Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus


user posted image


Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, ir figūrėles, ir gėlytes, ir papuoštus tortus, pyragus ir kitus saldėsius, noriu pabrėžti - papuoštus, manau, paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodėl gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, cukrinė masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, kad būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojamės ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus.

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais.


1-82 tema
83 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elentari: 05 balandžio 2012 - 15:29
Sveikos.
Aš be torto įsiveržiu į naują temą, bet noriu pasidalinti savo patirtimi tirpinant šokoladą. Gal dar kam pravers.
Kai sudedu į indelį viską iš karto t.y. šokoladas, šaltas pienas ar grietinėlė - viskas gaunasi gerai, o kai pabandžiau jau į pakaitintą šokoladą dar įpilti šalto pieno - gavau visišką nesamonę.
Bandymų būdu gauta išvada - šokoladas nemėgsta staigių temperatūros pokyčių.
Atsakyti
Adrija , noreciau paklausti del vieno is jusu tortu. Praejusios temutes pabaigoje buvo idetas jusu tortukas panelei Austejai su drugeliais ant vieluciu. Noreciau paklausti, kaip jus itvirtinate tas vielutes i tortuka kad jos neisgriutu ir stovetu stacios ?
Aciu uz pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 05 balandžio 2012 - 15:32
QUOTE(dailele @ 2012 04 05, 15:27)
Sveikos.
Aš be torto įsiveržiu į naują temą, bet noriu pasidalinti savo patirtimi tirpinant šokoladą. Gal dar kam pravers.
Kai sudedu į indelį viską iš karto t.y. šokoladas, šaltas pienas ar grietinėlė - viskas gaunasi gerai, o kai pabandžiau jau į pakaitintą šokoladą dar įpilti šalto pieno - gavau visišką nesamonę.
Bandymų būdu gauta išvada - šokoladas nemėgsta staigių temperatūros pokyčių.

Supratau, įsidėmėsiu ir tai mirksiukas.gif O aš jau apkaltinau šokoladą hihihi.gif
Atsakyti
Aš šokoladą kaitinu ant garų vonelės. Man viskas visada gaunasi puikiai, ir nesvarbu, ar viską sudedu kartu, ar į jau patirpusį šokoladą dedu likusius ingredientus, ar vieną šokoladą tirpinu. Tiesiog maišau ir viskas puikiausiai gaunasi.

Pora kuklių tortukų temai pradėti smile.gif

user posted image
Bananinis, šokolado glaistas, braškės, vynuogės.


user posted image
Puošta beze, bananinis tortas.
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 04 05, 15:31)
Adrija , noreciau  paklausti del vieno is jusu tortu. Praejusios temutes pabaigoje buvo idetas jusu tortukas panelei Austejai su drugeliais ant vieluciu. Noreciau paklausti, kaip jus itvirtinate tas vielutes i tortuka kad jos neisgriutu ir stovetu stacios ?
Aciu uz  pagalba  4u.gif  4u.gif


Įkišu iki torto apačios , kartais reikia kelių vielučių , tiems storiems drugeliams .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pasaka , kuri šiandien iškeliavo labai toli .... jis mano širdeliai heart.gif .

"Vienuolių napoleonas "

user posted image

user posted image.....user posted image
Atsakyti
[quote=@adrij@,2012 04 05, 18:41]
Įkišu iki torto apačios , kartais reikia kelių vielučių , tiems storiems drugeliams .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pasaka , kuri šiandien iškeliavo labai toli .... jis mano širdeliai heart.gif .

Eik tu sau @drij@ tikrai galima akis issinarint bigsmile.gif Jau maniau kad ner kur jau jum tobulet, o klydau blink.gif kiekviena jusu tortuka tyrineju ir vis kyla klausimai kaip tas, anas, kitas padarytas bigsmile.gif kaip pavyzdziui dabar tas kalnas.Cia taip imat ir is vieno lapo mases uzdengiat ir priglostot ? blink.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
senai jau pas jus rodziausi, visu tortukai nuostabus bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
O labiausiai patiko DIDELIS saldainis ir KEKSAS wub.gif wub.gif wub.gif tik niko neatsimenu blush2.gif


O cia mano, zinoma nelabai man isejo, bet koks yra toks yra
JUODAS MISKAS 4,300gr.
dviems vaikams iskart ( macvino gerbejams) , mergytei 2 ir berniukui 5metuku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 05 balandžio 2012 - 16:09
Aciu uz atsakyma, bandysiu ka nors sumeistrauti ax.gif ax.gif tik va del veluciu: as ju turiu kur gelytems tinka daryti, turiu ir tos spec. juosteles. Tai siuo atveju ar reikia ta juostele apvynioti visa vielute, net ir ta dali, kuri bus smeigiama i tortuka?

Manau ne viena tukstanti kartu girdejote kokie nuostabus jusu tortai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niukse @ 2012 04 05, 16:01)





  kaip pavyzdziui dabar tas kalnas.Cia taip imat ir is vieno lapo mases uzdengiat ir priglostot ? blink.gif


Taip iš vieno , uždedu ir priglostau . biggrin.gif

QUOTE(etoile @ 2012 04 05, 16:04)
Aciu uz atsakyma, bandysiu ka nors sumeistrauti  ax.gif  ax.gif  tik va del veluciu: as ju turiu kur gelytems tinka daryti, turiu ir tos spec. juosteles. Tai siuo atveju ar reikia ta juostele apvynioti visa vielute, net ir ta dali, kuri bus smeigiama i tortuka?




Jei jos žalios , kam dar vynioti , nebent , kad standžiau būtų , mano sidabro arba aukso vielutės .

Ačiū abiejoms 4u.gif .

" Medutis "

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 05 balandžio 2012 - 16:24
@drija,erikiuxxx ir kieno ten tas didelis keksas buvo biggrin.gif grazus tortukai smile.gif
Atsakyti
As kaip tik ieskojau ideju tortui su minnie mouse...va idejos eme ir atejo pacios wink.gif nuostabu !
Mergaites gelbekit : sumaniau paeksperimentuoti ir dariau agu0nos gelyciu cukrine mase. Nu ir ka....susimoviau....visu pirma begalo limpa doh.gif doh.gif doh.gif tokia tasi tasi man si mase...sumasciau iminkyti daugiau cukraus pudros....tai dabar man ta mase dziusta zaibisku greiciu....vos tik iskocioju, noriu paploninti ar paraityti lapelius o jos pavirsius jau trukineja...skilineja....
Ar imanoma kaip nors iveikti si senstancios odos efekta..... ????? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti