif Negaliu atsiziuret rolleyes.gif

Na vat as irgi taip dazniausiai rengiu thumbup.gif . Ir labai grazu, ir labai patogu - marskineliai neissipesioja, kelnes nesmunka, labai tvarkinga, kaip ir pridera tikram vyrui rolleyes.gif
Atsakyti
va va, sutinku, kad kombinzonai labai patogu. be visu isvardintu gerumu dar viena galeciau parasyti. jeigu vaikas issiteplioja, tai kaip taisykel kombinzono prieki ar kelius, o marskiniai ar megztukas lieka svarus (ne taip kaip su kelnemis), todel tenka skalbti tik 1 drabuzeli.

tik mano vaikui dazniausiai kombinzonai per platus buna smile.gif nors ugis kaip tik. nors dazniausiai ne tik kombinzonai, bet ir paprastos kelnes per placios - smunka ir megztukuose tabaluoja. esam lyginant su ugiu nedidelio svorio smile.gif
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 02 09, 15:04)
va va, sutinku, kad kombinzonai labai patogu. be visu isvardintu gerumu dar viena galeciau parasyti. jeigu vaikas issiteplioja, tai kaip taisykel kombinzono prieki ar kelius, o marskiniai ar megztukas lieka svarus (ne taip kaip su kelnemis), todel tenka skalbti tik 1 drabuzeli.

tik mano vaikui dazniausiai kombinzonai per platus buna smile.gif nors ugis kaip tik. nors dazniausiai ne tik kombinzonai, bet ir paprastos kelnes per placios - smunka ir megztukuose tabaluoja. esam lyginant su ugiu nedidelio svorio smile.gif

Mano vaikunui taip pat kelnes smunka, bet ne del to, kad butu kudulis, o paprasciausiai ant "vyrisko autoriteto" nesilaiko biggrin.gif , bet ta problema galima sprest vienodai ir kuduliams ir storuliams - sleikomis wink.gif jos irgi labai thumbup.gif mazyliams atrodo.
Atsakyti
mus per gimtadieny papuose pusbroliai atnese dovanu popierine savo paciu daryta karuna su 1 metuku uzrasu thumbup.gif
o seip rengemes ryskiu geltonu bliuzoneliu ir melynu kombinezoniuku-sortukais, pacios ryskios spalvos dave grazu vaizda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (gitulia @ 2004 02 26, 11:27)
Mano vaikunui taip pat kelnes smunka, bet ne del to, kad butu kudulis, o paprasciausiai ant "vyrisko autoriteto" nesilaiko biggrin.gif , bet ta problema galima sprest vienodai ir kuduliams ir storuliams - sleikomis wink.gif jos irgi labai thumbup.gif mazyliams atrodo.

va thumbup.gif ir as savo vyriokams nupirkau tas sleikas.nu kaip man grazu...o jei dar marskiniai.. thumbup.gif tik yra tokia problema.tie marskiniai vis isitraukia,isitaso... juos prisegt ar ka?
Atsakyti
Vėl šventės, o man depresija - noriu originaliai papuošti savo vyrukų kompaniją. Bet kaip? Didžiausia problema ne kaina, asortimentas, bet pati idėja. Kol kas ieškau originalesnių marškinių, kaitaliojame kaklairaiščius ir varlytes. Bandžiau medžioti idėjas darželio šventėse, teatruose, bet visur ta pati "uniforma": kelnių-švarko ar kelnių-liemenės kostiumas, balti marškiniai ir kaklaraištis ar varlytė. Nuobodu. Mamos, kaip berniukus puošiate jūs?
Atsakyti