Įkraunama...
Įkraunama...

Stalo žaidimas SuDoku

Sveikos,

Ilgai ieškojau šito žaidimo....Pagaliau radau!!! Begalo įdomus. Žaisti gali manau tiek vaikai nuo kokių 10 metų, tiek tėveliai...arba visi kartu smile.gif
Rekomenduoju!
Atsakyti
drinks_cheers.gif sutinku šis žaidimas geras thumbup.gif Aš tai jį www.klase.lt žaidžiu. Bet mačiau, kad Toys Market'e yra pirkti.
Atsakyti
mano mama užsikabliavus su šituo žaidimu doh.gif , reiks nupirkt dovanų ir tegu žaidžia močiutė biggrin.gif
Atsakyti
tai PAVOJINGAS zaidimas!!! as kai inikau, tai palesit negaliu, kaip maras koks.
pas mus jau ir kompiuteriukus po 12 euru parduoda su SuDoKu.
laikom nykstuku namelyje,kad per ilgai nezaistumem....oi nesakykit, kaip kojos nutirpsta ant puodo uzsisedejus!
Atsakyti
QUOTE(lil @ 2006 04 13, 14:16)
tai PAVOJINGAS zaidimas!!! as kai inikau, tai palesit negaliu, kaip maras koks.
pas mus jau ir kompiuteriukus po 12 euru parduoda su SuDoKu.
laikom nykstuku namelyje,kad per ilgai nezaistumem....oi nesakykit, kaip kojos nutirpsta ant puodo uzsisedejus!

Aš rudenį buvau 'užsikabliavusi' doh.gif
Anglijoje net SuDoku sprendimo čempionatai rengiami, o prieš keletą mėnesių Italijoje berods buvo pirmasis pasaulio SuDoku čempionatas.
Turiu keturias Times "SuDoku" knygutes, bet įpusėjus antrą manija praėjo. O pradžioje tai nė dienos be SuDoku nebūdavo, net autobuse važiuodama spręsdavau doh.gif
Vėliau užėjo SuDoku variacijos Killer (kur vietoj skaičių yra sumos) manija, bet dabar jau senokai sprendžiau, nes principas aiškus, o laiko gaila. Taigi nors ir pavojinga manija, bet išgyti galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2006 04 13, 16:16)
Aš rudenį buvau 'užsikabliavusi' doh.gif
Anglijoje net SuDoku sprendimo čempionatai rengiami, o prieš keletą mėnesių Italijoje berods buvo pirmasis pasaulio SuDoku čempionatas.
Turiu keturias Times "SuDoku" knygutes, bet įpusėjus antrą manija praėjo. O pradžioje tai nė dienos be SuDoku nebūdavo, net autobuse važiuodama spręsdavau doh.gif
Vėliau užėjo SuDoku variacijos Killer (kur vietoj skaičių yra sumos) manija, bet dabar jau senokai sprendžiau, nes principas aiškus, o laiko gaila. Taigi nors ir pavojinga manija, bet išgyti galima ax.gif

as 2 metus sirgau japonisku kryziazodizu manija (gaunas paveiksliukai)
sudoku knygeliu specialai nepreku- kad neuzsikalbliuot, laiko ne marios juk, as geriau prei interneto paplepu ax.gif
Atsakyti
is pradziu spresdavau internete, bet kai pamaciau RuDuDu parduotuveje....tai net sirdele apsalo...Visai kitas reikalas! Ir akys nesigadina ir daug geriau, nei internete. Bijau, kad vyras nureketuos is manes ji smile.gif Pritariu, kad Sudoku VEZA!!!
Atsakyti
aš ir jau geras pusmetis pasidariau Sudoku manjakė doh.gif
nu bet nežinojau, kad yra ir stalo žaidimas blush2.gif kol kas pirkau tik žurnaliukus su šiuo galvosūkių, bet dabar ir aš užsimaniau žaidimą įsigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2006 04 14, 09:44)
o kiek kainuoja biggrin.gif nes aš irgi noriu, o gal galit duot nuorodas internete?


Mane irgi sudomino. Radau internete lietuviskai apie si zaidima, kazkoks forumas netgi veikia ir netgi galima parsisiusti i mobiluji telefona. Adresas www.Su-Doku.lt
Atsakyti
http://www.websudoku.com/


4 lygiai ir milijonai variantų smile.gif

atsispausdinti galima ir kelioneje ar kitur spręst
Atsakyti
merginos, ar galite kuri nors paaiskint daugmaz taisykles sudoku sprendimo. Man viena pazystama aiskino, kad reikia ziuret vertikalias ir horizontalias linijas stovincio skaiciaus ir tada ziuret ar yra skaiciai ar ner ir taip atmetinet... blink.gif Ar yra nors kiek tiesos tame aiskinime? g.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2006 04 23, 22:02)
merginos, ar galite kuri nors paaiskint daugmaz taisykles sudoku sprendimo. Man viena pazystama aiskino, kad reikia ziuret vertikalias ir horizontalias linijas stovincio skaiciaus ir tada ziuret ar yra skaiciai ar ner ir taip atmetinet... blink.gif Ar yra nors kiek tiesos tame aiskinime? g.gif

Sudoku sudaro 9x9 kvadratėliai. Kiekvienoje eilutėje, kiekviename stulpelyje ir kiekviename iš devynių 3x3 kvadratų (paprastai apibrėžtų storesniu rėmeliu) turi būti visi skaičiai nuo 1 iki 9.
Sprendimo būdus lietuviškas kryžiažodžių žurnalas vadina "raikymu" ir "pjaustymu kubeliais". Nusipirk kokį SuDoku žurnaliuką, ten plačiau aprašyta, kaip spręsti. Nors man tai pakako žinoti pagrindines taisykles, sprendimo būdus kiekvienas pats atranda 4u.gif
Atsakyti