Įkraunama...
Įkraunama...

Kada jauniesiems įteikti dovaną ir gėles?

vestuvese buvau pries simta metu turbut, rolleyes.gif na gal biski maziau praejo jau. Reik patarimo.
Situacija tokia, isteka mano pussesere, visi sveciai pakviesti 12 val i baznycia, po to i gamta, po to i zaksa, po to i restorana. na lyg ir aisku, bet kada reik dovanot geles ir donava? blink.gif turbut baznycioje? bet kur des, aisku ne mano reikalas, bet per mano vestuves mum irgi va taip padovanojo, po to mes viska sukrovem i masina, o kai iki vazu nuvaziavom vakare teko viska ismest, gaila labai buvo, tokios grazios geles, bet nuvyto sad.gif

pasimetusi esu visai unsure.gif
Atsakyti
nu nežinau, prie bažnyčios, zakso turėtų sveikint tie, kurie tik atėjo pasmalsaus, ten pasveikint, o kviestiniams svečiams kitaip, pas mus restorane buvo duotas ženklas ir visi eilute sustoję nešė gėles, dovanas rolleyes.gif , arba kitų svečių paklausit, kaip jie darė, gal prieš vestuves pasveikint ar pan.,, gal kas dar patars?
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 07 08, 10:31)
nu nežinau, prie bažnyčios, zakso turėtų sveikint tie, kurie tik atėjo pasmalsaus, ten pasveikint, o kviestiniams svečiams kitaip, pas mus restorane buvo duotas ženklas ir visi eilute sustoję nešė gėles, dovanas  rolleyes.gif , arba kitų svečių paklausit, kaip jie darė, gal prieš vestuves pasveikint ar pan.,, gal kas dar patars?

Nu mes kai ėjom, tai sveikinom po bažnyčios - iškart po santuokos, o vakare į restoraną jau važiavom be jokių gėlių ir dovanų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kite: 08 liepos 2004 - 10:34
Teisingai rašo lengvutė, prie bažnyčios ar santuokų rūmų sveikina tie, kurie nedalyvauja vestuvėse, o tik ateina pasveikinti. Pakviesti svečiai sveikina nuvykę į šventimo vietą wink.gif
Dar vakar viena iš viešnių manęs teiravosi kada sveikinti, aš prašiau, kad visi kviestiniai sveikintų ten, kur švęsime thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhe: 08 liepos 2004 - 10:36
chebryt, tai kad visus sviecius pakviete visur dalyvauti blink.gif ka daryt?
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 07 08, 11:03)
chebryt, tai kad visus sviecius pakviete visur dalyvauti blink.gif ka daryt?

Pirk didesne dovana ir kuklia puokste, kuria gelininkes gali ipakuoti i toki indeli vandens pripilta, tai tada nereiks sukt galvos kada dovanoti wink.gif
Atsakyti
Tik nepirkit dovanų, duokit vokelį geriau tikrai nesugalvosi.
Man baisu, kai vieni svečiai užsispyrę klausinėja ko reikia, o mums nieko nereikia, mes viską turim. Mums pinigų reikia doh.gif
Atsakyti
Musu tuoktuves baznycioje bus 12 val., po to fotografuosimes, po to i gamta ir galiausiai svente. Sveciai mus sveikins toje vietoje, kur bus visas veiksmas. Visi ta jau zino. As asmeniskai nenoreciau, kad prie baznycios visi pultu sveikinti, sakyti kalbas, teikti geles ir vokelius, viskas yra savas laikas.
Atsakyti
Sesyte o visas veiksmas vyks po visko? ta prasme svieciai kvieciami tik i pobuvi?
jauciu reiks pasinaudoti springlet paratimu, kad pukste kaip nors i vandeni pamerkta butu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Sinuhe @ 2004 07 08, 10:36)
Teisingai rašo lengvutė, prie bažnyčios ar santuokų rūmų sveikina tie, kurie nedalyvauja vestuvėse, o tik ateina pasveikinti. Pakviesti svečiai sveikina nuvykę į šventimo vietą wink.gif
Dar vakar viena iš viešnių manęs teiravosi kada sveikinti, aš prašiau, kad visi kviestiniai sveikintų ten, kur švęsime thumbup.gif

Nebūtinai, viskas priklauso nuo jaunųjų noro. Mus kai kvietė į vestuves, tai aiškiai parašė, kad laukia mūsų bažnyčioje, o pobūvis vakare restorane. Tai ir supratome, kad sveikinimai iškart po ceremonijos. Ir bažnyčioje buvo ir visi žmonės, kurie buvo pakviesti vakare į restoraną, ir visi su gėlėmis ir dovanomis.
Į restoraną nei vienas neatėjo nei su gėlėmis nei su dovanomis. Taip buvo jaunųjų sumanyta.
Jei tau neaišku, tai paklausk tiesiai šviesiai, kada jauniejį pageidautų, kad juos sveikintų rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galit man paaiskinti viena dalyka, dar ne karto neteko buti vestuvese, tai net nezinau kaip daryti. Kai einama i ceremonija baznycioje, tai jau reikia eiti pasipuosus? unsure.gif Kaip i vakarine dali? Ar kaip? Ar tiesiog ka nors paprasto, o veliau grizti namo ir persirengi vakarinei daliai? Visai susipainiojau. blink.gif
Atsakyti
QUOTE (ariete @ 2004 07 14, 22:04)
Gal galit man paaiskinti viena dalyka, dar ne karto neteko buti vestuvese, tai net nezinau kaip daryti. Kai einama i ceremonija baznycioje, tai jau reikia eiti pasipuosus? unsure.gif Kaip i vakarine dali? Ar kaip? Ar tiesiog ka nors paprasto, o veliau grizti namo ir persirengi vakarinei daliai? Visai susipainiojau. blink.gif

Paprastai einama jau pasipuosus (na, neteko matyti ar girdeti, kad butu kitaip smile.gif )
Bet cia daug kas priklauso nuo to, ar esi pakviesta i vakarine dali ir nuo to, kiek bus laiko po baznycios ir kas bus veikiama
O geriausiai i ta klausima patys jaunieji atsakytu smile.gif
Atsakyti