Įkraunama...
Įkraunama...

Body pump treniruotės

Neblogos treniruotės , tik tenka prie treniruoklių pasitreniruoti , kad grupinėse treniruotėse būtų geriau sportuoti . blush2.gif baigiu užsikabliuoti svarmenų ir štangos kilnojime . blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 02, 11:14)
Neblogos treniruotės , tik tenka prie treniruoklių pasitreniruoti , kad grupinėse treniruotėse būtų geriau sportuoti .  blush2.gif baigiu užsikabliuoti svarmenų ir štangos kilnojime .  blush2.gif

Aha..... ax.gif Man labai patinka ax.gif Svarbiausia - jokios choreografijos, taip gerai po darbo dienos, kai jau nebereikia galvoti, nusikalu ir tuščia blaivia galva - namo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 04 02, 13:45)
Aha..... ax.gif Man labai patinka ax.gif Svarbiausia - jokios choreografijos, taip gerai po darbo dienos, kai jau nebereikia galvoti, nusikalu ir tuščia blaivia galva - namo  biggrin.gif

patinka ir man , tik galiu pakelti štangą penkiolika - dvidešimt kartų su trijų - keturių kg svoriu arba treniruoklių salėje be papildomo svorio . blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 02, 13:01)
patinka ir man , tik galiu pakelti štangą penkiolika - dvidešimt kartų su trijų - keturių kg svoriu arba treniruoklių salėje be papildomo svorio .  blush2.gif

Aš į grupines atėjau po treniruoklių salės, tai man buvo paprasčiau. Kartais būna labai juokinga, kai užklysta nesportavę berniukai, susimontuoja tokio pačio dydžio štangutę ir .... didesnę treniruotės dalį raišiojasi batus biggrin.gif Nors man yra sunku daryti pratimus pečiams blush2.gif Ir kai kuriuos - rankoms blush2.gif
Atsakyti
Dar nesutikau , tokių "sportininkų" . Labiau kartu sportuoja vyrai ir gana rimtai su daug sunkesniais svoriais . smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patraukli ir Savarankiska: 02 balandžio 2012 - 12:46
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 02, 13:44)
Dar nesutikau , tokių  "sportininkų" . Labiau kartu sportuoja vyrai ir gana rimtai su daug sunkesniais svoriais . smile.gif

Tiesiog kad ir su nedideliu svoriu - 20-26 kg daryti pritūpimus, labą rytą ar trauką vienodu tempu gal gaunasi kiek kitaip negu su dar didesniu svoriu, bet lėčiau, savu ritmu, tai taip ir išeina - tempas kiek kitas ax.gif Pirmas pagaulingas įspūdis biggrin.gif Po to greitai pripranta arba pabėga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 02 balandžio 2012 - 13:15
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 04 02, 15:14)
Tiesiog kad ir su nedideliu svoriu - 20-26 kg daryti pritūpimus, labą rytą ar trauką vienodu tempu gal gaunasi kiek kitaip negu su dar didesniu svoriu, bet lėčiau, savu ritmu, tai taip ir išeina -  tempas kiek kitas  ax.gif Pirmas pagaulingas įspūdis  biggrin.gif Po to greitai pripranta arba pabėga smile.gif

Greičiausiai , Mirties trauka nelabai patinka , geriau skorpionas ir trauka prie krūtinės ir bicepsų ir tricepsų stiprinimas . Dar labai gerai įtupstai .
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 02, 14:57)
Greičiausiai , Mirties trauka nelabai patinka , geriau skorpionas ir trauka prie krūtinės ir bicepsų ir tricepsų stiprinimas . Dar labai gerai įtupstai .

O kas yra skorpionas? Tikiuosi, ne jogos skorpionas - Vrischikasana biggrin.gif
Mano rankos 10 kg nelabai mėgsta, pastoviai štangutę kaitalioju - nemėgstu kojoms su mažais, o viršuje (rankos, ypač pečiai) ir su 10 kg šiaip sau smile.gif Krūtinės - tiek to, galiu, bet rankas prie to paties taip nukankinu (t.y. darydama krūtinei), kad jau po to tik rankas būna sunku - keičiu svorius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 02 balandžio 2012 - 14:52
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 04 02, 16:51)
O kas yra skorpionas? Tikiuosi, ne jogos skorpionas - Vrischikasana biggrin.gif
Mano rankos 10 kg nelabai mėgsta, pastoviai štangutę kaitalioju - nemėgstu kojoms su mažais, o viršuje (rankos, ypač pečiai) ir su 10 kg šiaip sau smile.gif Krūtinės - tiek to, galiu, bet rankas prie to paties taip nukankinu (t.y. darydama krūtinei), kad jau po to tik rankas būna sunku - keičiu svorius smile.gif

skorpionas - pratimai rankų raumenims su " blynais' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 02, 21:59)
skorpionas - pratimai rankų raumenims su " blynais'  smile.gif

doh.gif O tai su hanteliais negalima? biggrin.gif Gerai, kaip jis atliekamas, kokios raumenų grupės dirba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 03 balandžio 2012 - 07:48
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 04 03, 09:48)
doh.gif O tai su hanteliais negalima?  biggrin.gif Gerai, kaip jis atliekamas, kokios raumenų grupės dirba?

Gal ir galima , jei treneris leistų .
Atsakyti
Ilgai ieškojau sporto rūšies kuri man tiktų ir patiktų smile.gif Paprastai viskas labai greit atsibosta. O Body Pump - metų atradimas!!! Kūnas stangrėja akivaizdžiai, ir palyginus per trumpą laiką. Tik dar reiktų papildomai kokių nors kardio treniruočių smile.gif
Atsakyti