Įkraunama...
Įkraunama...

ex elgesys

Galbut jau yra tokia tema,nepykit neieskojau.Noriu paklaust patarimo.Su vyru negyvenam metus,del vaiko noriu palaikyt gerus santykius,kad butu 2 tevai.Jam nejauciu nieko,bet turiu itarimu kad jis lankos pas mano labai artima drauge.Su ta drauge dalinaus paslaptim ir pan,tikrai buvom artimos.Abudu jie uz akiu apkalbinedavo vienas kita.Ir drauges elgesys pasikeite,nei vienos sms per 5d nors iki tol kasdien bendravom nuo ryto iki vakaro,jos toks elgesys,lyg kalte jaustu. Nors jam nieko nejauciu,bet man skauda. Ar tai normalu?!Toks jausmas,kad jis gal tycia nori mane suzlugdyt,nes as buvau skyrybu iniciatore. lygiai taip pat po tos dienos ir is jo jokiu ziniu,net nepaklausia kaip vaikas.Noriu isgirst kitas nuomones,nes tai mane siom dienom kamuoja
Atsakyti
Gal jums tiesiog labiau skaudu del drauges, o ne del ex elgesio. Jei jie tikrai susitikineja, judvieju tolesne draugyste vargu ar beimanoma. Suprantu, kad norit ir su ex palaikyti gerus santykius, bet jei jusu spejimai pasitvirtins, bus sudetinga toliau bendraut ir su juo. Kebli situacija, taciau ko tik nenutinka gyvenime, kokiu smugiu tik nepakisa.

Atsakyti
galbut ir del drauges,pati nezinau.bet savijauta tikrai nekokia.visad galvojau,kad manes jau labiau neiskaudins,o cia toks menkniekis toki smugi sudave..
Atsakyti
Na istikro lyg ir smulkmena, bet ne kasdien geriausia drauge susideda su ex. Nera istatymo, draudziancio santykius su drauges ex, bet tarp mergaiciu ta taisykle galioja ir jei ji pazeidziama, draugyste griuna. Visai kitaip jaustumetes suzinojusi, kad ex turi kita moteri, kurios jus na tiesiog nepazystat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglerada @ 2012 04 11, 16:14)
galbut ir del drauges,pati nezinau.bet savijauta tikrai nekokia.visad galvojau,kad manes jau labiau neiskaudins,o cia toks menkniekis toki smugi sudave..


Et tos draugės, todėl nei vienos ir neturiu.
Atsakyti
cia turbut as kvaila,kad pasitikiu,visad padedu,o mane iskaudina tos drauges.
Papildyta:
Visai kitaip jaustumetes suzinojusi, kad ex turi kita moteri, kurios jus na tiesiog nepazystat mirksiukas.gif
[/quote]
Manau jus teisi.
Atsakyti
Metus negyvenat, santykiai apsiriboja kaip partneriai, tegul geri draugai. Kokios problemos, ko čia taip egoistiškai dėlioti? Ir prie ko ta draugė? Laisvi žmonės, patys renkasi kokius santykius palaikyti ir vystyti. Jei ta draugė nebegali turėti savo gyvenimo, kad ir kaip jis "nesiderintu" su tavim, bet tai jos reikalas, jos gyvenimas ir jos santykiai su tavo jau ex vyru. Nematau problemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 04 11, 21:44)
Metus negyvenat, santykiai apsiriboja kaip partneriai, tegul geri draugai. Kokios problemos, ko čia taip egoistiškai dėlioti? Ir prie ko ta draugė? Laisvi žmonės, patys renkasi kokius santykius palaikyti ir vystyti. Jei ta draugė nebegali turėti savo gyvenimo, kad ir kaip jis "nesiderintu" su tavim, bet tai jos reikalas, jos gyvenimas ir jos santykiai su tavo jau ex vyru. Nematau problemos g.gif

Is dalies jus teisi. Bet kai su geriausia drauge viskas kalbeta, apkalbeta, kai ji zino visus autores isgyvenimus ir tt, tai jau gaunasi kaip isdavyste. Siuo atveju, jei autore ir laimes jiem palinketu su sampanu nuejusi, ta jos drauge vistiek su ja nebebendrautu, jei jau tikrai su ex susidejo. Dabar jau exas jos draugas, o nebe autore, nes turbut savaime aisku, kad dabar jis pats geriausias tai draugei ir autore liko kaip ir ju abieju priese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglerada @ 2012 04 11, 15:16)
Galbut jau yra tokia tema,nepykit neieskojau.Noriu paklaust patarimo.Su vyru negyvenam metus,del vaiko noriu palaikyt gerus santykius,kad butu 2 tevai.Jam nejauciu nieko,bet turiu itarimu kad jis lankos pas mano labai artima drauge.Su ta drauge dalinaus paslaptim ir pan,tikrai buvom artimos.Abudu jie uz akiu apkalbinedavo vienas kita.Ir drauges elgesys pasikeite,nei vienos sms per 5d nors iki tol kasdien bendravom nuo ryto iki vakaro,jos toks elgesys,lyg kalte jaustu. Nors jam nieko nejauciu,bet man skauda. Ar tai normalu?!Toks jausmas,kad jis gal tycia nori mane suzlugdyt,nes as buvau skyrybu iniciatore. lygiai taip pat po tos dienos ir is jo jokiu ziniu,net nepaklausia kaip vaikas.Noriu isgirst kitas nuomones,nes tai mane siom dienom kamuoja

O gal reikėtų tiesiog susėsti ir pasikalbėti, galų gale gal jie tikrai jaučiasi kalti, jie nežino kaip tu reaguosi į šią naujieną. O šiaip visumoje problemos nematau, na susibėgo du laisvi žmonės, negi jie dėl to kad jis tavo ex vyras o ji draugė negali būti laimingi? Nebūkim egoistai. 4u.gif
Atsakyti