Įkraunama...
Įkraunama...

ar visi vyrai TOKIE?

kodėl daugumai vyrų (bent jau kiek man teko susidurti, įskaitant šeimos narius ir giminaičius) sveikata atrodo neprioritetinis reikalas, daktaras -- priešas, o vaistai/vitaminai -- nuodai? blink.gif

suprantu, kad vyrui "ne fasonas" lakstyt po gydytojus dėl kiekvieno nusičiaudėjimo kaip senai bobutei. Nu bet kai reikalas toks, kad sveikata reikėtų rimčiau susiprūpinti, dažniausias atsakymas būna MAN NIEKO.

topinis pavyzdys buvo mano ex. Susižeidė koją, šlubavo sukandęs dantis porą mėnesių, kiekvieną patarimą nueit pas gydytoją demonstratyviai ignoruodavo, arba aprėkdavo už kišimąsi ne į savo reikalus. galų gale nuėjo, kai dar kartą susižeidė. doh.gif
Atsakyti
Nes vyrai labiau nei moterys bijo medikų, o stomatologų išvis kaip velnias kryžiaus....čia iš šeimyninės patirties;)
Atsakyti
Mano šeimoje atvirkščiai. Jei koks skausmelis ar kosuliukas - vyras iš karto gydosi, pas šeimos gydytoją nuolat lankosi, geria vitaminus ir kitaip prisižiūri. O štai aš - visiškai "atvirkščia".
Atsakyti
Siaip tai kaip pastebejau, vyrai labai labai daznai megsta skustis sveikata, bet va gert vaistu ar lankytis pas gydytoja neskuba. Man pvz kai skauda galva, as isgeriu citramono ir nebesikankinu, o jis — as del kiekvieno skausmelio negeliu vaistu ir kankinasi, ir skundziasi... g.gif
Atsakyti
Mano vyars nemegsta skustis, bet ir vaistu nelabai megsta gerti, vitaminus tai pamiršta nors geria, ir prašo nupirkti, bet jei kas rimčiau tai eina pas gyd, bet del niekų nebegioja
Atsakyti
Mano irgi visai nesiskundžia Na,kartais.Bet jau jei reiktų kokią tabletę kada išgerti,tai nebent be sąmonės būtų,tai tada įkištum į burną.Kvaila ir labai nervina.Ypač žiemą,kaip visoki virusai ir bacilos siaučia. unsure.gif Ot,būtų ydomu vyrų nuomonę šiuo klausimu čia,forume ,šiuo klausimu išgirsti.Kodėl jie taip daro????????????????
Atsakyti
Maniskis tai kai ka skauda nieko nesako, patiliukais kankinasi, o kai paklausiu ar skauda tai veida suraukes prisipazysta, bet vaistu gerti tai nelabai. O gyditojai nelabai ir egzistuoja. Kai man ka skauda tai is kart liepia varyti i poliklinika. Gudrutis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 30 balandžio 2006 - 13:15
QUOTE(Dios @ 2006 04 14, 10:20)
kodėl daugumai vyrų (bent jau kiek man teko susidurti, įskaitant šeimos narius ir giminaičius) sveikata atrodo neprioritetinis reikalas, daktaras -- priešas, o vaistai/vitaminai -- nuodai? blink.gif

suprantu, kad vyrui "ne fasonas" lakstyt po gydytojus dėl kiekvieno nusičiaudėjimo kaip senai bobutei. Nu bet kai reikalas toks, kad sveikata reikėtų rimčiau susiprūpinti, dažniausias atsakymas būna MAN NIEKO.

topinis pavyzdys buvo mano ex. Susižeidė koją, šlubavo sukandęs dantis porą mėnesių, kiekvieną patarimą nueit pas gydytoją demonstratyviai ignoruodavo, arba aprėkdavo už kišimąsi ne į savo reikalus. galų gale nuėjo, kai dar kartą susižeidė. doh.gif


Oooo, na, maniškis tai irgi be reikalo po gydymo įstaigas nelaksto, bet sveikata rūpintis mėgėjas. Tik dėl pervargimo, miego trūkumo jam (ir man dažnai) reikia prikaišiot. O šiaip jis pats medicina, sveika gyvensena ir panašiais dalykais domisi, skaito, man parodo bigsmile.gif Bet jis pas mane daugely sričių nestandartinis thumbup.gif
Tik kas įdomiausia, kai ką daro tik teoriškai, pavyzdžiui, žino, kad nesveiki tie visi sintetiniai McDonald's mėsainiai, bulvytės ir t.t, bet jam vis tiek skanu ir karts nuo karto nusiperka. Keistuolis... unsure.gif
Atsakyti
Tai jau geriau tokie - kantrūs vyrai ,bet ne vyrai - vaikai,kuriems sloga ar kosulys yra priešmirtinė stadija.
Visai neseniai darbe aptarinėjom šią temą ir man gaila tų moterų,kurios turi budėti prie sloguojančio vyro (kad šis neuždustų) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 05 01, 17:01)
gaila tų moterų,kurios turi budėti prie sloguojančio vyro (kad šis neuždustų) lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
mano tete stebuklingai pasveiksta tik gaves vaistu. Karta mama vietoj antibiotiku eme ir padave vitaminu tongue.gif kita diena mano tetis eilini karta pasveiko biggrin.gif
ir vyras mano ligonis buna labai jau nelaimingas... doh.gif siaip tai man juokinga, tik kartais pikta kai pasiskundziu, kad ka nosrs skauda, tai labai jau daznai ir jis tuo momentu blogai jauciasi unsure.gif schmoll.gif ir jam ka nors skauda doh.gif ax.gif
Atsakyti
Maniškis ,kai sugaluoja,iškart prašo:"Duok kokių vaistų,kad greičiau praeitų". Vieną tabletę išgeria ir dar prašo blink.gif (greičiau pasveiks lotuliukas.gif ),o ir vitaminukus mėgėjas pagerti... rolleyes.gif Tik pas gydytojus nemėgsta lankytis,nebent,koks rimtas reikalas "prispiria" ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LAPUTĖ: 07 gegužės 2006 - 09:21
Maniskis tai vaistuku per daug negeria ir pas gydytojus nelaksto.Nebent jeigu jau kas rimtesnio ir pats nepasigydys.O vitaminus pamirsta vis isgerti,tai as kai prisimenu tai liepiu isgerti biggrin.gif
O vyra dazniausiai gydau pati,nes dirbu vaistinej.Tai jis manimi labiau pasitiki negu daktarais.Nu bet kaip ir rasiau,jei kas rimciau,tai tada eina pas daktarus smile.gif
Atsakyti