Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

sveikos mielosios, vis ieškau konkrečios temos, tačiau neradau g.gif kas studijavote accounting ar bookkeeping, kur studinote, kokiu budu, ir ar baigus radote darbus?per kiek laiko radote?o kaip su patirtim?reikejo?kur ja "radote"? dar lausimas, per keik laiko išsilaikėte II levelį (čia kurios kursus ėmė)?O GAL NĖ NEVERTA IMTI accounting kursų jei nedorbu šioje srityje..?prašau, apšvieskite mane, nes jau senai depresuoju netobulėdama, o lt doplomas čia manau daug metų vartysis, tad reikia keisti kažką
Atsakyti
baigiau AAT pries keleta metu. Dabar 'kremtu' ACCA. sunku ir viskas labai letai einasi. studijas radau internete acca.com. ten ir ieskai tau artimiausio universiteto. as mokausi namuose Distance learning, nes darboviete apmoka tik pigiausia varianta. o darba susiradau dar pries pradedant studijuot. pasiseke tada. palinkesiu sekmes.. sausas diplomas be patirties ne daug duos, nebent pazistami ar pan.. mirksiukas.gif
p.s. kuriam kraste apsistojus esi?
Atsakyti
Laba,

Baigiau pernai AAT level 1. Toliau nestojau, nes ir taip sunkus metai buvo. Darbo realiai pradejau ieskotis pries pora men. Dar nei vieno interviu neturejau sad.gif... Atraso nemazai, bet .. Zodziu kai patirties neturi sunku, bet realiai eiciau ir nemokamai padirbti, kad tik igauciau patirties, bet vistiek neidomi esu schmoll.gif
Atsakyti
as easu midlande, nottinghame 4u.gif , mastau imti ar ne ta acocunting 2 leveli is http://www.premiertraining.co.uk/ ten visai patiko kiek rasiausi su vadove, greitai gavau atsakymus, netgi ta pacia diena, be to jei teisingai supratau, man pageidaujant gali duoti lietuve tutore (bent jau taip supratau).patys kursai 600 kazkur su sages programa, knygom, pratybom online ir pan, bet +admin mokestis apie 130, dar papildomai, 5 egzai po plius minus 40 svaru (instituto puslapi kainos tos pacios egzu), grubiai apie 1000 svaru.tik vat idomu ar buvo tokiu mamyciu, kurios kursus panasius baigusios rado darba?ar padejo tie AAT kursai..?beje radau nebloga puslapiuka, kas mastot, cia pgl kainas ir visa kita acocunting ir bookkeeping kaip suprantu http://www.bookkeepe...stance_learning noriu kaka mokintis, bet neakivazdziai, nes visgi ne viena esu, o univiere kainos... blink.gif cia egzus laikyti tai netoli reiktu, problemu kaip ir nebutu, pinigai but sumoketi, ka, tektu mokintis.prisesti net reikia man.kitaip smegenys atbuks.ir visgi viliuosi kad isaus tokia diena kad bent lengvesni darba dirbt pastovus, o ne lygiai su vyrais dirbt..kita druage kalbejo kad koledze yra pasibaigus su grozio procedurom koledza (masazai, manikiurai, nagu priauginimai, antakiai ir kt., ir jai kainavo tas malonumas 2 metai berods 1000 svaru, bet tike kad diplomas guli stalciuj, o dirba valytoja ir uz mane 3k daugiau uzdira lotuliukas.gif ) patarkit mielosios, kad daryt
Atsakyti
p.s. vat cia tie kursai http://premiertraini...udy_Course.html
Atsakyti
Esu dirbusi Accounting Assistant 8 menesius, mane prieme be jokiu diplomu ir tik su patirtim fabrike, mat Londone gyvenau tik beveik metus tada biggrin.gif Pasiseke kaip sakant, nes alga buvo maza, todel daug ko ismoke - abi puses islosem mirksiukas.gif Siaip is savo kolegiu esu girdejusi, kad labiausiai vertinamas yra ACCA, tad geriau investuoti daugiau, bet iskart sita pasibaigt, bus lengviau darbuka gaut. Plius gal kur volunteer pabandykit padirbt bent 3 menesius part-time - bus patirtis 4u.gif
Ir nepamirskit, geras CV reiskia ne maziau nei jusu diplomas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o tai pries acca nereikia jokiu kursu..?va taip tiesiai ir eini..?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 04 07, 19:14)
Esu dirbusi Accounting Assistant 8 menesius, mane prieme be jokiu diplomu ir tik su patirtim fabrike, mat Londone gyvenau tik beveik metus tada biggrin.gif Pasiseke kaip sakant, nes alga buvo maza, todel daug ko ismoke - abi puses islosem mirksiukas.gif Siaip is savo kolegiu esu girdejusi, kad labiausiai vertinamas yra ACCA, tad geriau investuoti daugiau, bet iskart sita pasibaigt, bus lengviau darbuka gaut. Plius gal kur volunteer pabandykit padirbt bent 3 menesius part-time - bus patirtis 4u.gif
Ir nepamirskit, geras CV reiskia ne maziau nei jusu diplomas 4u.gif  4u.gif  4u.gif

tai pirmiausia ir yra AAT level 2, 3 ir 4. tada jau laikais egzaminus ACCA. siuo metu studijuoju su Open University level 2 AAT.
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2012 04 07, 21:40)
o tai pries acca nereikia jokiu kursu..?va taip tiesiai ir eini..?


