Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel 2012 (3)

Teskime diskusijas biggrin.gif
Atsakyti
Kiekvieną dieną tikrinu email po n kartų, bet kaip nėr taip nėr iš PLC laiško apie DS formą..
Atsakyti
QUOTE(Edmitto @ 2012 04 02, 20:26)
Kiekvieną dieną tikrinu email po n kartų, bet kaip nėr taip nėr iš PLC laiško apie DS formą..



Same.. Dar siandien kaip tik rasiau darbdaviui, tai sake buvo susisieke, viska pranese agenturai. Jauciu reikes eit i PLC aiskintis
Atsakyti
tai jus gal neuzsiregistravot tame puslapyje (jeigu intrax)
Atsakyti
QUOTE(Manche @ 2012 04 02, 21:46)
Same.. Dar siandien kaip tik rasiau darbdaviui, tai sake buvo susisieke, viska pranese agenturai. Jauciu reikes eit i PLC aiskintis


Man tą patį darbdavys jau sakė prieš 3 savaites, kad su juom susisiekė ir teiravosi papildomos informacijos. PLC tyli, nežinau, gal reikia jiems parašyt, pasiteiraut kaip čia kas..
Atsakyti
QUOTE(Edmitto @ 2012 04 02, 22:30)
Man tą patį darbdavys jau sakė prieš  3 savaites, kad su juom susisiekė ir teiravosi papildomos informacijos. PLC tyli, nežinau, gal reikia jiems parašyt, pasiteiraut kaip čia kas..

atsakymas aiskus jau, parasys, kad laukia. jei jau uzsiregistravai intrax compass puslapyje, tai ds kazkur po 2-3 savaiciu ateina. ir kiek is plc supratau, tai intrax nesiuntineja kaskart gave ds po viena, o siuncia kruvomis kazkuria savaites diena.
Atsakyti
QUOTE(laimuxx @ 2012 04 02, 23:15)
atsakymas aiskus jau, parasys, kad laukia. jei jau uzsiregistravai intrax compass puslapyje, tai ds kazkur po 2-3 savaiciu ateina. ir kiek is plc supratau, tai intrax nesiuntineja kaskart gave ds po viena, o siuncia kruvomis kazkuria savaites diena.

Aš ICEO, ne Intrax smile.gif
Atsakyti
Antroje temoje, kur kazkas rase apie semestrus, ju vidurkius ir pan... Tai cia kada tokiu doku reikalauja? blush2.gif Man ne puse zodziu niekas apie tai neuzsimine ir niekas neprase, kaip ir anglu kalbos patvirtinimu/lygiu... g.gif Ar as kazka maisau? Apsvieskit, mane, prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nastep @ 2012 04 02, 23:29)
Antroje temoje, kur kazkas rase apie semestrus, ju vidurkius ir pan... Tai cia kada tokiu doku reikalauja?  blush2.gif  Man ne puse zodziu niekas apie tai neuzsimine ir niekas neprase, kaip ir anglu kalbos patvirtinimu/lygiu... g.gif  Ar as kazka maisau? Apsvieskit, mane, prasau 4u.gif

Akademinės pažymos reikia (pažymiai, vidurkiai ir pan) kai jau gauni DS formą ir pildai DS160 vizai. Tų dokumentų reikia einant į ambasadą.
Atsakyti
Šiaip ambasadoje net neprašo tų popierių. smile.gif O dėl social cardo.. Mokesčių mums nereikės susigrąžinti, nes be tos kortelės negalėjom mokėti jų. smile.gif Man svarbiausia yra tai, ar nebus problemų vėl vykstant į JAV dirbti. Juk nesinorėtų nuskrįsti ir iškart grįžti atgal. biggrin.gif
Atsakyti
Prisėdau rašyti laišką PLC kodėl neatsiunčia man tos formos taip ilgai ir kaip tik į mail pareina patvirtinimas, kad jau gavo ją. Na žino jie kada kantrybė baigias. Pralinksmino tikrai labai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tagatis @ 2012 04 03, 08:39)
Šiaip ambasadoje net neprašo tų popierių. smile.gif O dėl social cardo.. Mokesčių mums nereikės susigrąžinti, nes be tos kortelės negalėjom mokėti jų. smile.gif Man svarbiausia yra tai, ar nebus problemų vėl vykstant į JAV dirbti. Juk nesinorėtų nuskrįsti ir iškart grįžti atgal. biggrin.gif


Jau pildant anketą vizai reikia įvesti SSN, jei anskčiau esi dalyvavęs W&T. g.gif
Atsakyti