Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Romantike, taigi ir rašau, kad nėra skirtumo, kada daryti prolaktiną. Kadangi progesteroną reikia daryti 2-ą ciklo fazę, tai ir prolaktiną tau paskyrė kartu - kad nereikėtų atskirai eiti, nereikėtų dar kartą imti kraują smile.gif
Atsakyti
Dekui,Daivut uz atsakyma ,tikrai keista,kad galejo prolaktina paimti kartu su FSH ,LH
tikiuosi,kad ir kiti atsakymai bus geri,nes taip noriu 2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaičiukės 4u.gif
Pasirodo mano PRL didokas doh.gif . Jis 670,6, o viršutinė normos riba 622. tai liepė man pas endokrinologą kreiptis, bet dar kartosiu tyrimą. Gal žinote kokius vaistus skiria, kad sumažinti PRL?
Atsakyti
QUOTE(ramziuke @ 2006 04 13, 09:29)
Sveikos mergaičiukės 4u.gif
Pasirodo mano PRL didokas doh.gif . Jis 670,6, o viršutinė normos riba 622. tai liepė man pas endokrinologą kreiptis, bet dar kartosiu tyrimą. Gal žinote kokius vaistus skiria, kad sumažinti PRL?



Ramziuke, gydytojai skiria bromkriptiną 4u.gif Pas tave labai mažai pakilęs PRL, tai jo dozė turėtų būti labai minimali, ir tai yra labai gerai, nes vaistas tikrai stiprus smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 13, 08:41-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 13, 08:41)
Ramziuke, gydytojai skiria bromkriptiną  4u.gif Pas tave labai mažai pakilęs PRL, tai jo dozė turėtų būti labai minimali, ir tai yra labai gerai, nes vaistas tikrai stiprus smile.gif

kagis reiks pakartojus tyrimą žiūrėti. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
ramziuke, manau neverta tau net vaistų gerti, dar reiktų pakartoti prolaktiną. Čia praktiškai dar viskas normalu. Jis gali padidėt biški jei susinervini, bijai kaip kraują ima, ar šiaip. Tikrai nieko blogo, bet kontrolei reiktų pakartoti kitą mėnesį.
Va aš tai pvz. neįsivaizduoju, man viršijo normą 5 kartus, o nesiuntė niekur tirtis, nei pas endokrinologę, nei kompiuterinę tomografiją. Man pačiai baisoka, nes ir su vaistais vos telpa į normą, arba viršija šiek tiek. Ir išvis reiktų išsitirti jaučiu skydliaukę, kažkas man negerai su svoriu daros. Galiu nevalgyt visą dieną nieko išvis, svoris auga 1-2 kg. doh.gif Tai gal nuo bado pučiuos??? Jau man net juokas nebeima blink.gif Saldumynų jokių nevalgau, bulkų irgi, cukraus nesidedu niekur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 13, 10:20)
ramziuke, manau neverta tau net vaistų gerti, dar reiktų pakartoti prolaktiną. Čia praktiškai dar viskas normalu. Jis gali padidėt biški jei susinervini, bijai kaip kraują ima, ar šiaip. Tikrai nieko blogo, bet kontrolei reiktų pakartoti kitą mėnesį.
Va aš tai pvz. neįsivaizduoju, man viršijo normą 5 kartus, o nesiuntė niekur tirtis, nei pas endokrinologę, nei kompiuterinę tomografiją. Man pačiai baisoka, nes ir su vaistais vos telpa į normą, arba viršija šiek tiek. Ir išvis reiktų išsitirti jaučiu skydliaukę, kažkas man negerai su svoriu daros. Galiu nevalgyt visą dieną nieko išvis, svoris auga 1-2 kg. doh.gif Tai gal nuo bado pučiuos??? Jau man net juokas nebeima  blink.gif Saldumynų jokių nevalgau, bulkų irgi, cukraus nesidedu niekur  doh.gif


Agut, būtinai kreipkis pas endokrinologą, o Kaune geriausias tai kazanavičius, super gydytojas, apie jį merginos prie skydliaukės temelės rašė.

