Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos-36

"Nulijo,nusnigo,nupūtė dieną kaip blogą

žinią.O pavasaris eina,skuba su jūsų

kančia ir meile į mūsų ilgesį ir

viltį.Sako,kančia taurina,apvalo sielą.Va ir išaušim visi,tokie gražūs,kartu su pavasariu...."


iš knygos "Laiškai (iš) gyvenimo"



user posted image



sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 04 balandžio 2012 - 18:12
Namai namučiai 4u.gif
Ačiū, Sveta
Atsakyti
Aciu visoms palaikiusioms ir padrasinusioms mano drauge naujokele jusu temoje- EMILLY 4u.gif Ji dabar negali jums padekoti, bet stipriai ir su sypsena atlaike pirmaja chemoterapijos diena, be salutinio poveikio, tikiu, kad visos bus tokios lengvos smile.gif
Be galo dekoju SVETAI, kuri man labai daug padejo 4u.gif Aciu, kad skyrei man savo brangu laika 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir uz naujus mielus namucius ir prasmingus zodzius, sveikatos ir stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fotoreno: 04 balandžio 2012 - 22:07
SVETA, už naują temą tau aciuks.gif Gražūs žodžiai...

FOTORENO, perduok emilly padrąsinimą ir apkabinimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 05 balandžio 2012 - 08:54
SVETA ačiū už naują temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 04 05, 08:54)


FOTORENO, perduok emilly padrąsinimą ir apkabinimą  mirksiukas.gif


Butinai, jai to labai reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fotoreno @ 2012 04 05, 10:16)
Butinai, jai to labai reikia 4u.gif

Geros zinios is Emilly, daugiau niekur nepaplites, siandien dare tomografija drinks_cheers.gif Rytoj vaziuoja namo is ligonines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fotoreno @ 2012 04 05, 17:15)
Geros zinios is Emilly, daugiau niekur nepaplites, siandien dare tomografija drinks_cheers.gif Rytoj vaziuoja namo is ligonines thumbup.gif



thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fotoreno @ 2012 04 05, 18:15)
Geros zinios is Emilly, daugiau niekur nepaplites, siandien dare tomografija drinks_cheers.gif Rytoj vaziuoja namo is ligonines thumbup.gif

kokia gera naujena thumbup.gif tikiuosi rytoj-poryt ji cia parasys,gal jau truputi ramiau jai pasidare?
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 04 05, 18:36)
kokia gera naujena thumbup.gif tikiuosi rytoj-poryt ji cia parasys,gal jau truputi ramiau jai pasidare?

Aisku, sako, kad sveika drinks_cheers.gif Ryt vaziuos namo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaitės su trigubai neigiamais, matėt šį straipsnį http://www.ctv.ca/CT...r-study-120404/ Jei kas nesupranta angliškai, trumpai pasakysiu, kad jame rašo, kad Kanados mokslininkai iššifravo šios rūšies vėžio genetinį kodą ir, kad tai palengvins gydytojams surasti ir pritaikyti efektyvesnį gydymą. Tik neaišku kiek laiko užtruks kol jie išras tą gydymą ir kada jį pradės naudoti Lietuvoje, bet vistiek man smagu girdeti, kad ir trigubai neigiamiems atvejams ateityje bus didesnės gydymo galimybės.
Mano mamai leukocitai nukrito iki 2,8. Trečiadienį 2 lašinmas. Bandysim pasikelt liaudiškom priemonėm. Kiti tyrimai normos ribose.
Sakykite, o su tokiais skaičiais jai gali atikelti lašinimo dieną?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kershyte: 06 balandžio 2012 - 12:04
QUOTE(kershyte @ 2012 04 06, 13:03)

Mano mamai leukocitai nukrito iki 2,8. Trečiadienį 2 lašinmas. Bandysim pasikelt liaudiškom priemonėm. Kiti tyrimai normos ribose.
Sakykite, o su tokiais skaičiais jai gali atikelti lašinimo dieną?


Sveika,

Šiaip tai kilimas kraujo prasideda maždaug po dviejų sav, tai jums turėtų pradėti kilti leukocitai.
Dar būtinai į neutrofilus atkreipkit dėmesį. Jei normoje - lašins.
Atsakyti