Įkraunama...
Įkraunama...

Paauglio įvaikinimas

Laba diena.Noreciau mamyciu paklausti,gal kas turite patirtie ar ivaikinusios vyresnius 6 met.-12 met.vaikus?Paskutiniu metu daug galvoju apie ivaikinima ir gal net keliu vaikuciu smile.gif Tokio amziaus,del to kad jau tokiu niekam nebereikia sad.gif Prasau pasidalinkite savo patirtimi su manimi,kokie galimi sunkumai su tokeis vaikais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukselis35 @ 2012 04 07, 13:29)
Laba diena.Noreciau mamyciu paklausti,gal kas turite patirtie ar ivaikinusios vyresnius  6 met.-12 met.vaikus?Paskutiniu metu daug galvoju apie ivaikinima ir gal net keliu vaikuciu smile.gif Tokio amziaus,del to kad jau tokiu niekam nebereikia sad.gif Prasau pasidalinkite savo patirtimi su manimi,kokie galimi sunkumai su tokeis vaikais 4u.gif

Turiu siek tiek savo patirties,nes mane tevas prieme i savo seima kai man buvo 13 met.iki sio laiko jo nebuvau maciusi.
Bet,iki ivaikinimo noriu buti pasiruosusi ivairems netiketumams smile.gif Nes,vyresni vaikai sunkei adaptuojasi seimose g.gif
Atsakyti
Pas mane ne įvaikinimas, o globa, bet galime apie patirtį pakalbėti smile.gif Sūnūs atėjo pas mus į šeimą 8 ir 9 metų, dukrytė- 18 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 14 balandžio 2012 - 16:01
4u.gif sveikutes tyluma cia visai, kaip sekasi kokie planai ir pasiekima.
Mes jau po teismo , laukiame kol isigalios sprendimas, sakykite kaip ir per kiek laiko isduodamas naujas gimimo liudijimas? mat vaziuosime jo i kita miesta , matyt vieno vaziavimo neuzteks g.gif , pasa buna isduoda greituoju budu per diena ar per savite, tai kaip su gimimo liudijimu gi dok paprastesnis.
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2012 05 06, 23:22)
4u.gif  sveikutes tyluma cia visai, kaip sekasi kokie planai ir pasiekima.
Mes jau po teismo , laukiame kol isigalios sprendimas, sakykite kaip ir per kiek laiko isduodamas naujas gimimo liudijimas? mat vaziuosime jo i kita miesta , matyt vieno vaziavimo neuzteks  g.gif , pasa buna isduoda greituoju budu per diena ar per savite, tai kaip su gimimo liudijimu gi dok paprastesnis.

Galite viską tvarkyti savo mieste (dokumentus persiunčia). Mums truko 3 savaites.
Važiuojant į vaiko gimimo vietą laikas sutrumpėja, bet nėra labai ženklaus skirtumo.
Atsakyti
mus patikino, kad prieš atvažiuojant pasiskambintumėm ir praneštumėm, kad atvažiuosim, o jie suruoš taip, kad per vieną dieną gimimo liudijimus paimtume ir popierius dėl gimimo išmokos sutvarkytumėm.
Dėl vyresniu vaikų įvaikinimo, nžn, aš, asmeniškai, kartais pagalvoju, kad su mažais vargo, tai su didesniais būtų dar sunkiau, bet gal aš ir klystu...
Atsakyti
As globojau savaitgaliais dvi paaugles, ir vis dar neprarandu vilties, kad kada nors jos gyvens kartu su mumis pastoviai. Tai nzn, as irgi imciau tik tokio amziaus vaikus, nes liudna, kai vien del amziaus nurasoma jauna asmenybe. Paauglysteje formuojasi tas antrinis kazkuo pasitikejimo jausmas, tad adaptacija yra imanoma. Taciau ka pati pastebejau, tai visais klausimais jau reikia viska derinti su paciu vaiku. Jokiu budu nesiryzciau imti "paskirto" vaiko, kaip daroma su jaunesniais. Toks vaikas pats turi noreti buti "isgelbetas", keisti situacija, nes kai ateina tam tikras momentas, kai pradedama nekesti mama, tuo paciu problemos su alkoholiais ir rukymais, mokyklos nelankymu - netikiu, kad tokiu atveju gali ka nors iteviai pakeisti. Tiksliau tikiu, kad gali, taciau tik susiformavus tam tikram asmeniniam rysiui, bet ne siaip is oro, kad va, mes tave dabar kazka isivaikinam, ir tada jau pakeliui bandom spresti problemas. vnz, siulai pasistengti kuo daugiau pabendrauti su vaiku [vaikais], ir tik kai kuriuo nors patikesite [o jis patikes jumis], ryztis artimesniam bendravimui ir oficialiu popieriu tvarkymui.
Atsakyti
QUOTE(Aukselis35 @ 2012 04 07, 11:29)
Laba diena.Noreciau mamyciu paklausti,gal kas turite patirtie ar ivaikinusios vyresnius  6 met.-12 met.vaikus?Paskutiniu metu daug galvoju apie ivaikinima ir gal net keliu vaikuciu smile.gif Tokio amziaus,del to kad jau tokiu niekam nebereikia sad.gif Prasau pasidalinkite savo patirtimi su manimi,kokie galimi sunkumai su tokeis vaikais 4u.gif