Priklausomai, kokia patirty turit ir ka studijavot pries tai. Siaip labai subjektyvus dalykas ir ne visiems reikia nuo AAT pradet, bet priklauso nuo to, ka jau turite 4u.gif
Stai paprasciausias pavyzdys:

You have Your starting point
No previous qualifications - You should complete the final level of the AAT or FIA qualification first and then move on to your ACCA accounting qualification
Two A-Levels and three GCSEs in five separate subjects - including English and Maths Knowledge module
A non-relevant degree/NVQ/Other - Knowledge module
AAT Qualified - Skills module
CAT Qualified - Skills module
Degree in Accountancy, Finance, Law or Management - Knowledge/Skills module - Depends on specific degree exemptions

Kitur galima tiesiog pasibaigti modulius, laikomi egzaminai:

Maths
This space contains:
2 maths tests (40 questions each)
5 interactive maths learning modules
opportunity to give your feedback

English
This space contains:
An English listening test (12 multiple choice questions with audio)
A reading and use of English test (38 multiple choice questions)
opportunity to give your feedback

Kaip sakiau, cia subjektyvu ir priklauso nuo daugelio dalyku. Mano kolege iskart ejo y ACCA, nes turejo pasibaigus anglu ir matematikos modulius plius is vidurines atestate turejo gerus balus is anglu kalbos, matematikos ir fizikos egzaminu ir is IELTS 8 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 04 07, 20:14)
Esu dirbusi Accounting Assistant 8 menesius, mane prieme be jokiu diplomu ir tik su patirtim fabrike, mat Londone gyvenau tik beveik metus tada biggrin.gif Pasiseke kaip sakant, nes alga buvo maza, todel daug ko ismoke - abi puses islosem mirksiukas.gif Siaip is savo kolegiu esu girdejusi, kad labiausiai vertinamas yra ACCA, tad geriau investuoti daugiau, bet iskart sita pasibaigt, bus lengviau darbuka gaut. Plius gal kur volunteer pabandykit padirbt bent 3 menesius part-time - bus patirtis 4u.gif
Ir nepamirskit, geras CV reiskia ne maziau nei jusu diplomas 4u.gif  4u.gif  4u.gif

manau tikrai pasiseke, nes as netoli Londono gyvenu ir siuntineju cv, sutinku vazinetis, bet nesiseka, aisku dar mazai laiko ir siuntineju..
O cv juk neprimeluosi, kad esi dirbusi buhaltere jei nesi smile.gif

QUOTE(dadaida @ 2012 04 07, 23:45)
tai pirmiausia ir yra AAT level 2, 3 ir 4. tada jau laikais egzaminus ACCA. siuo metu studijuoju su Open University level 2 AAT.

kaip sekasi ar sunkus Level 2?

QUOTE(Egliukasz @ 2012 04 08, 00:06)
Priklausomai, kokia patirty turit ir ka studijavot pries tai.

nezinojau, kad is karto i acca galima stoti, as savo buvusio destytojo klausiau, tai sake ne blink.gif

mergaites pasidalinkite kokiuose www ieskojote darbo/patirties ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D&R: 08 balandžio 2012 - 20:15
Egliukasz, labai aciu uz info, bet manau gal pardesiu n uo AAT 2 levelio, nes zalio supratimo dar nelabai yra accountinge, mat as baigus lt zemetvarka univiere, tai matke minimaliai, fizika mokykloje, auksciau bambos nesinori sokti, kad nesigautu s...plius neesu dirbusi buhaltere gyvenime (isskyrus namu finansu DIIIDELIS planavimas, saskiatos, dirbau su patentu, tai minimaliai taip sakant), o man patinka su skaiciias draugauti, smulkmeniskumas, nes zemtvarkoj primokino to smukmeniskumo, skaiciavimu tiksliu, tai traukia ta sirtis, ir uk su zemtvarka, geozeja galima sakyti darbo susisrasti lygu 0, tai reikia kazka keisti, ko reikia rinkai...ziuriu kad buhalteriai reikalingi, tie accountingai (o gal tik taip internete raso, o realybeje kitaip...?).visivena aciu uz pasisakytas zinias
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2012 04 08, 21:33)


jei siek tiek turi supratimo tai nuo level 2 geras startas, as turejau grupioke, kuri dirba su sage yra accounting assistant ir neislaike 3 egzaminu is 5 blink.gif . Tai visi stebejosi kaip ji ten dirba mirksiukas.gif
Atsakyti