Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai III

user posted image


SENA TEMA II

keletas pamokėlių iš interneto
turkiškas žgutas
paprastasis žgutas
paprastasis žgutas

storuliukas žgutas

žgutų schemos
žgutų kūrimo programėlė
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 04 05, 15:28)
Nu nižianau tadu, motin unsure.gif Tempkis parduotuvėn ir derint bandyk vietoj g.gif

nu motin, nu ką tu kalbi. Kokion parduotuvėn mano kaimi? jie net biserio neturi, kur jau ten pasirinksi akmenų. Siūlų net negaunu. doh.gif

beje, J@lanta, labai gražus žgutas. Tavo darbas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dera1: 05 balandžio 2012 - 15:33
QUOTE(dera1 @ 2012 04 05, 15:32)
nu motin, nu ką tu kalbi. Kokion parduotuvėn mano kaimi? jie net biserio neturi, kur jau ten pasirinksi akmenų. Siūlų net negaunu.  doh.gif

Neimedžinu, ko ten pas tave yra biggrin.gif Tiksliau, iki kokio lygio nėra lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 04 05, 15:33)
Neimedžinu, ko ten pas tave yra biggrin.gif Tiksliau, iki kokio lygio nėra lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

net nežinau su kuo palygint žinok. lotuliukas.gif atvažiuosi, per pardes pereisi, ir viską suprasi. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2012 04 05, 15:34)
net nežinau su kuo palygint žinok.  lotuliukas.gif atvažiuosi, per pardes pereisi, ir viską suprasi.  lotuliukas.gif

Ale, iš to smalsumo, į dienos planą tikrai bus įtrauktas apsilankymas parduotuvėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2012 04 05, 16:27)
žalių negavau.
turėjau tik vyšninius, mėlynus ir violetinius. Nunėriau jau, tik pabaigt reikia. Ir su vyšniniais užstrigau.
koralas visiškai nea. Bandžiau pridėt.  schmoll.gif stiklo tokio irgi nerandu kolkas.

bet gi būna koralo tokio rožinio - nebandei to ?
stiklinukai - gal tiktų čekiškas fire polich? mastau.gif
svarovskis koks, juk pilna atsaplvių, gal atiderint eitų

QUOTE(dera1 @ 2012 04 05, 16:20)
tikras kaimas.  schmoll.gif

prieš kelias dienas su drauge kalbėjom ( ji gamina papuošaliukus ir iš to gyvena, na aš taip labiau mėgėjiškai ) - va kaip gerai kad vilnietės, viens du ko prireikė - nuvažiavau nusipirkau, tik ji gyvena kitam miesto gale nei aš, tai sako kartais kol išsiruoši. O va tau sako - iš vis gerai - nusileidi gatve - ir senamiestis, parduotuvių pilna kuriose pirkti ( na Vilniuje jos genėtinai viena šalia kitos išsidėsčiusios, vo ne visos krūvoj, na bent jau tos kuriose mes apsiprekiname, nors žinoma dauguma vis tik perkam ebay, nes ir pigiau ir daugiau pasiūlos).
Tai va o gyvenčiau pvz tarkim sodyboje kuri už Biržų ( nes b vis užsimena - o gal kelkimės gyventi ), tai pravalas būtų visiškas, reikia ko staigai - nėr kur pirkti mastau.gif


sorry už offtopick'ą 4u.gif


bandau registruotis į čekų psl, paveizėti biserio kainų, nes jei neveža iris spalvų - kiba teks siųstis
Papildyta:
QUOTE(dera1 @ 2012 04 05, 16:32)
beje, J@lanta, labai gražus žgutas. Tavo darbas?

norėčiau ax.gif bet tik storą įkandau nerti, toks dar nepasiduoda, šį googlas man davė
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2012 04 05, 15:40)
bandau registruotis į čekų psl, paveizėti biserio kainų, nes jei neveža iris spalvų - kiba teks siųstis

jei siųsies, gal priimsi į draugiją? pati apie tai galvojau, tik kai užsienio kalbų jokių nežinau, tai taip ir nieko nedariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dera1: 05 balandžio 2012 - 15:46
QUOTE(dera1 @ 2012 04 05, 16:45)
jei siųsies, gal priimsi į draugiją? pati apie tai galvojau, tik kai užsienio kalbų jokių nežinau, tai taip ir nieko nedariau.

jei siųsiuos - tai parašysiu mirksiukas.gif
na nesuprantu tų czechbeads.com - norint pas juos pirkti - minimum užsakymas 250$, tas ok, pririnksiu.

bet va sąlyga - reik būti " In order to obtain an access, you must have a licensed business", na koks skirtumas, negi aš negaliu siųstis kaip privatus asmuo, gal aš namie noriu sienas jų biseriu išsiklijuoti, tai man daug jo reik biggrin.gif

einu toliau googlinti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 05 balandžio 2012 - 15:51
QUOTE(J@lanta @ 2012 04 05, 15:50)


o tavo draugė patento neturi? galima būtų jos vardu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2012 04 05, 16:52)
o tavo draugė patento neturi? galima būtų jos vardu.  ax.gif

ne ji neturi verslo liudijimo, aš turiu IVP cool.gif
na reiks vistiek bandyti registruotis - žiūrėti, kokią reik jiems ten tą info pateikti, kad esu normalus licensed business'menas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2012 04 05, 15:56)
ne ji neturi verslo liudijimo, aš turiu IVP  cool.gif
na reiks vistiek bandyti registruotis - žiūrėti, kokią reik jiems ten tą info pateikti, kad esu normalus  licensed business'menas  biggrin.gif

kogero leidimo numerį. girdėjau kad kitose pardėse to užtenka. biggrin.gif lauksim gerų žinių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2012 04 05, 15:50)
jei siųsiuos - tai parašysiu  mirksiukas.gif
na nesuprantu tų czechbeads.com - norint pas juos pirkti  - minimum užsakymas 250$, tas ok, pririnksiu.

cool.gif

Įlindau aš į tą puslapiuką TOHO biserio pasižiūrėt, toks pasirinkimas... seilė ir nutįso..... esu neužsiregistravus, tai kainų nerodo, bet kai kainas sužinosiu, gal praeis noras pirkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lukasta: 05 balandžio 2012 - 20:05