Kai aš globos namuose paskiau, kad norim įvaikinti 10 metų mergaitę, su kuria pusmetį bendravome savanoriškai, tai globnamių psichologė man aiškino, kad negalima, nes Lietuvoje tokio amžiaus vaikų niekas neįvaikina. O Socė aiškino, kad įvaikindamas aš atimsiu iš vaiko galimybę būti įvaikintu užsienyje, net ir VVTAĮTe man aiškino, kad Italijoj jai būtų geriau. Vėliau globnamių darbuotojai vaiką atkalbinėjo ir nuteikinėjo prieš mūsų šeimą, diktavo kažkokius raštiškus mergaitės atsisakymus gyventi mūsų šeimoje. Vėliau pradėjo megaitei burti, kad eidama gyventi pas mus ji išduos savo mamą.
štai kokie sunkumai.
Atsakyti
QUOTE(Aukselis35 @ 2012 04 07, 12:29)
Laba diena.Noreciau mamyciu paklausti,gal kas turite patirtie ar ivaikinusios vyresnius  6 met.-12 met.vaikus?Paskutiniu metu daug galvoju apie ivaikinima ir gal net keliu vaikuciu smile.gif Tokio amziaus,del to kad jau tokiu niekam nebereikia sad.gif Prasau pasidalinkite savo patirtimi su manimi,kokie galimi sunkumai su tokeis vaikais 4u.gif


Mano nuomone su tokiais vaikas, gali būti, kad taip ir neužsimegs tėvų-vaikų ryšys. Vien todėl, kad tokie vaikai, jau per tiek metų yra įgiję nekokios patirties, kuri vienaip ar kitaip atsilieps santykiuose su įtėviais.
Mažiuką vaiką tu gali dar ,,atmyluoti''-glostymai, pasakėlės, panešiojimas, apkabinimas veikia vaiką, stiprina ryšį, o su didesniu, nu kažkaip jau taip nedarysi, nesakau, kad negali apkabinti, bet jau ne taip kaip sakykim 2-3 m. vaikelį.
Atsakyti
QUOTE(Vistik @ 2012 05 15, 14:41)
Mano nuomone su tokiais vaikas, gali būti, kad taip ir neužsimegs tėvų-vaikų ryšys. Vien todėl, kad tokie vaikai, jau per tiek metų yra įgiję nekokios patirties, kuri vienaip ar kitaip atsilieps santykiuose su įtėviais.
Mažiuką vaiką tu gali dar ,,atmyluoti''-glostymai, pasakėlės, panešiojimas, apkabinimas veikia vaiką, stiprina ryšį, o su didesniu, nu kažkaip jau taip nedarysi, nesakau, kad negali apkabinti, bet jau ne taip kaip sakykim 2-3 m. vaikelį.

būna, kad ryšys neužsimezga ir su mažiukais. Ne taip retai...
Ryšys tarp žmonių nuo žmonių ir priklauso. Žinoma, kad su vyresniais ryšį kurti sudėtingiau, nors tai , manyčiau, nuo individualios situacijos priklauso
Atsakyti
QUOTE(Vistik @ 2012 05 15, 15:41)
Mano nuomone su tokiais vaikas, gali būti, kad taip ir neužsimegs tėvų-vaikų ryšys. Vien todėl, kad tokie vaikai, jau per tiek metų yra įgiję nekokios patirties, kuri vienaip ar kitaip atsilieps santykiuose su įtėviais.
Mažiuką vaiką tu gali dar ,,atmyluoti''-glostymai, pasakėlės, panešiojimas, apkabinimas veikia vaiką, stiprina ryšį, o su didesniu, nu kažkaip jau taip nedarysi, nesakau, kad negali apkabinti, bet jau ne taip kaip sakykim 2-3 m. vaikelį.


vyresnio tikrai neatnešiosi. Ir apkabinimas kitoks. Ir reikalavimai kiti. Ne tik namuose, bet ir aplinkoj. Mokykloj sakykim. O ir bendraamžių aplinka jau kita, poreikiai, pomėgiai, supratimas, priėmimas.
Čia jau kitaip. Tokius įsįstabarėjusius dalykus reikia keisti kad oho.
Atsakyti
QUOTE(wetuckus @ 2012 05 15, 14:04)
Kai aš globos namuose paskiau, kad norim įvaikinti 10 metų mergaitę, su kuria pusmetį bendravome savanoriškai, tai globnamių psichologė man aiškino, kad negalima, nes Lietuvoje tokio amžiaus vaikų niekas neįvaikina. O Socė aiškino, kad įvaikindamas aš atimsiu iš vaiko galimybę būti įvaikintu užsienyje, net ir VVTAĮTe man aiškino, kad Italijoj jai būtų geriau. Vėliau globnamių darbuotojai vaiką atkalbinėjo ir nuteikinėjo prieš mūsų šeimą, diktavo kažkokius raštiškus mergaitės atsisakymus gyventi mūsų šeimoje. Vėliau pradėjo megaitei burti, kad eidama gyventi pas mus ji išduos savo mamą.
štai kokie sunkumai.


Nejaugi Lietuvoje tokios nesąmonės tokiais mastais vyksta? Sunku patikėti
Atsakyti