Man tai atvirkščiai, aš galiu valgyti tonomis, o svoris stabilus, na max plius 2 kg, kurius numesti galiu per porą dienų, nes super pagreitinta apykaita, tai dabar sveriu tiek pat kiek ir 18 metų, 57 kg, nors labai norėčiau šiek tiek daugiau, bet niekaip, nei Cl, ar diufastonas, niekas manęs neveikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 13 balandžio 2006 - 10:05
QUOTE(Daiva @ 2006 04 13, 09:13)
Romantike, taigi ir rašau, kad nėra skirtumo, kada daryti prolaktiną. Kadangi progesteroną reikia daryti 2-ą ciklo fazę, tai ir prolaktiną tau paskyrė kartu - kad nereikėtų atskirai eiti, nereikėtų dar kartą imti kraują smile.gif


Aš suklydau sakydama, kad prolaktiną reikia daryti antroje ciklo pusėje blush2.gif jį galoma daryti bet kada, norėjau pasakyti, kad progesteronas daromas antroje ciklo pusėje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 13, 09:20)
ramziuke, manau neverta tau net vaistų gerti, dar reiktų pakartoti prolaktiną. Čia praktiškai dar viskas normalu. Jis gali padidėt biški jei susinervini, bijai kaip kraują ima, ar šiaip. Tikrai nieko blogo, bet kontrolei reiktų pakartoti kitą mėnesį.
Va aš tai pvz. neįsivaizduoju, man viršijo normą 5 kartus, o nesiuntė niekur tirtis, nei pas endokrinologę, nei kompiuterinę tomografiją. Man pačiai baisoka, nes ir su vaistais vos telpa į normą, arba viršija šiek tiek. Ir išvis reiktų išsitirti jaučiu skydliaukę, kažkas man negerai su svoriu daros. Galiu nevalgyt visą dieną nieko išvis, svoris auga 1-2 kg. doh.gif Tai gal nuo bado pučiuos??? Jau man net juokas nebeima  blink.gif Saldumynų jokių nevalgau, bulkų irgi, cukraus nesidedu niekur  doh.gif

Vaistukų aš ir negeriu, bet susižinoti kokius reiktų vartoti niekada gėdos nedaro mirksiukas.gif
Žinau, kad PRL labai jautrus įvairiems susijaudinimams, net po smileysex.gif pašoka. O man kai ėmė kraują labai išsigandau blink.gif nes jis pradėjo trykšti, net stalą aptaškiau blush2.gif Tai jau kitą penktadienį pakartosiu tyrimą, ir tikiuosi bus viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2006 04 13, 11:04)
Agut, būtinai kreipkis pas endokrinologą, o Kaune geriausias tai kazanavičius, super gydytojas, apie jį merginos prie skydliaukės temelės rašė.

Man tai atvirkščiai, aš galiu valgyti tonomis, o svoris stabilus, na max plius 2 kg, kurius numesti galiu per porą dienų, nes super pagreitinta apykaita, tai dabar sveriu tiek pat kiek ir 18 metų, 57 kg, nors labai norėčiau šiek tiek daugiau, bet niekaip, nei  Cl, ar diufastonas, niekas manęs neveikia biggrin.gif



Šarūniuke, pas mane lygiai tokia pati situacija kaip ir pas tave (turiu omeny dėl svorio blink.gif )
Atsakyti
FSH - 6,25
LH - 6,70

Tai čia gerai? g.gif
Atsakyti
FSH:
· folikulinė ciklo fazė 3 - 12 IU/l
· ciklo vidurys 5 - 35 IU/l
· lutealinė fazė 2 - 10 IU/l
· postmėnopauzė 37 - 125 IU/l

LH:
moterys:
folikulinė ciklo fazė 1,6 – 10,2 IU/l
ciklo vidurys 7,4 – 65 IU/l
lutealinė fazė 0,9 – 14 IU/l
postmenopauzė 10 – 42 IU/l
nėštumas < 1,1 IU/l
Atsakyti